Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  Honda Lusta motor v BB

Marek BB
Zaslal: 21.01.2009, 12:27 Odpovedať s citátom
Založený: 28 október 2008 Príspevky: 1729 Bydlisko: Banska Bystrica 1998 Honda Civic
no, nevsimol som si ze by tu niekto uz spominal tohto dealera. (ak ano tak sorry).....
otec tam kupoval pred 2 rokmi acco. skusenosti s predajom pozitivne. predajcovia su mili a ustretovi. co sa tyka servisu tak praca technikov bez problemov. moj civic tam uz par krat bol a tiez acco ked nejaky dobrak sa vedla sa ucil cuvat(ale nastastie len lakovanie a striekanie)....
co by som ale rad spomenul..... cca pred rokom tam vymenili prijmacieho technika. ten co tam bol predtym tak bol vyborny. co poznam ludi z bb, tak len same pochvaly nanho. tento novy ale, to je ine kafe.... osobne proti nemu ako cloveku nic nemam, ale on sa zrejme do toho co robi nerozumie. isiel som na prehliadku, vramci servisnej kampane(dovtedy to bolo zadara), ako tam on prisiel tak mi to chcel uctovat.... ale len chcel..... objednate si diel, samozrejme ze pride iny..... spytate sa na cenu dielu, samozrejme ze povie inu.... atd....
podla mna honda v bb ma (mala) dobre meno..... on jej ale neprispieva.... viem o chalanoch co sa tam vy.rali chodit kvoli nemu.... ze to aj tak domota...
ale pokial ide u kupu auta, ako som spominal je to prijemna a bezproblemova zalezitost, pretoze do tej on nezasahuje...... Very Happy........
PS: opakujem, je to mily chlapik a nic proti nemu... len by mal byt trochu schopnejsi.....

_________________
Accord CL9 K24A3 Type S
CRV RD1 B20Z
ex: Accord CL7 K20A6
ex: S2000 AP2 F22C1 Turbo
ex: Civic EJ9 D14A4
ex: Civic EJ9 D14A3/B18C4/K20A-R swap
ex: Civic Type R 7G EP3 K20A2
ex: Accord 5g F22Z2
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
xtp
Zaslal: 23.01.2009, 0:37 Odpovedať s citátom
Založený: 13 apríl 2008 Príspevky: 2057 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
Marek BB napísal:
ale len chcel..... objednate si diel, samozrejme ze pride iny..... spytate sa na cenu dielu, samozrejme ze povie inu....

ja s nim mam taku skusenost, ze vymena tesnenia pod hlavy stala na prve opytanie 'okolo 800', na druhe opytanie 'do 2 tisic' na tretie opytanie to bolo 8 servisnych hodin po 800 korun ci kolko tam oni maju......vymena tesnenia v rozdelovaci 3krat reklamovane....zatial mozem pochvalit p. Drvára nasiel mi rozperu, dal mi ju za dobru cenu a tvaril sa, ze aj sa vyzna. Btw to tesnenie mi objednaval ujo prijmaci technik a chodilo mi 2 tyzdne Smile potom to objednal niekto iny a na druhy den to tam bolo. Tak isto gufero hriedele z prevodovky....

_________________
AHcTT
Fiat Power!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
stateopera
Zaslal: 06.04.2009, 19:29 Odpovedať s citátom
Založený: 09 marec 2007 Príspevky: 342 Bydlisko: Banská Bystrica
moja osobná skúsenosť nexodím k nemu vôbec lebo nič nevie radšej skočím za kámošom o posxodie vyššie a ten mi prezistí všetko čo potrebujem mal by som aj zopár príkladov ale nece sa mi toľko písať Very Happy

_________________
HONDA život na plný plyn
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist