Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Inzercia - ostatné  ~  KOLKO PITAT ZA HONDU??

bassty
Zaslal: 04.02.2009, 22:17 Odpovedať s citátom
Založený: 02 február 2009 Príspevky: 375 2000 Honda Civic
zdravim rozmyslam nad predajom hondy civic 1.5 V-tec aerodeck r.v.2000,160 000km auto je pekne zachovale podvozok ako na novom aute,pravidelne servisovane co myslite kolko moze byt hodne ?


Naposledy upravil bassty dňa 05.02.2009, 14:24, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PuLo
Zaslal: 05.02.2009, 11:06 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1614 Bydlisko: BA, Nove Mesto
No zacal by som porovnavanim u ostatnych predavajucich, potom na vlastnom zvazeni a na koniec hodit cenu s pripadnou dohodou.
Stranok s predajom aut je na nete dost Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
MaroK
Zaslal: 05.02.2009, 13:00 Odpovedať s citátom
Založený: 20 február 2008 Príspevky: 878 Bydlisko: Bratislava - Karlova Ves 2009 Honda Civic
bassty napísal:
zdravym rozmyslam nad predajom hondy civic 1.5 V-tec aerodeck r.v.2000,160 000km auto je pekne zachovale podvozok ako na novom aute,pravidelne servysovane co myslite kolko moze byt hodne ?


Ceny aut rapidne klesaju kazdym dnom momentalne takze urcite by som to zvazil. Anglan rv 2000 je pekny kusok a ked je pravidelne servisovany ako vravis tak musi byt aj vo velmi dobrom stave. Zalezi vsak aj na tom ci to hori alebo nie , resp. ci to chces predat rychlo alebo to ma cas. Ja osobne by som si za to pytal 4000 euro +/- ( 120 tis +/- ).

_________________
Viac foto o aute na Instagrame : rookiemarok
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
HMT
Zaslal: 05.02.2009, 13:08 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
Ja odporucam dat si napisat inzerat niekomu, kto ovlada zaklady pravopisu. Bez srandy a bez urazky.

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
gtv
Zaslal: 05.02.2009, 13:35 Odpovedať s citátom
Založený: 06 december 2007 Príspevky: 90 Bydlisko: Šar. Michaľany 2006 Honda Civic
4000€ je podľa mňa málo. 2000-ka podľa mňa okolo 5000€. samozrejme záleží na výbave, stave, predošlých majiteľoch, nehodách ... a na tom pravopise by si mal určite popracovať. Wink /ale ty si mal určite len zlý deň/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
bassty
Zaslal: 05.02.2009, 14:32 Odpovedať s citátom
Založený: 02 február 2009 Príspevky: 375 2000 Honda Civic
gtv napísal:
4000€ je podľa mňa málo. 2000-ka podľa mňa okolo 5000€. samozrejme záleží na výbave, stave, predošlých majiteľoch, nehodách ... a na tom pravopise by si mal určite popracovať. Wink /ale ty si mal určite len zlý deň/

za pr sa ospravedlnujem . k tej honde vybava AC,el pred okna,hmlovky,original honda radio s vonkajsim a vnutornym teplomerom,letne na 15" alu zimne na 14", a je fakt v dobrom stave pravydelne prehliadky a vymena naplni dovod predaja je ze chcel by som niaku aspon 2003 tiez hondu
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PaloMFC
Zaslal: 05.02.2009, 14:43 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 19 február 2008 Príspevky: 1746 Bydlisko: Bratislava
gtv napísal:
4000€ je podľa mňa málo. 2000-ka podľa mňa okolo 5000€. samozrejme záleží na výbave, stave, predošlých majiteľoch, nehodách ... a na tom pravopise by si mal určite popracovať. Wink /ale ty si mal určite len zlý deň/
z čoho vychádzaš že je 4 tis. málo? ja ked som si preklikol pár stranok, tak som sa tiež našiel niekde pri tej hodnote okolo 4 tis. EUR, 5 tis. je ustrelené a asi by to ťažko predal, nehovorim ze nepredal, ide o to aby si zvážil či chce predať rýchlo, alebo má čas.. kedže vlastne auto pozna, mal by vediet jeho klady, ale aj zápory a podľa toho zvážiť cenu.. A tiež zvážiť faktor že ceny idu rýchlo dole, a tak premrštenou cenou môže prerobiť, lebo časom mu cena padne nižšie..
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaroK
Zaslal: 05.02.2009, 17:41 Odpovedať s citátom
Založený: 20 február 2008 Príspevky: 878 Bydlisko: Bratislava - Karlova Ves 2009 Honda Civic
Palo ty si to napisal lepsie ako ja Confused Ale mne islo presne o to iste Cool

_________________
Viac foto o aute na Instagrame : rookiemarok
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
bassty
Zaslal: 05.02.2009, 19:44 Odpovedať s citátom
Založený: 02 február 2009 Príspevky: 375 2000 Honda Civic
PaloMFC napísal:
gtv napísal:
4000€ je podľa mňa málo. 2000-ka podľa mňa okolo 5000€. samozrejme záleží na výbave, stave, predošlých majiteľoch, nehodách ... a na tom pravopise by si mal určite popracovať. Wink /ale ty si mal určite len zlý deň/
z čoho vychádzaš že je 4 tis. málo? ja ked som si preklikol pár stranok, tak som sa tiež našiel niekde pri tej hodnote okolo 4 tis. EUR, 5 tis. je ustrelené a asi by to ťažko predal, nehovorim ze nepredal, ide o to aby si zvážil či chce predať rýchlo, alebo má čas.. kedže vlastne auto pozna, mal by vediet jeho klady, ale aj zápory a podľa toho zvážiť cenu.. A tiež zvážiť faktor že ceny idu rýchlo dole, a tak premrštenou cenou môže prerobiť, lebo časom mu cena padne nižšie..


asi mas pravdu ale zas 4000 to je zadarmo ved za poondenu 1.4 1998/99 pitaju viac a co viem vraj 1.5 vtec boli aj su najlepsie motory montovane to tychto rocnikov od spolahlivosti az po vykon a spotrebu. pred rokom som za nu dal 170 000 sk mal som moznost kupit aj lacneisie ale u mna je prvorady stav tym vsak nechcem povedat ze ju chcem za to predat.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaroK
Zaslal: 05.02.2009, 20:34 Odpovedať s citátom
Založený: 20 február 2008 Príspevky: 878 Bydlisko: Bratislava - Karlova Ves 2009 Honda Civic
Ale vies ako to chodi na slovensku , cim vacsi obsah tym lacnejsie je to auto. Obycajnemu smrtelnikovi ktory do tychto veci ze preco je 1.5 vtec lepsi nie je zainteresovany , nevysvetlis. Povie si ze mu bohate staci aj 1.4 ved to asi bude menej papat Wink

_________________
Viac foto o aute na Instagrame : rookiemarok
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
bassty
Zaslal: 05.02.2009, 20:46 Odpovedať s citátom
Založený: 02 február 2009 Príspevky: 375 2000 Honda Civic
MaroK napísal:
Ale vies ako to chodi na slovensku , cim vacsi obsah tym lacnejsie je to auto. Obycajnemu smrtelnikovi ktory do tychto veci ze preco je 1.5 vtec lepsi nie je zainteresovany , nevysvetlis. Povie si ze mu bohate staci aj 1.4 ved to asi bude menej papat Wink


tak to teda vsetci vieme ze hej Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PaloMFC
Zaslal: 05.02.2009, 22:51 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 19 február 2008 Príspevky: 1746 Bydlisko: Bratislava
bassty napísal:

asi mas pravdu ale zas 4000 to je zadarmo ved za poondenu 1.4 1998/99 pitaju viac a co viem vraj 1.5 vtec boli aj su najlepsie motory montovane to tychto rocnikov od spolahlivosti az po vykon a spotrebu. pred rokom som za nu dal 170 000 sk mal som moznost kupit aj lacneisie ale u mna je prvorady stav tym vsak nechcem povedat ze ju chcem za to predat.


vieš, na to ti poviem len tolko, su experti čo pýtajú aj za feliciu 3500 eur.. ale to neznamenaju ze to za to predaju..
http://honda-civic-aerodeck.autobazar.eu/15-vtec-id707966.html

pozri tento kusok, visí už vyše mesiaca.. ak nie dlhšie.. aj ked je to 99 ale to radikalny rozdiel nie je.. si myslim.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
gtv
Zaslal: 07.02.2009, 12:23 Odpovedať s citátom
Založený: 06 december 2007 Príspevky: 90 Bydlisko: Šar. Michaľany 2006 Honda Civic
PaloMFC musíš si pozrieť aj lokalitu v ktorej je auto jazdené.v BA sú autá o niečo lacnejšie ako inde na Slovensku. Chalan je asi zo ZC, tak predpokladám, že aj auto je jazdené v okrese ZC. Ak sú všetky údaje o aute ktoré chalan predáva pravdivé, tak nevidím dôvod, prečo by mal umelo znižovať cenu takého auta ako je toto. Samozrejme máš pravdu, že sa treba pozrieť aj na to, či je predaj súrny alebo nie. A vieš ako to je dáš za auto 4000€ a na ďalšie opravy, údržbu a úpravy dáš ďaších 500€ /poznám taký prípad/ tak to dáš radšej 5000€a jazdíš ako kráľ. /môj prípad/ Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
gtv
Zaslal: 07.02.2009, 12:25 Odpovedať s citátom
Založený: 06 december 2007 Príspevky: 90 Bydlisko: Šar. Michaľany 2006 Honda Civic
A inak keby si to chlapina predával za tých 4000, tak mám pre teba kupcu.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
PaloMFC
Zaslal: 07.02.2009, 18:35 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 19 február 2008 Príspevky: 1746 Bydlisko: Bratislava
gtv napísal:
PaloMFC musíš si pozrieť aj lokalitu v ktorej je auto jazdené.v BA sú autá o niečo lacnejšie ako inde na Slovensku. Chalan je asi zo ZC, tak predpokladám, že aj auto je jazdené v okrese ZC. Ak sú všetky údaje o aute ktoré chalan predáva pravdivé, tak nevidím dôvod, prečo by mal umelo znižovať cenu takého auta ako je toto. Samozrejme máš pravdu, že sa treba pozrieť aj na to, či je predaj súrny alebo nie. A vieš ako to je dáš za auto 4000€ a na ďalšie opravy, údržbu a úpravy dáš ďaších 500€ /poznám taký prípad/ tak to dáš radšej 5000€a jazdíš ako kráľ. /môj prípad/ Laughing

no to auto čo som daval je dovezene,, takze určite nie je z ba.. to len na margo tvojho argumentu.. čiže ťažko brat v uvahu. na druhej strane, kde máš istotu ze ked daš 5 tis. ze budeš jazdit ako kral a nebudeš vrážať rovnako ako do 4 tis? akonahle ide o jazdenku, vzdy tu je to riziko,.. to je ten problem, ja som poskytol iba jeden pohlad, nehovorim že je to to spravne, rozhodnut sa musí sam, ... ak mi vide kupa čo si robím zalusk, tak uvediem potom moj príklad ako som dopadol. oproti tomu ako som zamyšlal..
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist