Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  GARAGERACETEAM .sk

M&R
Zaslal: 18.11.2012, 22:21 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Zaujimave .

Pozrieme sa na to kto sa za aky nick skryva.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
neophyte
Zaslal: 20.11.2012, 13:43 Odpovedať s citátom
Založený: 31 december 2006 Príspevky: 313 Bydlisko: Nitra
Ja osobne mám dobré skúsenosti. Aj keď sa vyskytli nejaké problémi, napr prestala svietit plazma, alebo odišlo čidlo na tlaku oleja, Miloš ochotne všetko poriešil v rámci záruky.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Norko
Zaslal: 21.11.2012, 21:06 Odpovedať s citátom
Založený: 21 august 2012 Príspevky: 37 Bydlisko: Nitra 1997 Honda Civic
Túto firmu hodnotím z mojej skúsenosti velmi dobre. ďakujem chalani
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
SEIBON
Zaslal: 23.11.2012, 14:37 Odpovedať s citátom
Založený: 15 marec 2010 Príspevky: 267 Bydlisko: Madarsko
milosko napísal:
SEIBON napísal:
podrobnejšie:

objednali sme cez kamoša z KR.Chlmca od tej p......j firmy Catback system na Civic -
toto: http://garageraceteam.sk/vyfukovy-system/komplet-systemy/turboworks/vyfukovy-system-honda-civic-1996-2000-3d

dostali sme uplne iny system,vobec nie na Civic..a to ani už nehovorim,v akom stave(potom sme to zistili,že je to na Integru) - priemer 76 anie 60 ako maju na stranke!!!!!!!!

odvtedy telefon neberu,hudák chlapec mu volá denne,reakcia nulová...ani cez skype,ani nič-teraz leži uneho ten šrot!

takže taku firmu podpáliť,bo jeto katastrofa,aj ten miloš turzo abo ako sa volá!!!!

a ako som rozprával s tym kamošom,to nieje prvé čo sa stalo-samé problémy,sluby,klamstva dookola!

takže tak...ako čítam,jevtom pravda...aj viacery už tak skončili ako bohužoial aj my!



1,Peto Peceli nemusis svoj nick WOODOO skovavat za tento SEIBON,po tom co tu boli problemy s tebou si si spravil druhy aby si mohol tu predavat,
2,CAT BACK som ti poslal druhy si povedal ze ten s vacsim priemerom predas do madarska tak ako aj ine veci co si odo mna kupoval.
3,neviem o co ti ide neviem ci ja tebe alebo ty mne dlhujes za veci co si si objednal a nezaplatil za ne uz vyse 1 a pol roka.
4.kto je spokojny si objednava stale.
5.priznam niektore objednavky trvaju dlhsie lebo sa neda mat skladom vestko tak ako si ty myslis mat vsetko ihned,skus mat na sklade tovar za cca 50000 eur a robit obchody aby si kazdemu vyhovel.
6,ziadne cislo my nevolalo ohladom catbacku,neviem o com tu pises,jedine ty my volas a to vies ze ked nezdviham mam nieco momentalne ale zavolam spat,pripadne zdvihnem neskorsie
7.ak nieco potrebujes staci zavolat a nie robit velke halo aj ked sa to nezaklada na pravde ak to tu prezentujes ty.
8.niektore obj,posielame teraz s oneskorenim lebo stahujeme predajnu.
9.nech sa ti dari s predajom a mozem mi poslat uz konecne poslat zvysne peniaze.


Mi sa poznáme?Prosím ta ma nemiešaj s nikym dobre?
A sa snaž riešiť to čo máš a čo stále slubuješ dookola tu každym ako so prečital ten cely članok!
Ty len slubuješ,slubuješ a slubuješ a klameš dookola...neviem prečo je to dobre!
Robi ti to radosť?
Prečo nepovieš ked niečo si nevieš vybaviť , že sorry,nemám a kup inde!!!!!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
SEIBON
Zaslal: 23.11.2012, 14:50 Odpovedať s citátom
Založený: 15 marec 2010 Príspevky: 267 Bydlisko: Madarsko
najviac sa mi páči tento príspevok:)

"
co s atyka skusenostou by som povedal tak 50 na 50

vyfuk a lip bol dodany v spokojnosti no co sa tyka diskov 17" DRAG DR-9 Silver s chromovanym limcom totalne neprofesionalny pristup...

Na zaciatku sluby ze disky budu, potom ze je dlha cakacia doba mesiac az dva lebo ich vyrabaju v usa, potom ze idu lodou z ciny ze bude treba dlho cakat, nakoniec ze sa v prevedeni silver ani nevyrabaju...

po 3. mesiacoch "otravovania" Miloska som sa diskov nedockal posledna odpoved bola ze spravil pre to vsetko

no podla mna to nebol z daleka pristup aky by som ocakaval kedze disky nie su lacna zalezitost a ked chcem nieco predat mam nejake "meno" a chcem si udrzat reputaciu tak ten pristup by mal byt uplne iny...

dalej sluby ze sa mi ozve sam, co sa v ani jednom pripade nestalo niekedy mi neboli dvihnute ani telefony ...

pracujem ako project manager na obchodnom useku, som denno denne v kontakte so zakaznikmi a riesim vseliake zakazky ci servisy reklamacie alebo cenove ponuky...keby som ja takto pristupoval k zakaznikom davno mam vypoved a poskodene meno aj reputaciu firmy...


aby ste vedeli,nič neide z usa,ani lodou z číny,ale z polska!!!!!

všetko kupuje od f. MTUNING !!!!!

www.mtuning.pl

aby ste boli v obraze tu všetci!!!!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatoHP
Zaslal: 23.11.2012, 17:05 Odpovedať s citátom
Založený: 12 november 2007 Príspevky: 1249 Bydlisko: bardejov
Nechápem,prečo kupuješ od Miloška,ak vieš odkiaľ to berie on?Prečo nekupuješ priamo?Podľa toho čo píšeš by si si ušetril nervy aj chechtáky Wink

Za mňa k predmetnému obchodu a k Miloškovi osobne,nikdy som nemal problém ani s dodaním požadovaných dielov(poväčšine použitých náhradných)ani s cenou ani dodacou lehotou.Ak budem zasa niečo potrebovať určite sa obrátim znova na neho.

_________________
„Každý, kto je pomalší než ty, je idiot a každý, kto je rýchlejší, je maniak.“
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
SEIBON
Zaslal: 23.11.2012, 19:28 Odpovedať s citátom
Založený: 15 marec 2010 Príspevky: 267 Bydlisko: Madarsko
nekupujem,raz som kupil,ale aj to stačilo!

a ked bude treba,utž viem od koho:)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
haRRibo
Zaslal: 05.01.2013, 22:44 Odpovedať s citátom
Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 1008 Bydlisko: Trnava 1998 Honda Prelude
pri osobnom odbere som nemal problem, mali skladom vsetky druhy hlinnikovych trubiek a spojek na turbo, ake som potreboval, za cenu este lepsiu ako je na internetovej stranke

maju vela veci skladom a dobry vyber

Twisted Evil Honda power
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
janytv
Zaslal: 07.02.2013, 14:11 Odpovedať s citátom
Založený: 22 júl 2008 Príspevky: 535 Bydlisko: Trebisov 2000 Honda Civic
moj osobny nazor: s touto firmou som nemal nejake vacsie problemy stale mi prislo vsetko v cas a tak ako som si to objednal ale pri poslednej objednavke lizatiek ma sklamal cely pristup milosa, predne lizatko nesedelo ako malo ale po nejakej tej uprave to sadlo ok beriem nieje to original ale co sa tyka zadneho lizatka absolutne nesadlo bolo mensie ako malo ani tvarovo mi to nesadlo k narazniku, pisal som milosovi na fb ze chcem vymenit zadne lizatko lebo nesedi ale tam som moc nepochodil tak som poslal oficialny mail firme a doteraz ziadna odpoved neviem co je natom take tazke vymenit to za druhy kus a spokojny by bol kupujuci aj predavajuci.... dosialhol iba to ze kaslem aj na taky pristup aj na tuto stranku a to som daval odporucanie aj inym hondakom ale ako citam tak niesom jediny kto mal problem pri reklamacke.

Milosko takto sa meno firmy nebuduje....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
2Bera
Zaslal: 07.02.2013, 14:47 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
Ponovom to uz neriesi milosko ale chalani od levic nie?

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
radflirta
Zaslal: 11.03.2014, 9:05 Odpovedať s citátom
Založený: 19 december 2012 Príspevky: 7 Bydlisko: Slovensko 1990 Honda Civic
Nic sa nezmenilo odkedy Garage kupil od Milosa T. ten Attila z Levic. S takym pristupom sa obchod robit neda a ta arogantna baba co sa v tej predajni tvari ako sefka to je hnus. Komunikacia po dlhsej dobe upada, ponukaju a posielaju cinske alebo vacsinou polske padelky na ktorych maju brutalnu marzu, hlavne ze ma vsetko mat vacsinou certifikat alebo ecka vyrazene, aspon tak uvadzaju ma tej ich stranke, co pravdaze nieje pravda v reale... Reklamovanie je komplikovane . No hnus , som znechuteny. Opat velky Blacklist davam.
Isto uz cez tuto klamarsku firmu nebudem nic riesit
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 5
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist