Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  GARAGERACETEAM .sk

666potky
Zaslal: 15.11.2010, 1:05 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
DANKO no to mas ty 3 mesiace a ja od 2 aprila
s telefonom ani nerozpravam, sluby a klamstva ze v v auguste je to poskladane ze auto musia zajazdit, o mesiac a pol je v takom stave ako vidno na fotkach, po fakturach a fotkach co bolo pri dohode ani slychu, obejdnane zle veci a znova nezdokladovane ani krabica ani nic, len ku piestom mahlee gold series sa zrazu pri rozbabranom bloku valaju krabicky s piestnymi kruzkami TPR co za peniaze co som ti poslal aj na setup co ma byt nema co robit
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1198769705078&set=a.1103648927118.12688.1703604259, skratka

a pritom tu ma byt uplne nieco ine stavane na urcity tlak a zliatinu z ktorej su piesty vyrobene, aby sa to nezadrelo za 1000km, to je ale tebe asi jedno , lebo radsej si nechas zaplatit svoju pracu na 2 krat ( vsak ty vies na koho myslim- inac tesim sa na vysledok bratu)
no comment
natahovanie sa a hranie so slovickami , prekrucanie skutocnosti a faktov a pritom si len staci precitat komunikaciu cez sms a sukromne spravy a mozno by stacilo prestat fetovat a mat triezvu hlavu alebo neviem ako si to mam vysvetlit
to ze si mi vratil naspat peniaze co som ti dal na diely nic nemeni , vyhol si sa akurat zalobe za podvod ale stale mi drzis moj majetok ktori je napisany na moje meno a branis mi v tom aby som si ho svojvolne prevzal

no milosko moj zlaty, zajtra ti volam a som zvedavy na toho tvojho znameho z odtahovkou co bol niekde v cudzine tento tyzdnen, som velmi zvedavy co mi povies a ako dlho mi budes nadalej drzat voz

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Performance
Zaslal: 25.03.2011, 13:40 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 4195 Bydlisko: okres PD 1996 Honda Civic Coupe
Potky, už si niečo vyriešil?

_________________
coupe EJ6 /// CRV RE6
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
666potky
Zaslal: 25.03.2011, 14:50 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
auto je doma od novembra prislo na voziku s rozobratym motorom,priviezol ho jeden panko, nova keramicka spojka bola prihrdzavena neviem kde ju mal

vyzera ze prislo vsetko akurat chyba termoizolacna paska na zvody ale tu davat nebudem ani to uz riesit

a prachy poslal asi 3 dni po doruceny posty ale to som uz niekde pisal

momentalne cakam stale na diely z usa Wink

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Performance
Zaslal: 25.03.2011, 18:35 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 4195 Bydlisko: okres PD 1996 Honda Civic Coupe
Tak hlavne že to "dobre" dopadlo.

_________________
coupe EJ6 /// CRV RE6
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
666potky
Zaslal: 25.03.2011, 20:41 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
uz mi odrastli sedive vlasy

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
DonSemjon
Zaslal: 13.06.2011, 9:27 Odpovedať s citátom
Založený: 10 jún 2009 Príspevky: 646 Bydlisko: Vráble
nejako sa my jednanie tejto firmy nelúbi....ale vôbec...neodpisuje na maily ani na nič..Fungujú ešte vôbec?

_________________
...HONDA CIVIC ...ej9 sedan
...Bass Race....
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
amer13
Zaslal: 13.06.2011, 9:36 Odpovedať s citátom
Založený: 02 august 2008 Príspevky: 1070 Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom 1998 Honda Civic
Poviem na rovinu, vzdy ked si pridem preto osobne tak je vsetko ok a aj s lepsiou cenou, ale ako riesim cez telefon tak sa toho ani nedockam,alebo je to nadlho. A cez @ som este nemal nikdy odpoved. A bol som u nich uz viac krat,.

_________________
HONDA CIVIC EK3 stiebr.metla/ 1.5Vtec - Daily driven
HONDA CIVIC EJ9 zel.metla/ D14Z2 - Daily driven ( EX )
HONDA CIVIC EK4 biela/ B16A2 - Weekend car ( EX )
HONDA CIVIC EK3 biela/1.5Vtec - Daily driven ( EX )
HONDA CIVIC EJ9 biela/ K20a2 Funny car
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dado
Zaslal: 13.06.2011, 9:58 Odpovedať s citátom
Založený: 13 júl 2007 Príspevky: 255 Bydlisko: BA 2002 Acura RSX
mam podobnu skusenost.

2x som objednaval olej RedLine z ich webshopu.
1. som nan cakal cca mesiac a musel som to telefonicky viac X urgovat kym naozaj prisiel.

2. som objednal redline a cistic palivovej sustavy a doteraz nic, ani mail. nic. Uz je to asi 2 mesiace, volat uz nebudem.

Skoda, ze nefunguju normalne, lebo chcel by som pouzivat redline olej a oni mali dobru cenu.
Ale bohuzel neda sa s nimi!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
DonSemjon
Zaslal: 13.06.2011, 12:33 Odpovedať s citátom
Založený: 10 jún 2009 Príspevky: 646 Bydlisko: Vráble
vybavené....písal mi milos a je to vsetko poriesené...
ďakujem

_________________
...HONDA CIVIC ...ej9 sedan
...Bass Race....
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 13.06.2011, 12:56 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Samozrejme,ze ti pisal ked bol tu,precital si tie staznosti a napisal ti,mozno ti aj povedal aby si sem napisal,ze je to oka,ale preco je taky rychly az ked su staznosti na verejnosti...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
DonSemjon
Zaslal: 13.06.2011, 13:26 Odpovedať s citátom
Založený: 10 jún 2009 Príspevky: 646 Bydlisko: Vráble
no asi maš pravdu ..

_________________
...HONDA CIVIC ...ej9 sedan
...Bass Race....
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 13.06.2011, 14:35 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Urcite mam pravdu,lebo som ho tu videl,je skryty pre vas a nechapem za co mu dakujes...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
DonSemjon
Zaslal: 14.06.2011, 5:12 Odpovedať s citátom
Založený: 10 jún 2009 Príspevky: 646 Bydlisko: Vráble
no ďakujem za to že zrazu sa zmenila neochota na ochotu....
A pohlo sa to ďalej

_________________
...HONDA CIVIC ...ej9 sedan
...Bass Race....
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Milos
Zaslal: 14.06.2011, 8:21 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 13 jún 2007 Príspevky: 2988
DonSemjon napísal:
vybavené....písal mi milos a je to vsetko poriesené...
ďakujem
Pre istotu upozornujem, ze ja s garageraceteamom nemam nic spolocne... aby mi zase nezacali chodit spravy s objednavkami Smile

_________________
Pravidla fora
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
DonSemjon
Zaslal: 14.06.2011, 9:35 Odpovedať s citátom
Založený: 10 jún 2009 Príspevky: 646 Bydlisko: Vráble
Very Happy neboj viem o tom...už davnejšie som to čital že je tu viac milosov...a viem ktory je ktroy.. Wink ale diky za upozornenie

_________________
...HONDA CIVIC ...ej9 sedan
...Bass Race....
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 5
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist