Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  II. AutoSlalom - Pezinská Baba 21.marec

2Bera
Zaslal: 21.03.2009, 22:13 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
Majo&Rado napísal:
lister napísal:
no tak som dnes pekne pomrvil svoj 1. slalom, ale ako skusenost je to na nezaplatenie..
uz sa tesiim do piestan Wink


Zaciatky su vzdy tazke,ale lepsie ako keby si nebol,bude lepsie,kazdy nejako zacinal,aj ales Wink



jooo ales zacinal tak ze vpalil do zastavky s Skom Very Happy a laco to preistotu j*bol do pola Laughing alebo to bolo naopak? Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
M&R
Zaslal: 21.03.2009, 22:17 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Bolo tak ako pises ,ale toto by skor patrilo do temy o S2000 pre Havrana Laughing o burani S2000 Laughing .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
peto009
Zaslal: 21.03.2009, 22:17 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 1077 Bydlisko: BA 1993 Honda Prelude
skoda ze som nemohol jazdit Confused ,trat vyzerala v pohode ,chcel by som vedet svoj cas.....
Piestany mi urcite vydu,uz sa velmo tesim Very Happy

_________________
.....lude4ever.....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
PuLo
Zaslal: 21.03.2009, 23:10 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1614 Bydlisko: BA, Nove Mesto
lister napísal:
no tak som dnes pekne pomrvil svoj 1. slalom, ale ako skusenost je to na nezaplatenie..
uz sa tesiim do piestan Wink


Tak tragicky by som to nevidel, osobne sa mi zdali tie kuzele velmi na okraji v blizkosti skal, neviem ci by som mal odvahu sa medzi ne hadzat velkou rychlostou ako poniektori.
Skor ma prekvapili mx5ky, setrili ich ale je mozne ze tiez boli prvykrat tak neriskovali.

Ale kua dnes ako pekne krajala ta cervena s2000ka, ukazkovee Wink

Rovnako aj ten nakompresovany peugeot ci co to mal za potvorky pod kapotou Smile

Najviac pobavil drifter z bmw klubu, on tam asi nechodi zbierat body ale skor kuzele Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
2Bera
Zaslal: 21.03.2009, 23:17 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
ale ales sa stazoval ze je trosku nahovno trat Smile skorej pre male auta Cool bo ze to vatsinou jazdil na jednicke Rolling Eyes


Naposledy upravil 2Bera dňa 21.03.2009, 23:23, celkom upravené 1 krát.

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
PuLo
Zaslal: 21.03.2009, 23:19 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1614 Bydlisko: BA, Nove Mesto
Podla mna by mali spravit este jednu kubaturu: pohrebaky, lebo co dneska stvarali tie kombiky, hlavne na tom bmwcku, skupina N1 Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 3
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist