Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Jarný zraz Hondaclubu- Devín 24.4.09

M&R
Zaslal: 21.04.2009, 12:43 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Presne tak.
Naco robit zrazy,spanilku,grilovacku ked zaujem minimalny,mohli sme dat kofolu pod devinom,dat tam nieco grilovane,alebo ist grilovat..

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Denka
Zaslal: 21.04.2009, 14:03 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
No ako vy chcete teda, ja spominany vikend 1.-3.5 nemozem....ale ak moze vacsina, zraz bude....

_________________

toto fórum bolo vytvorené pre všetkých priaznivcov znacky HONDA, aby mohli slobodne diskutovať a vymieňať si názory v tejto oblasti
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
PeTo
Zaslal: 21.04.2009, 15:02 Odpovedať s citátom
Založený: 18 júl 2007 Príspevky: 211 Bydlisko: BA 1997 Honda Civic
Majo&Rado napísal:


Ake kolesa? Laughing Laughing


Také pekné Razz

_________________
Civic 6G 1.4iS 3D
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 21.04.2009, 21:23 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
PeTo: zeby Drag wheels Smile Smile

Tak kedy mame stretko?tento piatok?

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Denka
Zaslal: 22.04.2009, 8:31 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
Kto chce ten príde, kto nie, pride nabuduce....

PIATOK: 24.4.09, O 16.30 POD DEVÍNOM (alebo si dáme stretko v Ba, napr.v Mlynskej na parkovisku a pojdeme spolu smer Devín)
Vecer, ak bude záujem, mozme ist opekat, alebo si pojdeme sadnut na nejaku terasku ku Dunaju do bufetu Wink

_________________

toto fórum bolo vytvorené pre všetkých priaznivcov znacky HONDA, aby mohli slobodne diskutovať a vymieňať si názory v tejto oblasti
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
svobie
Zaslal: 22.04.2009, 9:09 Odpovedať s citátom
Založený: 10 január 2007 Príspevky: 475 Bydlisko: BA
ja budem tento vikend makat u babky strechu opravovat,pravdepodobne pojdem uz v piatok. na dalsi podobny zraz rad pridem Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
piotir
Zaslal: 22.04.2009, 11:00 Odpovedať s citátom
Založený: 03 jún 2008 Príspevky: 725 Bydlisko: bratislava 1999 Honda Civic
a dokedy budete tam pod devinom bo ja fachcim do dakej polpiatej ale pak bz som dobehol Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
MaroK
Zaslal: 22.04.2009, 11:40 Odpovedať s citátom
Založený: 20 február 2008 Príspevky: 878 Bydlisko: Bratislava - Karlova Ves 2009 Honda Civic
Denka napísal:
Kto chce ten príde, kto nie, pride nabuduce....

PIATOK: 24.4.09, O 16.30 POD DEVÍNOM (alebo si dáme stretko v Ba, napr.v Mlynskej na parkovisku a pojdeme spolu smer Devín)
Vecer, ak bude záujem, mozme ist opekat, alebo si pojdeme sadnut na nejaku terasku ku Dunaju do bufetu Wink


uz 16:30 ? tu nikto nepracuje ? Shocked
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
matulo
Zaslal: 22.04.2009, 11:44 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
jj, denka si asi bere pol dna dovolenky... Smile

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Denka
Zaslal: 22.04.2009, 12:48 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
tak ked sa chceme stretnut a ist este ked tak opekat tak je potreba skor....lebo v noci sa neopeka dobre Very Happy
ale ked to nechame len na zraz tak sa kludne stretnime o siedmej, hm?

moze byt teda o 19tej?????

_________________

toto fórum bolo vytvorené pre všetkých priaznivcov znacky HONDA, aby mohli slobodne diskutovať a vymieňať si názory v tejto oblasti
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Denka
Zaslal: 22.04.2009, 12:50 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
aj ked si myslim ze v nedelu po otvoreni sezony v inchebe by bolo fajn dat si specha....nemyslim ze budete cely den v inchebe

_________________

toto fórum bolo vytvorené pre všetkých priaznivcov znacky HONDA, aby mohli slobodne diskutovať a vymieňať si názory v tejto oblasti
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
M150
Zaslal: 22.04.2009, 13:00 Odpovedať s citátom
Založený: 05 február 2007 Príspevky: 233
...z devinskej to mam na skok takze ked to bude v piatok 24.4. o 19:00 tak sa zastavim

_________________
Accord '06, 2,4 Executive
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 22.04.2009, 17:33 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Denka napísal:
tak ked sa chceme stretnut a ist este ked tak opekat tak je potreba skor....lebo v noci sa neopeka dobre Very Happy
ale ked to nechame len na zraz tak sa kludne stretnime o siedmej, hm?

moze byt teda o 19tej?????


Tak niekto tam musi byt cely den tak ako niekto musi byt ine dni v praci,ja tam konkretne budem dlho a planujeme sa tam stretnut tak si myslim,ze potom sa zase niekde stretavat ...no neviem,mne to je jedno,stretnite sa kde chcete a kedy chcete.

Kludne sme mohli skor ako o19.
Napr. o 18,pockat na ostatnych a ist si sadnut tam na nieco grilovane,kofolu..a pockat na ostatnych co sa pridaju.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
pa1ec
Zaslal: 22.04.2009, 22:10 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
inak chlapci a dievcata, viem ze je to uz asik pomerne neskoro, ale co tak dat spicha na zeleznej studienke??? je tam aj ohnisko keby chcelist niekto opekat... pripadne sa da pozicat lopta na basket... je tam aj ihrisko na futbalek... Smile

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
M&R
Zaslal: 22.04.2009, 23:24 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Len skoda,ze s parkovanim je tam trosku problem...

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 3
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist