Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  3. Tuning Beach Party - Adamov 03.07-2009

Fullpull
Zaslal: 12.05.2009, 21:22 Odpovedať s citátom
Založený: 08 január 2007 Príspevky: 347 Bydlisko: Gbely 2003 Honda Civic
Tretí ročník zrazu organizovaní naším clubom Free Drivers sa bude konať v termíne 03.04. 07 - 2009 v rekreačnej oblasti Adamov (5km od Gbelov) pod názvom 3. Tuning Beach Party - Adamov 2009. Oficiálny začiatok je stanovený ako vždy na piatok o 17:00h. Tak ako aj minulé ročníky bude opäť tento zraz čisto oddychovou záležitosťou. Tí ktorý boli na predchádzajúcich ročníkoch vedia o čom hovorím. Takže dúfame že sa budú všetci zúčastnení správať tak ako zatiaľ na každej našej akcii, disciplinovane a podľa našich ustanovených pravidiel. Opäť sa môžete tešiť na tradičný beachvolejbal medzi clubmi, hod elektrónom ako aj súťaže o poháre za najkrajšie autá v nasledovných kategóriách. V piatok večer bude súťaž v kategórii o najkrajšie podsvietené auto piatkovej noci z názvom Light tuning , ďalej bude nočná beach party + súťaže pre tunerov. V sobotu budú súťaže pokračovať v kategóriách Euro, Japan a Škoda scene, ďalej nová kategória
Old Timer čiže staršie auta do roku 1985 (v týchto štyroch kategóriách budú hodnotené vždy 3 najkrajšie autá). Ďalšie kategórie budú: Showcar Slovenskej a Českej republiky, Divácky tuning a Naj Audio. Tak asi toľko z pripravovaného programu. Na prípadné otázky, pripomienky a reakcie radi odpovieme. Tešíme sa na vašu účasť.

web: www.freedrivers.sk
mail: freedrivers@freedrivers.sk

Ak by niekoho zaujímalo ako to vyzeralo po minulé ročníky, tak tu sú galérie:
rok 2007 http://www.freedrivers.sk/gl/thumbnails.php?album=111
rok 2008 http://www.freedrivers.sk/gl/thumbnails.php?album=143

FREE DRIVERS - Tuning club Gbely.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Rodom
Zaslal: 13.05.2009, 9:19 Odpovedať s citátom
Založený: 19 február 2007 Príspevky: 708 Bydlisko: LA 2010 Honda Accord
No ja pridem urcite Smile Uz sa normalne tesim Smile mam asi 8km od tial chalupu Very Happy tak sa vidime:)
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Fullpull
Zaslal: 13.05.2009, 15:57 Odpovedať s citátom
Založený: 08 január 2007 Príspevky: 347 Bydlisko: Gbely 2003 Honda Civic
Rodom napísal:
No ja pridem urcite Smile Uz sa normalne tesim Smile mam asi 8km od tial chalupu Very Happy tak sa vidime:)


Ok budeme sa tesit Very Happy Nebol si aj minuly rok ?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Rodom
Zaslal: 13.05.2009, 16:55 Odpovedať s citátom
Založený: 19 február 2007 Príspevky: 708 Bydlisko: LA 2010 Honda Accord
Fullpull napísal:
Rodom napísal:
No ja pridem urcite Smile Uz sa normalne tesim Smile mam asi 8km od tial chalupu Very Happy tak sa vidime:)


Ok budeme sa tesit Very Happy Nebol si aj minuly rok ?


Aj ja sa tesim Smile hej hej bol som, ale s kamaratovm autom Smile bo moje som akurat striekal...ale teraz pridem uz aj s mojim a dufam, ze aj nieco vyhram, hehe Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Fullpull
Zaslal: 13.05.2009, 18:47 Odpovedať s citátom
Založený: 08 január 2007 Príspevky: 347 Bydlisko: Gbely 2003 Honda Civic
Rodom napísal:
Fullpull napísal:
Rodom napísal:
No ja pridem urcite Smile Uz sa normalne tesim Smile mam asi 8km od tial chalupu Very Happy tak sa vidime:)


Ok budeme sa tesit Very Happy Nebol si aj minuly rok ?


Aj ja sa tesim Smile hej hej bol som, ale s kamaratovm autom Smile bo moje som akurat striekal...ale teraz pridem uz aj s mojim a dufam, ze aj nieco vyhram, hehe Very Happy


No kazdopadne sancu vyhrat pohar v Japan scene urcite mat budes ako kazdy iny Japonec. Ale po pravde mavame dost malo japonskych aut takze mozno ... Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Rodom
Zaslal: 15.05.2009, 8:48 Odpovedať s citátom
Založený: 19 február 2007 Príspevky: 708 Bydlisko: LA 2010 Honda Accord
OK Smile hlavne, ze bude dobra zabava...pohare idu bokom Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Fullpull
Zaslal: 15.05.2009, 17:41 Odpovedať s citátom
Založený: 08 január 2007 Príspevky: 347 Bydlisko: Gbely 2003 Honda Civic
Rodom napísal:
OK Smile hlavne, ze bude dobra zabava...pohare idu bokom Wink


jj a hlavne o to nam ide Very Happy Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
SonIQ
Zaslal: 17.05.2009, 21:07 Odpovedať s citátom
Založený: 11 október 2008 Príspevky: 11 Bydlisko: Bratislava 1993 Honda Civic
A nemohol by si prosím dať aj nejaké bližšie info o tom beachvolejbale?? Koľko hráčov, čo alebo kto sa berie za team resp. club a pod. Smile)
Aby sme vedeli koho šeckého máme zobrať Razz Cool
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 17.05.2009, 21:46 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
ak budem mat nejake auto co sa s nim oplati ist tak prideme,mame to kusok.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Fullpull
Zaslal: 18.05.2009, 19:47 Odpovedať s citátom
Založený: 08 január 2007 Príspevky: 347 Bydlisko: Gbely 2003 Honda Civic
SonIQ napísal:
A nemohol by si prosím dať aj nejaké bližšie info o tom beachvolejbale?? Koľko hráčov, čo alebo kto sa berie za team resp. club a pod. Smile)
Aby sme vedeli koho šeckého máme zobrať Razz Cool




Jasne takže hráči by mali byt štyria v teame, malo by sa skladať z troch chalanov a jednej baby, ale nakoľko je to len o zábave tak to nie je pravidlo. Aspoň jedna baba by ale v teame mala byt Very Happy No a keďže ste predpokladám Hondáci tak by ste hrali za Honda club, alebo ak ste členmi iného clubu tak by ste mohli hrať za ten. Z každého klubu môže byt aj viacero teamov, hrá sa na dva víťazné. A zobrať môžete úplne všetkých ktorý sa radi bavia. Very Happy samozrejme víťazi potom dostanú medaile a pamätný list. A ešte jedno info na zraz sa neplatí žiadne vstupné.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
SonIQ
Zaslal: 20.05.2009, 14:58 Odpovedať s citátom
Založený: 11 október 2008 Príspevky: 11 Bydlisko: Bratislava 1993 Honda Civic
Fullpull napísal:
SonIQ napísal:
A nemohol by si prosím dať aj nejaké bližšie info o tom beachvolejbale?? Koľko hráčov, čo alebo kto sa berie za team resp. club a pod. Smile)
Aby sme vedeli koho šeckého máme zobrať Razz Cool




Jasne takže hráči by mali byt štyria v teame, malo by sa skladať z troch chalanov a jednej baby, ale nakoľko je to len o zábave tak to nie je pravidlo. Aspoň jedna baba by ale v teame mala byt Very Happy No a keďže ste predpokladám Hondáci tak by ste hrali za Honda club, alebo ak ste členmi iného clubu tak by ste mohli hrať za ten. Z každého klubu môže byt aj viacero teamov, hrá sa na dva víťazné. A zobrať môžete úplne všetkých ktorý sa radi bavia. Very Happy samozrejme víťazi potom dostanú medaile a pamätný list. A ešte jedno info na zraz sa neplatí žiadne vstupné.


NO - keďže ja som baba a idem - tak túto teamovú podmienku spľňame... takže ešte dvoch schopným volejbalistov a ideme na medaile Very Happy Very Happy Laughing Laughing ešte pekné počasie a bavíme sa v Adamove Smile juchúúú
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Fullpull
Zaslal: 20.05.2009, 19:30 Odpovedať s citátom
Založený: 08 január 2007 Príspevky: 347 Bydlisko: Gbely 2003 Honda Civic
SonIQ napísal:
Fullpull napísal:
SonIQ napísal:
A nemohol by si prosím dať aj nejaké bližšie info o tom beachvolejbale?? Koľko hráčov, čo alebo kto sa berie za team resp. club a pod. Smile)
Aby sme vedeli koho šeckého máme zobrať Razz Cool




Jasne takže hráči by mali byt štyria v teame, malo by sa skladať z troch chalanov a jednej baby, ale nakoľko je to len o zábave tak to nie je pravidlo. Aspoň jedna baba by ale v teame mala byt Very Happy No a keďže ste predpokladám Hondáci tak by ste hrali za Honda club, alebo ak ste členmi iného clubu tak by ste mohli hrať za ten. Z každého klubu môže byt aj viacero teamov, hrá sa na dva víťazné. A zobrať môžete úplne všetkých ktorý sa radi bavia. Very Happy samozrejme víťazi potom dostanú medaile a pamätný list. A ešte jedno info na zraz sa neplatí žiadne vstupné.


NO - keďže ja som baba a idem - tak túto teamovú podmienku spľňame... takže ešte dvoch schopným volejbalistov a ideme na medaile Very Happy Very Happy Laughing Laughing ešte pekné počasie a bavíme sa v Adamove Smile juchúúú


No super takze tento rok bude mat aj Honda club zastupenie. Inak v piatok vecer budu tiez nejake teamove sutaze. Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Fullpull
Zaslal: 20.05.2009, 19:33 Odpovedať s citátom
Založený: 08 január 2007 Príspevky: 347 Bydlisko: Gbely 2003 Honda Civic
M&R napísal:
ak budem mat nejake auto co sa s nim oplati ist tak prideme,mame to kusok.


OK urcite nieco zozenies Very Happy a klidne mozes prist aj na seriovke ved ide o zabavu. Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Fullpull
Zaslal: 24.05.2009, 19:10 Odpovedať s citátom
Založený: 08 január 2007 Príspevky: 347 Bydlisko: Gbely 2003 Honda Civic
No a aby som úplne doplnil info o zraze tak vstup na tento zraz je ako každý rok úplne zdarma. Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Fullpull
Zaslal: 09.06.2009, 20:26 Odpovedať s citátom
Založený: 08 január 2007 Príspevky: 347 Bydlisko: Gbely 2003 Honda Civic
No pomaly sa nam to blizi tak tu su GPS suradnice N48.72629 \E17.03545 a pre istotu aj mapa:
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 4
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist