Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  PRELUDE ZRAZ

danciswift
Zaslal: 15.04.2009, 18:44 Odpovedať s citátom
Založený: 11 august 2007 Príspevky: 463 Bydlisko: Tomášovce 1995 Honda Prelude
urobme si prelude zraz- kompromis pre slovensko je stred cize moze byt banska bystrica,
6ks. preludov su uz isty.
termin moze byt napr. 1.maj.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
komar
Zaslal: 15.04.2009, 18:48 Odpovedať s citátom
Založený: 12 jún 2008 Príspevky: 1251 Bydlisko: Bratislava 1998 Honda Prelude
navrhujem Ba, tu je asi najviac preludov Smile ja osobne budem mat v tom case dolezitu skusku, ktorej termin presne nepoznam... Neviem ci budem mat cas ist az tak daleko.

_________________
(:
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Marekrossi
Zaslal: 15.04.2009, 19:50 Odpovedať s citátom
Založený: 12 január 2009 Príspevky: 367 Bydlisko: Boleráz 1997 Honda Prelude
mno super, konecne nejaky poradny zraz na obzore.. Smile ale, termin by som navrhoval 2.maja , ale najlepsie 3.maja, ale zalezi aj od hodiny, kedy by sme sa mali postretat...
Pripadne sa mozme postretat, aj na nejakom tuningovom zraze.. ja idem urcite na ten co je 29-31.maja pri Leviciach na kúpalisku Margita a Ilona...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Havran
Zaslal: 15.04.2009, 19:58 Odpovedať s citátom
Založený: 07 marec 2007 Príspevky: 464 Bydlisko: Zilina / Dudince 1994 Honda Prelude
Danci super napad...ale 2.5. je aj Vyškov napad je dobry len sa musime dohodnut na termine,,,ale zaujimava myslienka je aj stretnut sa na dakom zraze len to zase treba dobre dohodnut...na CerineCacin sme sa nevedeli dat dokopy,,,ale bolo by fajn keby sme na dakom zraze postavili vedla seba 30preludiek
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Marekrossi
Zaslal: 15.04.2009, 20:06 Odpovedať s citátom
Založený: 12 január 2009 Príspevky: 367 Bydlisko: Boleráz 1997 Honda Prelude
to uz je najmenej, dat sa vedla seba, ostatne srotiny pošleme nabok, aaaaa Hondy, doradu, pekne jedna vedla druhej...
pri leviciach:
moznost rezervácie chatky (co uz ja mam:) )
kupaliska
Tuning zraz
vecer disko

mne sa tam minuly rok velmi pacilo.....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
danciswift
Zaslal: 16.04.2009, 20:22 Odpovedať s citátom
Založený: 11 august 2007 Príspevky: 463 Bydlisko: Tomášovce 1995 Honda Prelude
aj ja mam v tom termine odovzdavat bakalarku-to bude na poslednu chvilu ako sa poznam a ucit sa na statnice ale cas si najdem.Ja by som mohol aj teraz april lebo neviem ci v maji uz nebude preludka predana
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Marekrossi
Zaslal: 17.04.2009, 16:08 Odpovedať s citátom
Založený: 12 január 2009 Príspevky: 367 Bydlisko: Boleráz 1997 Honda Prelude
najlepsie na nejakom zraze, ale necham to na tebe danci... ked to bude honda a hlavne prelude zraz, idem....ale do kosic az ne... Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
danciswift
Zaslal: 19.04.2009, 13:27 Odpovedať s citátom
Založený: 11 august 2007 Príspevky: 463 Bydlisko: Tomášovce 1995 Honda Prelude
dobre chalani tak ty ktory chcu nech pridu tento vykend- sobota do zvolena alebo bystrice- zatial je istych 6 preludov. kde to bude sa mozme dohodnut
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
UrgiZH
Zaslal: 20.04.2009, 0:50 Odpovedať s citátom
Založený: 24 december 2006 Príspevky: 24 Bydlisko: Ziar Nad Hronom 1994 Honda Prelude
Takze je to 25teho? o? kde? Dobra NIVA?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Marekrossi
Zaslal: 20.04.2009, 7:07 Odpovedať s citátom
Založený: 12 január 2009 Príspevky: 367 Bydlisko: Boleráz 1997 Honda Prelude
ja si myslim, že ked sa už máme poschádzat, aj z vecsej vzdialenosti, tak nie je bodvieco ze iba na jeden den, ja napríklad, budem cestovat 2 hodiny, pobudneme na zraze, a potom 2 hod zasa domu..... a ece k tomu mam 25 meniny, takze mne to moc nesedi, radsej, na nejakom tuningovom zraze, na víkend, je je to, ked sa tam bude mat byt prár dní, tak nemam problem....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
peto009
Zaslal: 20.04.2009, 18:27 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 1077 Bydlisko: BA 1993 Honda Prelude
Zraz Preludiek mam v hlave uz 3 roky,ale moja praca mi nedovoluje nic take v rozumnom termine zorganizovat,tak som rad ze sa toho niekto ujal Very Happy
Ale ziadny z uvedenych terninov mi nevihovuje Confused
Tak porobte vela foto..... Wink

PS:nedalo by sa to spojit s Dobrou Nivou?(vtedy mozem)

_________________
.....lude4ever.....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 20.04.2009, 19:30 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Velmi vela zrazov uz je a malo casu,pospajat to je najlepsia alternativa ,teda ak nechcete aby na kazdy prislo len par aut.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
danciswift
Zaslal: 20.04.2009, 21:00 Odpovedať s citátom
Založený: 11 august 2007 Príspevky: 463 Bydlisko: Tomášovce 1995 Honda Prelude
no dobre tak to urobime na dobrej nive v maji vramci honda zrazu
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Havran
Zaslal: 20.04.2009, 21:58 Odpovedať s citátom
Založený: 07 marec 2007 Príspevky: 464 Bydlisko: Zilina / Dudince 1994 Honda Prelude
oki aj ja som za nivu sico to bude hned po vyskove ale dufam ze dame dokopi viac preludiek ako civicou Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
tunerkoBB
Zaslal: 20.04.2009, 22:00 Odpovedať s citátom
Založený: 27 apríl 2008 Príspevky: 786 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
super ste to vymysleli .. juuj sa dvojnasobne tesim teraz na nivu...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist