Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Zraz Stara IKEA BA - 14.4.2007, 18:00 + Foto (2.strana)

matulo
Zaslal: 15.04.2007, 9:28 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
svobie napísal:
mat ja som to raz zratal,ked bolo najviac,presne 23 aut to bolo,potom niekto odisiel,a dalsi prisli,cize suma sumarum tak mozno az na 30 sme sa dostali,bo vecer este poprichadzali Very Happy


mooooze byt... Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
2Bera
Zaslal: 15.04.2007, 9:30 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
matulo napísal:
peto009 napísal:
Ale vas tam bolo! Vie niekto pocet aut?Skoda ze so mne mohol dojst aj ja:(Snad mi to vyde aspon do toho Vyskova......


pochybujem o tom ze by to niekto na mieste pocital... ale podla foto a toho co si pamatam, tak zhruba 30-35... co zas nie je az tak strasne vela... Smile


mno neviem..podla mna do 25aut..

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
svobie
Zaslal: 15.04.2007, 9:32 Odpovedať s citátom
Založený: 10 január 2007 Príspevky: 475 Bydlisko: BA
2b mozno ano,ja som ratal ked sa mi zdalo najviac,ale ked som sa zakecal potom,uz som neratal Smile vsak ja som rad,cim viac tym lepsie,mozno to parkovisko raz obsadime cele Very Happy Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
2Bera
Zaslal: 15.04.2007, 9:40 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
potom som bol este pri tescu a tam bolo fakt ze rusno Very Happy bolo tam cca 5zelenych aut a skoro vsetkych fotili a cekovali papire Very Happy tomas isel rychlo prec bo nemal stk-cku Very HappyVery HappyD:

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
svobie
Zaslal: 15.04.2007, 9:41 Odpovedať s citátom
Založený: 10 január 2007 Príspevky: 475 Bydlisko: BA
Very Happy Very Happy tak to asi stalo za to sa tam stavit Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
matulo
Zaslal: 15.04.2007, 9:43 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
svobie napísal:
Very Happy Very Happy tak to asi stalo za to sa tam stavit Very Happy


chcel si byt na obraaazku? Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
svobie
Zaslal: 15.04.2007, 9:48 Odpovedať s citátom
Založený: 10 január 2007 Príspevky: 475 Bydlisko: BA
aj na policajnych,pripadne este aj nejakom -pip- slovenskom denniku nebodaj Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
2Bera
Zaslal: 15.04.2007, 9:58 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
toacila tam markiza Very Happy takze mozna budem v telke Very Happy bo som sa sem tam votrel do obrazu Very Happy

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
matulo
Zaslal: 15.04.2007, 10:02 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
2Bera napísal:
toacila tam markiza Very Happy takze mozna budem v telke Very Happy bo som sa sem tam votrel do obrazu Very Happy


a co sa tam dialo ze tam dorazili?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
2Bera
Zaslal: 15.04.2007, 10:03 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
predcasne otvorenie tuningovej sezony Very Happy

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
matulo
Zaslal: 15.04.2007, 10:05 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
2Bera napísal:
predcasne otvorenie tuningovej sezony Very Happy


no to som zvedavy... normalne dnes mozno kvoli tebe aj budem pozerat televizne noviny na markize... Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Petrik
Zaslal: 15.04.2007, 10:30 Odpovedať s citátom
Založený: 12 január 2007 Príspevky: 400 Bydlisko: TN & BA 1992 Honda Prelude
no fajne... to policajti mozu? prist a kontrolovat Ti papiere ked parkujes? ked Ta chytia za jazdy tak si chyteny ako sa vravi "pri cine", ale ked stojis? a preco fotili? zislo by sa trosku teorie, ja mam v tom akosi nejasno... a bonusova otazka, keby som tam bol a nemal certifikaty na predny, zadny naraznik, prahy a kridlo, kolesa nezapisane v TP to by mi tie sv.ne akoze vzali papiere?

_________________
Dream as you will live forever, live as you will die today Rolling Eyes
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
matulo
Zaslal: 15.04.2007, 10:39 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
Petrik napísal:
no fajne... to policajti mozu? prist a kontrolovat Ti papiere ked parkujes? ked Ta chytia za jazdy tak si chyteny ako sa vravi "pri cine", ale ked stojis? a preco fotili? zislo by sa trosku teorie, ja mam v tom akosi nejasno...


bratranec tam chodi pravidelne, na toto som sa ho uz pytal... Vysvetlil mi to asi tak, ze cajti si robia taku nejaku sukromnu databazu "nezelanych" motoristov. Takze ked Ta zastavia, zoberu Ti papiere do svojho auta a kecaju cez vysielacku, lahko sa dozvedia ze si v tej DB. No a potom to uz ide... Zacina sa buzeracia za ziarovky, lano, lekarnicku a pod. Pritom inu ako max. sadzbu Ti nedaju.

Mimochodom nie som pravnik, ale kontrolu mozu vykonat kedykolvek ked maju podozrenie ze porusujes zakony, vyhlasky, VZN a pod. Cize ked Ti vidia na aute folie, spojlery, 20" disky a pod, (ved tie veci nemusis mat s certifikatom) pokojne Ta mozu skontrolovat...

Petrik napísal:
a bonusova otazka, keby som tam bol a nemal certifikaty na predny, zadny naraznik, prahy a kridlo, kolesa nezapisane v TP to by mi tie sv.ne akoze vzali papiere?

Myslim si ze pokojne by mohli... A pri takomto zatahu sa na tie veci na rozdiel od cestnej kontroly (s vynimkou takej aku som popisal v prvej casti) aj zameriavaju...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Petrik
Zaslal: 15.04.2007, 11:46 Odpovedať s citátom
Založený: 12 január 2007 Príspevky: 400 Bydlisko: TN & BA 1992 Honda Prelude
ono ked si to tak s nasdsazkou vezmes, len sa snazime zlepsit a skraslit nase auta, pritom oni sa nas snazia pochytat ako dakych zlocincov...

_________________
Dream as you will live forever, live as you will die today Rolling Eyes
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
matulo
Zaslal: 15.04.2007, 11:54 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
Petrik napísal:
ono ked si to tak s nasdsazkou vezmes, len sa snazime zlepsit a skraslit nase auta, pritom oni sa nas snazia pochytat ako dakych zlocincov...


Myslim ze vacsina ludi z HK pristupuje k tunindu zodpovedne, ale vo vseobecnosti kolki ludia to robia aj na ukor bezpecnosti?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 4
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist