Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  W:Automotoklub JAP Racing Trnava

666potky
Zaslal: 23.10.2009, 22:25 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
2Bera napísal:
ked su ucni tak robia vsetky auta co dojdu... Rolling Eyes


prihoda od nas Very Happy

Ucen:mozem nahodit dozadu puklice?
Cs:dotiahol si kolesa?
Ucen:nie..
Cs:tak na keru p*cu chces nahadzovat puklice?

Laughing



Darmo odborník sa prejaví už v rannom veku Very Happy Very Happy Very Happy

To mi pripomína ako keď sme my na praxi v 1.ročníku pulirovali poháre a stale boli mastné. A niekto tam povedal. DAJME TROCHU JARU.tak sme dali asi deci do pohára a este nastriekali do myčky. Keď to zacalo penit a vytláčať penu von cez tesnenie kolo dvierok už sa to nedalo zastaviť Very Happy Very Happy Very Happy. pena bola po kolená za celým barom Very Happy . Bordel fest

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
vti
Zaslal: 27.11.2009, 13:59 Odpovedať s citátom
Založený: 28 december 2006 Príspevky: 361 1992 Honda Civic
Satikk napísal:
no mam tam uz termin,tak sa hadam nic zle nestane,lebo ludi co sa ucili na mojom aute som uz mal dost,teraz som chcel nieco na inej urovni,ale dokym som necital tieto posledne prispevky,tak som mal pocit,ze auto davam do ruk skusenym ludom.Aj dost odporucani som mal na tento servis,tak hadam sa uz konecne na mna usmeje stastie a vsetko dobre dopadne bez vaznejsich komplikacii.


nuz potom, co sme spolu vcera telefonovali mam pocit, ze komplikacie uz nastali...

_________________
N/A is too expensive way to be slow...

9.99s @ 244kmh - Civic 5G Hatch B-series Turbo - sold
12.26s @ 194kmh - Civic 5G Sedan D16Z6 Turbo - street version on E tires - sold
11.23s @ 210kmh - Civic 5G Hatch D16Z6 Turbo R.I.P
13.09s @ 175kmh - Civic 5G Hatch D15B7 Turbo R.I.P
13.11s @ 178kmh - Civic 4G N/A B18C4 Toda R.I.P
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
haRRibo
Zaslal: 27.11.2009, 16:04 Odpovedať s citátom
Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 1008 Bydlisko: Trnava 1998 Honda Prelude
preto si vsetko robim na aute sam, raz sa ti ho dotkne nejaky dement a je to na prd



Twisted Evil Honda power

_________________
turbo build:
http://forum.hondaclub.sk/viewtopic.php?t=17083
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
vti
Zaslal: 27.11.2009, 16:34 Odpovedať s citátom
Založený: 28 december 2006 Príspevky: 361 1992 Honda Civic
haRRibo napísal:
preto si vsetko robim na aute sam, raz sa ti ho dotkne nejaky dement a je to na prd

Twisted Evil Honda power

to je sice pekne, ale su sakra veci, ktore asi sam doma robit nebudes a ani nebudes vediet, ci to mas spravene ok alebo nie - priklad - odmerat ovalitu valcov, nasledne spravit vybrus podla roztaznosti piestov... alebo ako napriklad v satikovom pripade spravne nacasovat vacku podla informacii udavanych vyrobcom, nemyslim si, ze tu ma kazdy v garazi na to nastroje a knowhow...

_________________
N/A is too expensive way to be slow...

9.99s @ 244kmh - Civic 5G Hatch B-series Turbo - sold
12.26s @ 194kmh - Civic 5G Sedan D16Z6 Turbo - street version on E tires - sold
11.23s @ 210kmh - Civic 5G Hatch D16Z6 Turbo R.I.P
13.09s @ 175kmh - Civic 5G Hatch D15B7 Turbo R.I.P
13.11s @ 178kmh - Civic 4G N/A B18C4 Toda R.I.P
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Satikk
Zaslal: 27.11.2009, 23:51 Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 978 Bydlisko: Bratislava 1993 Honda Civic
vti napísal:
Satikk napísal:
no mam tam uz termin,tak sa hadam nic zle nestane,lebo ludi co sa ucili na mojom aute som uz mal dost,teraz som chcel nieco na inej urovni,ale dokym som necital tieto posledne prispevky,tak som mal pocit,ze auto davam do ruk skusenym ludom.Aj dost odporucani som mal na tento servis,tak hadam sa uz konecne na mna usmeje stastie a vsetko dobre dopadne bez vaznejsich komplikacii.


nuz potom, co sme spolu vcera telefonovali mam pocit, ze komplikacie uz nastali...


No je to uz raz opat tak,mam proste stastie...ale hovorim si,lepsie ako zadret motor alebo rozbit auto Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Hondaman
Zaslal: 30.11.2009, 21:52 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 606 Bydlisko: BA 1998 Honda Civic
2Bera napísal:
ked su ucni tak robia vsetky auta co dojdu... Rolling Eyes


prihoda od nas Very Happy

Ucen:mozem nahodit dozadu puklice?
Cs:dotiahol si kolesa?
Ucen:nie..
Cs:tak na keru p*cu chces nahadzovat puklice?

Laughing


Ja som raz cistil skrtiacu klapku v polke som si zmyslel, ze idem na obed. Haluz bola ked som dosiel z obedu a kolega ze: mas to hotove?
Ja: jasne, startuj Laughing
Zrazu zvuk jak ked scucnes vysavacom obal od horalky v aute Wink som sa skoro posral lebo prve dve sekundy ma nenapadlo, ze to bola handra v klapke Very Happy Nastastie sa mi ju podarilo vydolovat bez toho aby som daval dole sanie.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
2Bera
Zaslal: 30.11.2009, 21:55 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
Hondaman napísal:
Ja som raz cistil skrtiacu klapku v polke som si zmyslel, ze idem na obed. Haluz bola ked som dosiel z obedu a kolega ze: mas to hotove?
Ja: jasne, startuj Laughing
Zrazu zvuk jak ked scucnes vysavacom obal od horalky v aute Wink som sa skoro posral lebo prve dve sekundy ma nenapadlo, ze to bola handra v klapke Very Happy Nastastie sa mi ju podarilo vydolovat bez toho aby som daval dole sanie.


to sa nezda ale tah to ma jak svina Very Happy

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Koki
Zaslal: 02.12.2009, 11:09 Odpovedať s citátom
Založený: 21 október 2008 Príspevky: 45 Bydlisko: Bratislava 1998 Honda Civic
Ake su teda aktualne skusenosti s tymto servisom? Naozaj to tam uz nie je dobre? Akosi ste odbocili od temy.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
vti
Zaslal: 02.12.2009, 11:13 Odpovedať s citátom
Založený: 28 december 2006 Príspevky: 361 1992 Honda Civic
uvidime dnes vecer, mam tam ist so satikom nastavit casovanie na vacke, kedze chlapci povedali ze to spravia a nakoniec to nespravili...

_________________
N/A is too expensive way to be slow...

9.99s @ 244kmh - Civic 5G Hatch B-series Turbo - sold
12.26s @ 194kmh - Civic 5G Sedan D16Z6 Turbo - street version on E tires - sold
11.23s @ 210kmh - Civic 5G Hatch D16Z6 Turbo R.I.P
13.09s @ 175kmh - Civic 5G Hatch D15B7 Turbo R.I.P
13.11s @ 178kmh - Civic 4G N/A B18C4 Toda R.I.P
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Koki
Zaslal: 02.12.2009, 20:45 Odpovedať s citátom
Založený: 21 október 2008 Príspevky: 45 Bydlisko: Bratislava 1998 Honda Civic
No ako teda? Vies zdelit nove skusenosti?

Chalani, ja potrebujem niekomu dat pozriet sa na brzdy a bude ich treba zrejme menit. Ja som auto servisoval v Honde, ale tie brzdy od nich su hrozne drahe.

Viete odporucit niekoho dobreho v BA? White/black list som pozeral.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
780622
Zaslal: 02.12.2009, 21:00 Odpovedať s citátom
Založený: 16 júl 2009 Príspevky: 94 Bydlisko: TT-PN-HC 2003 Honda Civic
Koki napísal:
No ako teda? Vies zdelit nove skusenosti?

Chalani, ja potrebujem niekomu dat pozriet sa na brzdy a bude ich treba zrejme menit. Ja som auto servisoval v Honde, ale tie brzdy od nich su hrozne drahe.

Viete odporucit niekoho dobreho v BA? White/black list som pozeral.


...bol som s nimi spokojny, servisovali mi aj predchazajuce auta (ked robil JARO bolo vsetko SUPER) ale teraz tam robia ucni a po oprave mojho auta z toho vysiel strhnuty zavit v bloku motora pod kladkou v rozvodoch a strhnuty zavit na drziaku motora, tiez na bloku motora... opravoval mi to po nich milosko, moc moc velka spokojnost... cislo ti mozem dat, brzdy ti spravia...


Naposledy upravil 780622 dňa 09.12.2009, 11:27, celkom upravené 2 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
vti
Zaslal: 02.12.2009, 23:05 Odpovedať s citátom
Založený: 28 december 2006 Príspevky: 361 1992 Honda Civic
tak sme sa so satikom vratili z modranky, moj osobny nazor je, ze Jaro sa urcite vyzna a seriove hondy pre neho nie su ziaden problem. kedze sme tam boli po standardnych pracovnych hodinach, tak netusim ako to tam vyzera cez pracovny cas a kolko sa autam vtedy venuje on sam.

_________________
N/A is too expensive way to be slow...

9.99s @ 244kmh - Civic 5G Hatch B-series Turbo - sold
12.26s @ 194kmh - Civic 5G Sedan D16Z6 Turbo - street version on E tires - sold
11.23s @ 210kmh - Civic 5G Hatch D16Z6 Turbo R.I.P
13.09s @ 175kmh - Civic 5G Hatch D15B7 Turbo R.I.P
13.11s @ 178kmh - Civic 4G N/A B18C4 Toda R.I.P
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
JEERII
Zaslal: 13.12.2009, 15:28 Odpovedať s citátom
Založený: 08 máj 2008 Príspevky: 27 Bydlisko: Sered 1994 Honda CR-X
2X manzeta loziska,rozvodovy remen plus klatka nova a pumpa....vsetky remene,a troska prace na streche suma sumarum 177e ...tu nieje o com debatovat,paradny servis. Cool

_________________
HONDA CRX Del sol 1.6 vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
sedrik
Zaslal: 15.12.2009, 14:13 Odpovedať s citátom
Založený: 14 august 2008 Príspevky: 37 Bydlisko: trnava
Nazdar chlapi , ja som k Jarovi chodil asi 4 roky . Pokiaľ to robil on , bol som nadmieru spokojný - cena , kvalita práce , poradil , ozaj super prístup , to sa z jeho strany aj zachovalo . Jaro evidentne na to už nemá čas , dosť vecí tam robia chalani , ktorý sa učia na tých autách a ja nechcem , aby sa niekto učil na mojom aute. Príkladov nespokojnosti , nie môj , ale videl som to a nechcel som tomu veriť - menili tesnenie okolo vane , naliali o liter oleja viac , keby sme si to hned neskontrolovali a dôverovali im , no tak neviem neviem. Najhoršie na tom celom ale je , že ked sme im to povedali , tak reakcia bola taká ,, my sme to kontrolovali 3ja a chýbal 1l ,, tak nech mi niekto s vás povie , že pri dolievaní oleja si volá na pomoc dalších dvoch Smile ???
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
780622
Zaslal: 15.12.2009, 15:07 Odpovedať s citátom
Založený: 16 júl 2009 Príspevky: 94 Bydlisko: TT-PN-HC 2003 Honda Civic
sedrik napísal:
Nazdar chlapi , ja som k Jarovi chodil asi 4 roky . Pokiaľ to robil on , bol som nadmieru spokojný - cena , kvalita práce , poradil , ozaj super prístup , to sa z jeho strany aj zachovalo . Jaro evidentne na to už nemá čas , dosť vecí tam robia chalani , ktorý sa učia na tých autách a ja nechcem , aby sa niekto učil na mojom aute. Príkladov nespokojnosti , nie môj , ale videl som to a nechcel som tomu veriť - menili tesnenie okolo vane , naliali o liter oleja viac , keby sme si to hned neskontrolovali a dôverovali im , no tak neviem neviem. Najhoršie na tom celom ale je , že ked sme im to povedali , tak reakcia bola taká ,, my sme to kontrolovali 3ja a chýbal 1l ,, tak nech mi niekto s vás povie , že pri dolievaní oleja si volá na pomoc dalších dvoch Smile ???


ahoj sedrik, ja som vyssie tiez pisal ze som bol vzdy s Jarom spojojny (chodieval som k nemu aj s predchadzajucim autom), je to super mechanik, nigdy nebol ziadny problem a navyse aj ceny paradne, skoda len ze to je teraz takto... Jaro vie a aj poradi, len ja by som bol rad keby moje auto on aj opravoval a nejak nemusim to ze nejaky mladenec sa uci na mojom aute a opravi jednu vec a druhu pokazi...

_________________
7G CIVIC 1.6VTEC D16V1 (2003)
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 5
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist