Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  X-dream :lakovanie,tuning,servis..

M&R
Zaslal: 11.04.2009, 11:04 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Chalani,omylom som tu temu o lakosovi celu vymazal z databazy Sad tak ju skusim aspon skopirovat nejako sem Sad : co sa pisalo.

solty:
chlapci, dajte mi kontakt na nejakeho dobreho lakosa v Bratislave, potrebujem dat do farby kridlo, ktore sa mi tu povaluje. V zakladnej farbe uz je.

majo&rado:
Ja poznam podla mna najlepsieho Smile .

www.x-dream.sk

solty:
diki a viec co cca pyta za jeden diel ?



Amateo:

X-drem je super. Jany vie co robi, jedine za moj lak by som mu "ruky dolamal" Smile

Majo&Rado:

Co sa stalo?

Zial neviem cenu,ale su lacni na to aki su dobri Smile .

Solty:

Preco ruky dolamal? Tak teraz som na rozpakoch, ci tam ist alebo nie, lebo som chcel aby mi pomohli aj s nahodenim toho kridla

Pa1ec:

kludne tam chod... mne robili komplet zadne lemy aj s lakovanim a spravili to super... akurat si na to budes musiet teraz trosku dlhsie pockat, bo nakolko maju aj pneuservis a teraz ludia saleju s prezuvanim, tak im to zabija vetsinu casu...

solty:

No zrovna mi pisal Johny na mail, ze to mam priniest, streknu mi to za 66 Eciek, co sa mi lubi a nahodia zadarmo k tomu.

Zatial dik za tip, ak to bude fakt taka kvalita, o akej si pisal, tak budem moc spokojny.


Majo&Rado:

Daj potom vediet ako...,kludne mu spomen,ze si z HondaClubu.

Inac teraz tam robia dva pekne Honda kusky,coupe s integra motorom a CRX s nejakym" ladenym" motorom a donedavna tam mal aj auto palecek,mu tam montovali nieco do auta Smile .

Rozmyslam,ze by sme toto mohli aj preklopit do B/W temy,

Pa1ec:

ja by som radsej este pockal ako sa nam tu vyjady, podla mna dalsi spokojny zakaznik... Smile
btw potom kukni ta toho golfa jaku ma peknu farbu... keby nestala tolko asik by som to hodil na kupaka... Smile .


Naposledy upravil M&R dňa 02.10.2009, 14:22, celkom upravené 1 krát.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
solty
Zaslal: 11.04.2009, 11:12 Odpovedať s citátom
Obmedzený prístup (ban) Založený: 27 august 2007 Príspevky: 100 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Civic
sikula Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
pa1ec
Zaslal: 11.04.2009, 12:24 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
ze trosku reklamy nezaskodi... RazzRazzRazz

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
M&R
Zaslal: 11.04.2009, 12:32 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
...skor a nazory a skusenosti,prave preto som to sem dal.

Ako dobre vies aj ty Palecek Janko nepotrebuje reklamu,nestiha ani to co ma urobit a cim viac roboty bude mat tym na nas bude mat menej casu Sad .

On nepotrebuje reklamu Smile .
Pytal sa na dobreho lakosa,poznas lepsieho? Smile

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
solty
Zaslal: 11.04.2009, 12:37 Odpovedať s citátom
Obmedzený prístup (ban) Založený: 27 august 2007 Príspevky: 100 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Civic
No ja som sa pytal preto, lebo co som mal dobreho lakosa v byvalej prevadzke CMC na Racianskej, tak to zrusili niekedy minuly rok alebo zaciakom tohoto a mam prd..... Confused Tak dufam, ze toto bude moj novy lakos
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
pa1ec
Zaslal: 27.04.2009, 19:55 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
pokial nebudes otravovat kazdy tyzden... Razz

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
amateo
Zaslal: 08.05.2009, 8:02 Odpovedať s citátom
Založený: 12 marec 2007 Príspevky: 126 Bydlisko: Zurich 1998 Honda Civic Coupe
Ked raz uvidite nazivo moj lak, tak zistite, preco by som ruky lamal. No bohuzial aj majster tesar sa utne. V tomto pripade prave pri mojom aute. No na druhu stranu sme sa dohodli na "odskodnom" Smile

Inak Janyho odporucam

_________________
I hate fibreglass bumpers, stickers and loud exhausts.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
DadAN
Zaslal: 08.05.2009, 9:28 Odpovedať s citátom
Založený: 04 január 2007 Príspevky: 916 Bydlisko: PN, Brno 2006 Honda City
amateo napísal:
Ked raz uvidite nazivo moj lak, tak zistite, preco by som ruky lamal. No bohuzial aj majster tesar sa utne. V tomto pripade prave pri mojom aute. No na druhu stranu sme sa dohodli na "odskodnom" Smile

Inak Janyho odporucam

hm co sa stalo?

_________________
4000 RPM? -kde ini este len zacinaju my uz sme skoncili Turbo POWER!!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
beastie
Zaslal: 12.05.2009, 12:45 Odpovedať s citátom
Založený: 12 máj 2009 Príspevky: 4 Bydlisko: bratislava - humenne
x-dream mozem len odporucit. aj ked tiez niesom spokojny so svojim lakom Smile ale to je asi dan za priatelstvo... Very Happy staci to len zalestit, co janka caka ako dalsia uloha, ked konecne umyjem svoju karu.

inac, vyssie spominane hondy... ta crx je stale este nekonecny pribeh, ale civica coupe by uz mali mat poskladaneho. minuly tyzden som to videl po lakovani... sanka dole. dnes si ho idem obzriet.

ak hladate vyborneho lakosa a sikovny servis, jednoznacne x-dream. prijemny kolektiv, seriozny pristup, na nase pomery velmi dobre ceny...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 16.05.2009, 11:58 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
beastie napísal:
x-dream mozem len odporucit. aj ked tiez niesom spokojny so svojim lakom Smile ale to je asi dan za priatelstvo... Very Happy staci to len zalestit, co janka caka ako dalsia uloha, ked konecne umyjem svoju karu.

inac, vyssie spominane hondy... ta crx je stale este nekonecny pribeh, ale civica coupe by uz mali mat poskladaneho. minuly tyzden som to videl po lakovani... sanka dole. dnes si ho idem obzriet.

ak hladate vyborneho lakosa a sikovny servis, jednoznacne x-dream. prijemny kolektiv, seriozny pristup, na nase pomery velmi dobre ceny...



Beastie,aj tvoju pracu by sme mohli hodnotit Smile ,dik za x-dream baner v netradicnom rozmere na jednu nemenovanu stranku.



Na ten civic coupe s integra motorom sa tesim aj ja,tu su nejake foto tak na rychlo fotene:



_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
2Bera
Zaslal: 16.05.2009, 14:54 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
hmmm biela...

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
M&R
Zaslal: 16.05.2009, 14:57 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Biela perlet,vsak vlastne je to oproti tebe 2b.kusok od tvojej roboty.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
2Bera
Zaslal: 16.05.2009, 14:59 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
M&R napísal:
Biela perlet,vsak vlastne je to oproti tebe 2b.kusok od tvojej roboty.


viem asi kde

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Performance
Zaslal: 16.05.2009, 19:50 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 4195 Bydlisko: okres PD 1996 Honda Civic Coupe
uf tá biela je proste Cool mňam mňam, aj ja chcem

_________________
coupe EJ6 /// CRV RE6
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
pa1ec
Zaslal: 15.06.2009, 21:51 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
majo a to kto ti dovolil fotit tam moje auto... tak ja ze na karat dojdem v novom fraku a ty takyto unik informacii... Sad Very Happy Confused Twisted Evil Wink

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist