Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  GARAGERACETEAM .sk

Honda NR
Zaslal: 14.06.2011, 14:00 Odpovedať s citátom
Založený: 11 marec 2008 Príspevky: 221 Bydlisko: Nitra
666potky napísal:
uz mi odrastli sedive vlasy
Páči sa mi to...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
666potky
Zaslal: 14.06.2011, 17:19 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
Honda NR napísal:
666potky napísal:
uz mi odrastli sedive vlasy
Páči sa mi to...




urcite chyba jedna seriova vacka, paska na zvody( tu nechcem) a zbytok z motorovych dielov sa upresni vo stvrtok ked bude cas

zase sedivejem pomaly ale najprv to poriedne prezrieme

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Honda NR
Zaslal: 14.06.2011, 18:38 Odpovedať s citátom
Založený: 11 marec 2008 Príspevky: 221 Bydlisko: Nitra
666potky napísal:
Honda NR napísal:
666potky napísal:
uz mi odrastli sedive vlasy
Páči sa mi to...


urcite chyba jedna seriova vacka, paska na zvody( tu nechcem) a zbytok z motorovych dielov sa upresni vo stvrtok ked bude cas

zase sedivejem pomaly ale najprv to poriedne prezrieme




od veci nezdá sa ti vobec? čo ja mám s tvojou vačkou ?
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
666potky
Zaslal: 14.06.2011, 19:09 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
noro ty nic neboj

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Honda NR
Zaslal: 14.06.2011, 21:41 Odpovedať s citátom
Založený: 11 marec 2008 Príspevky: 221 Bydlisko: Nitra
666potky napísal:
noro ty nic neboj



Maťko ja nebojím Laughing len som myslel že si ma nepochopil Idea
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
666potky
Zaslal: 15.06.2011, 10:28 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
Wink

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
scorpi4
Zaslal: 19.06.2011, 15:51 Odpovedať s citátom
Založený: 13 jún 2011 Príspevky: 184 Bydlisko: Trnava
a teraz mierne ja...

zatial nepoznam vela ludi, ktori sa pohybuju okolo hondy, okrem aapala, Slovena54, a teda zrovna aj chalanov z garagerace..

moj nazor je ten, ze ja som bol u nich osobne,a mozem povedat, ze co sa tyka roboty, urcite sa vyznaju v tom, co robia...nepochybujem o tom, ze vedia zohnat cokolvek, co treba...
a ako ludi ich tiez mozem zhodnotit len pozitivne, mozno tym, ze sa okolo aut motam uz nejaky ten piatok, a viem, ze nie kazdy klient je spokojny so vsetkym, a vzdy sa najdu ludia, ktori proste budu mat problem so vsetkym..
a samozrejme, vzdy je to otazka penazi, ktore je ochotny klient zaplatit..za malo penazi vela muziky nenahras..

cize, po precitani vlakna som povazoval za potrebne poukazat na to, ze kazda minca ma dve strany,a urcite mnohi z Vas vedia, ako to obcas dopada..

co sa tyka terminov objednavania dielov, ci doplnkov, nebratia telefonov a podobnych veci, nie vzdy je to zapricinene len tym, ze niekto nechce komunikovat..mnohokrat je to tym, ze ma clovek ruky "zasrate" a dvihat telefon v takom "rozpolozeni" je nad usilie kazdeho normalneho cloveka..

rovnako, nie vsetok tovar chodi tak, ako je deklarovane...myslim v duchu dodavatelov pre nase velkosklady a podobne..

otvorene si povedzme, ze vacsina dielov pochadza z krajin dost vzdialenych nie len nasej krajine, ale aj nasej mentalite..ci chceme, alebo nie, tychto vyrobkov je na trhu vacsina, a mnohi z Vas/nas ich maju na autach,mnohokrat aj nevedomky..

cize ak nedoda obchodnik tovar nacas, nemusi to byt jeho zapricinenim...

ved treba objednat inde..moze sa stat, ze to dopadne rovnako...tu je aspon realna sanca, ze vacsina vie, o koho sa jedna...

to je vsetko zhruba, co som k tomu chcel.. Embarassed

_________________
Honda Civic 6G, 1,4i, 55kW (bez restriktoru cosi viac), rv. 96
Honda Accord CG, 2,0i, 108 kW, rv. 99
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 19.06.2011, 22:06 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Osobne s tebou nemozem suhlasit aj ked do toho vidim najma z pohladu nespokojnych zakaznikov,lebo co sa tyka roboty viac ludi sa stazovalo a vacsina ani sem nepisali az na tie najvypuklejsie veci ako potky...

K shopu.
Ano,kazda minca ma dve strany,ale ako zakaznika najma shopu na internete,co urcite je kedze je tam nakupny kosik nemusi zaujimat,hlavne treba komunikovat aj ked je problem,nieco sa neda dodat,neskorsi termin a podobne.
Ak tam mam kontakt tel. a mail tak musim takto komunikovat a odpisovat a argument ,ze "..mnohokrat je to tym, ze ma clovek ruky "zasrate" a dvihat telefon v takom "rozpolozeni" je nad usilie kazdeho normalneho cloveka.." je podla mna absolutne smiesne.
Proste mam webshop,mam tam kontakt telefonicky a mailovy tak nikoho nezaujima,ze mas ruky "zasrane" a par dni,tyzdnov neodpovedas na maily a nezavolas naspat.

Maju jedine stastie,ze maju taky sortiment aky maju a za dobre ceny preto ludia dakuju aj za to ,ze im vobec odpovedia...to ako keby som prisiel do obchodu a bol rad a dakoval ,ze sa so mnou vobec niekto tam bavi...,ze nieco chcem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Psycho
Zaslal: 21.07.2011, 17:01 Odpovedať s citátom
Založený: 21 november 2010 Príspevky: 1156 Bydlisko: Bratislava 1996 Honda Civic
prvý krát som odtiaľto objednával a zatiaľ som veľmi spokojný...
zvody na D sériu 4-2-1 mi prišli 1 triedou a krásne zabalene a všetko ja ma byť.. odpisoval mi na mail hned po tom ako som ho poslal u mňa ma tato stránka veľké + Wink

_________________
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Vinchenzo
Zaslal: 21.07.2011, 18:22 Odpovedať s citátom
Založený: 28 máj 2011 Príspevky: 245 Bydlisko: Garáž 2003 Honda Civic
Ja som si objednal sanie, najprv mi 2 tyzdne nic nechodilo, potom som tam napisal e-mail a odpisali mi ze dodavatel mal dovolenku ale ze na dalsi tyzden mi to budu moct tovar uz odoslat a dnes mi prisla sms, ze je to odoslane takze, iba cakam kym to pride.Myslel som ze to bude dlhsie trvat.

_________________
Honda Civic Sport EP2 1.6 v-tec 2003
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
M&R
Zaslal: 21.07.2011, 20:34 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Vidim,ze kritika tu na nieco bola Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
peto1708
Zaslal: 28.07.2011, 17:17 Odpovedať s citátom
Založený: 09 september 2010 Príspevky: 161 Bydlisko: Dolny kubin 1998 Honda Civic
musim aj ja pochvalit ..v pondelok objednaný zadny lip na 6g civic rano SMS o odoslani cez UPS a dnes doma ..takze spokojnost
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Ricardo112
Zaslal: 28.07.2011, 19:33 Odpovedať s citátom
Založený: 20 júl 2011 Príspevky: 95 Bydlisko: Košice 2000 Honda Civic
taktiež pridám skúsenosť včera objednaný tlmič WM SPORT MUGEN a dnes ráno s UPS dorazil. Perfektne zabalený a k tomu grátis redukcia čiže max spokojnosť Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
666potky
Zaslal: 28.07.2011, 22:17 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
Rolling Eyes a ja triedim srubky z krabic ale hadam do dalsieho tyzdna bude motor v aute

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
thomi
Zaslal: 01.08.2011, 21:10 Odpovedať s citátom
Založený: 14 august 2010 Príspevky: 159 Bydlisko: Žilina 2000 Honda Civic
Chválim, hlavne zabalenie tovaru bolo naozaj super, takže ešte nejaký ten nákup u nich určite spravím Smile

_________________
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 5
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist