Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  autosklo

pajo
Zaslal: 24.03.2007, 10:24 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 1842 Bydlisko: BA, Ružinov
oblukom sa vyhnite autosklu JURISTA, na ich novom skle som mal do tyzdna 9! bodiek od kamenov ako po prestrelke a musel som ho menit znova. neuznali ziadnu reklamaciu, pricom v dalsich 2 autosklach mi potvrdili ze to je nekvalitnym sklom.
+ medzitym mi na dialnici odletel bocna lista z bausetu, ktora sa na vrakoviskach neda zohnat a novy set stoji okolo 12.000Skk... len preto ze setrili na sponach, ktore nevymenili a dali tam stare polamane... toto som si nastastie uhadal a zohnali mi novu listu.

Naopak ODPORUCAM EUROP AUTOSKLO. 2x som tam menil sklo, mali na sklade dokonca aj na coupe!, vybavili tam poistovnu, dostal som navyse aj horny pas bez priplatku Smile

_________________
accord coupe 3.0V6/AT/LPG
cr-v 2G/AT/LPG

ex:
jazz 1.2 i-DSI
accord 4D 7G 2.2 iCTDI
civic 5-6g, AT aj MT, UK aj JAP
mazda mx-5 turbo

moto honda NC700S/C-ABS

/Oo ___H___ oO\
|=_/_______\_=|
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
devil777
Zaslal: 24.03.2007, 17:41 Odpovedať s citátom
Založený: 05 marec 2007 Príspevky: 188 Bydlisko: Podunajska Nizina :o) 1996 Honda Civic
musim uznat europ je fajn.tiez som si tam dal menit na poistku sklo, a mali na sklade a bolo to rychle.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
svobie
Zaslal: 24.03.2007, 18:14 Odpovedať s citátom
Založený: 10 január 2007 Príspevky: 475 Bydlisko: BA
tiez sa pripajam,dobra skusenost,prave zadne pevne sklo mali na sklade,vybavene celkom rychlo,aj ked som si zasiel na obed medzitym Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
marcus
Zaslal: 01.10.2009, 11:25 Odpovedať s citátom
Založený: 14 november 2008 Príspevky: 48 Bydlisko: Bratislava 1998 Honda Civic
Ja mam dobre skusenosti s Hornet autosklo. Popoludni som sa objednal a na druhy den okolo poludnia bolo celne sklo uz aj vymenene. Samozrejme som tam vybavil aj vsetky papierovacky, kedze to islo z poistky.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
hanah
Zaslal: 14.11.2014, 10:58 Odpovedať s citátom
Založený: 22 október 2014 Príspevky: 6 Bydlisko: Martin
vidim ze to nie je aktualna tema ale novsiu som nenasiel a nechce sa mi zakladat nova. hladam recenzie na Hornet ako je to s cenami u nich? a ako dlho trva oprava a co je to ten hornet assist? Question Question Question
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
spigi.p
Zaslal: 14.11.2014, 17:22 Odpovedať s citátom
Založený: 29 október 2008 Príspevky: 128 Bydlisko: Prešov 1998 Honda Aerodeck
Ja som v hornete zistoval cenu za vymenu celneho skla na civic aerodeck a ta bola cca 200 eur.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
666potky
Zaslal: 15.11.2014, 0:06 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
ludia pripojim sa nejaku ponuku na celne sklo na P4G s bausetom?

sklo samotne nieje drahe ale bauset je masaker, momentlane mam pilkington

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
igor654
Zaslal: 20.11.2014, 9:17 Odpovedať s citátom
Založený: 23 október 2014 Príspevky: 6 Bydlisko: Bratislava
hanah napísal:
vidim ze to nie je aktualna tema ale novsiu som nenasiel a nechce sa mi zakladat nova. hladam recenzie na Hornet ako je to s cenami u nich? a ako dlho trva oprava a co je to ten hornet assist? Question Question Question


kamosovi vymenili celne do 24 hodin ako im zavolal a ten asist tak to neviem ja som to neriesil
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hanah
Zaslal: 26.11.2014, 10:49 Odpovedať s citátom
Založený: 22 október 2014 Príspevky: 6 Bydlisko: Martin
igor ja som si to trosku pozeral bol som zvedavy co to vlastne je vkuse to pocujem v radiu. je to poistenie pre nepoistene auta tak ze pre auta ktore maju len PZp vychádza to 19€ len som este nezistil ci zavisi aj od typu auta alebo je to jednotna cena a mas tam opravy a vymenu skla zadarmo na celom slovensku a aj mimo neho.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kolo963
Zaslal: 03.12.2014, 9:04 Odpovedať s citátom
Založený: 27 október 2014 Príspevky: 3 Bydlisko: Zvolen
hanah napísal:
igor ja som si to trosku pozeral bol som zvedavy co to vlastne je vkuse to pocujem v radiu. je to poistenie pre nepoistene auta tak ze pre auta ktore maju len PZp vychádza to 19€ len som este nezistil ci zavisi aj od typu auta alebo je to jednotna cena a mas tam opravy a vymenu skla zadarmo na celom slovensku a aj mimo neho.


To nemaš ako PZP Razz čo si vôbec nezaleží na type auta je to jednotny poplatok a pri oprave nic neplatis len neviem ci pri kazdej alebo len pri prvej to som sa nedocital

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tomi874
Zaslal: 08.12.2014, 9:16 Odpovedať s citátom
Založený: 30 október 2014 Príspevky: 2 Bydlisko: Sliac
vcera cestou domov mi odfrkol kamen do celneho a mam tam priehlbinu asi ako 5 centovka myslite ze mi to este niedke spravia?
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cipo6
Zaslal: 09.12.2014, 9:09 Odpovedať s citátom
Založený: 24 október 2014 Príspevky: 3 Bydlisko: Bratislava
myslim ze by sa to dalo mat dat spravit co viem kamos ma dost velku priehlbinu na celkom a spravili mu to a aj ceny bola celkom v pohode sa mi zda ze ho to vyslo nejakých 30€ a je to lepsie ako dat niekolko stovak za nove celne
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hagi74
Zaslal: 10.12.2014, 12:35 Odpovedať s citátom
Založený: 10 november 2014 Príspevky: 1 Bydlisko: kosice
myslím že áno ked mne opravili priehlbinu co bola asi ako eurocentovka a este aj v zornom poli tak tebe to urcite orpavia a ak nie tak len vymenit
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AndrejK
Zaslal: 16.12.2014, 8:41 Odpovedať s citátom
Založený: 06 november 2014 Príspevky: 3 Bydlisko: Poprad momentálne ZV
reklamu pocuvam kazdy den v radiu ale inak neviem v podtstae co to je, raz som bol opravit prasklinu v jednom servise ale ako to co s tým spravili som nechápal lnakoniec som dal vymenit celne lebo to vyzeralo hrozne
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
karlos8
Zaslal: 23.12.2014, 8:56 Odpovedať s citátom
Založený: 03 november 2014 Príspevky: 2 Bydlisko: Bratislava
a co ti s tym spravili ze si musel vymenit celne sklo? to sa mi nezda ze kvoli praskline sa nemi celne to potom musela byt riadna prasklina
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist