Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  W: www.pneumatikypriamo.com

Papek
Zaslal: 24.09.2007, 19:20 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 09 september 2007 Príspevky: 3466 Bydlisko: Bratislava-Petržalka 1996 Honda Civic
objednal som gumy z nejlevnejsipneu.cz no a nerad by som sa nechal ojekabatit dakymi prelezaninami, tak ci by ste mi helpli, jak ma presnejsie vyzerat to cislo s rokom vyroby

_________________

Veľmi zjednodušené pravidlá fóra:
1. Slušnosť, vzájomná tolerancia.
2. Pred založením novej témy HĽADAŤ!
3. NEcitovať predošlý príspevok, na to slúži tlačidlo "Odpoveď"
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
M&R
Zaslal: 24.09.2007, 19:49 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
http://www.pneumatikypriamo.com/start.html
...tu mas vysvetlenie oznacenia DOT cisla...,ale najlepsie by ti to asi vysvetlil Mishenko Smile...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
daysleeper
Zaslal: 24.09.2007, 20:54 Odpovedať s citátom
Založený: 19 december 2006 Príspevky: 625 Bydlisko: BA 1998 Honda Civic
Vedla DOT je uvedene 4 ciferne cislo napr. 1207
prve dve cisla oznacuju tyzden - t.j. 12. tyzden
druhe dve cisla oznacuju rok - t.j. 2007

_________________
Supercharged Civic 1.8 VTi
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
mishenko
Zaslal: 24.09.2007, 21:45 Odpovedať s citátom
Založený: 10 december 2006 Príspevky: 636 1995 Honda Civic
Majo jasne, ze ja by som to vysvetlil najhorsie Smile Ty si musis pomahat dakym linkom Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 24.09.2007, 21:59 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
mishenko napísal:
Majo jasne, ze ja by som to vysvetlil najhorsie Smile Ty si musis pomahat dakym linkom Very Happy


som pisal,ze by si to vysvetlil najlepsie,mne sa to nechcelo vysvetlovat...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Papek
Zaslal: 24.09.2007, 22:46 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 09 september 2007 Príspevky: 3466 Bydlisko: Bratislava-Petržalka 1996 Honda Civic
tak vdaka za rady, DOT je to carovne slovicko, ktore som predtym prehliadol...
google si s tym uz poradil

_________________

Veľmi zjednodušené pravidlá fóra:
1. Slušnosť, vzájomná tolerancia.
2. Pred založením novej témy HĽADAŤ!
3. NEcitovať predošlý príspevok, na to slúži tlačidlo "Odpoveď"
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
pajo
Zaslal: 16.10.2007, 9:05 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 1842 Bydlisko: BA, Ružinov
objednaval som uz 7 sad cez pneumatikypriamo.com (pre seba aj pre kamosov), pravidelne objednavam uz cca 3 roky a nikdy neboli starsie ako mesiac (podla DOT), so ziadnymi nebol problem, iba raz, tie uplne prve mi prisli v inom rozmere, ale o 3 dni som mal doma spravne
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
HMT
Zaslal: 26.11.2007, 8:55 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
Sledovali ste niekto koncom minuleho roka vyvoj cien pneumatik (letnych) na internetovych obchodoch? Nielen pneumatikypriamo.sk, ale aj pneueshop.sk, pneumatiky.sk, nejlevnejsipneu.cz...ale hlavne na tom prvom z uvedenych sledujem kazdodenny narast cien. Kym v septembri sa dali kupit 195/50 R15 "normalnejsej" znacky od 1500 Sk, dnes je to za 1750 a viac. A stale kazdodenne stupaju..

Myslite, ze je to bezny jav, suvisiaci s koncom roka?

P.S. Stale su to samozrejme velmi dobre ceny oproti kamennym obchodom...len ten vyvoj cien ma zaujima.

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 26.11.2007, 16:22 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
...prave mi prisli zimne gumy od pneumatikypriamo.com...myslim,ze po 4 dnoch co som to objednal Smile ,niet co dodat...ten rozmer co som ja potreboval mali najlacnejsie... Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
PuLo
Zaslal: 26.11.2007, 17:08 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1614 Bydlisko: BA, Nove Mesto
Gratulujem k uspesnej kupe, moj kolega uz bohuzial uspesny nebol....niekde nastal zadrhel, najskor v nom pretoze je antitalent co sa tyka pocitaca a internet je uz priam hrozba z vesmiru Very Happy

_________________
Honda Accord 2.4 AT (2010)
Suzuki DL650 (2010)
ex: Toyota Corolla 1.8 TS (2003)
ex: Kawasaki ER-6F (2009)
ex: Suzuki Swift 1.3 GS (2005)
ex: Honda Civic EG4 (1992)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
dolly20
Zaslal: 31.03.2008, 8:29 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 1727 Bydlisko: BA 1993 Honda Civic
tak pridam aj ja svoju skusenost so spominanou fy:
objednali sa toya t1-sky, doslo potrvdenie aj s vysvetlenim o platbe... treba vlozit/poslat kese na ich ucet, odkial sa tie nasledne posielaju do Nemecka... kedze som na ucte nemala dostatok kesov, riesilo sa to fyzicky tak, ze sa zbehlo do banky (ktora je len jedna v BA) a vlozili sa kese priamo... LENZE: pokial sa posielaju kese prevodom z uctu na ucet, nie je problem s halierovym vyrovnanim, t.z. ze z uctu vies zadat sumu s halierami, kedy nasledne tato skonci hned do ich systemu. Pri vkladani kesov v banke na ich ucet je problem s halierami, takato suma sa proste poslat neda, je zaokruhlena na cele koruny a tym padom nenaskakuje platba na presnu halierovu sumu v systeme Sad uvedena fy funguje pri tomto velmi zvlasntym sposobom, pretoze vobec neregistruju variabilny symbol (t.j. c. objednavky), na zaklade ktoreho by si mohli danu sumu priradit k prislusnej objednavke Sad zaujima ich len suma Sad
doklad o zaplateni sa musel posielat 2x mejlom s diplomatickym pichungom, pretoze gumy dosli az na 3ti tyzden od samotneho objednania pneu cez net! Sad
ak budem nabuduce objednavat nejake gumy, tak skor cez nejlevnejsipneu.cz, ti poslali gumy hned, vykesovali sa typkovi a ziadne trable neboli Smile... alebo: budem to riesit prevodom z uctu na ucet Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Tomáš
Zaslal: 31.03.2008, 11:18 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 774 Bydlisko: Senec
dolly20 napísal:
tak pridam aj ja svoju skusenost so spominanou fy:
objednali sa toya t1-sky, doslo potrvdenie aj s vysvetlenim o platbe... treba vlozit/poslat kese na ich ucet, odkial sa tie nasledne posielaju do Nemecka... kedze som na ucte nemala dostatok kesov, riesilo sa to fyzicky tak, ze sa zbehlo do banky (ktora je len jedna v BA) a vlozili sa kese priamo... LENZE: pokial sa posielaju kese prevodom z uctu na ucet, nie je problem s halierovym vyrovnanim, t.z. ze z uctu vies zadat sumu s halierami, kedy nasledne tato skonci hned do ich systemu. Pri vkladani kesov v banke na ich ucet je problem s halierami, takato suma sa proste poslat neda, je zaokruhlena na cele koruny a tym padom nenaskakuje platba na presnu halierovu sumu v systeme Sad uvedena fy funguje pri tomto velmi zvlasntym sposobom, pretoze vobec neregistruju variabilny symbol (t.j. c. objednavky), na zaklade ktoreho by si mohli danu sumu priradit k prislusnej objednavke Sad zaujima ich len suma Sad
doklad o zaplateni sa musel posielat 2x mejlom s diplomatickym pichungom, pretoze gumy dosli az na 3ti tyzden od samotneho objednania pneu cez net! Sad
ak budem nabuduce objednavat nejake gumy, tak skor cez nejlevnejsipneu.cz, ti poslali gumy hned, vykesovali sa typkovi a ziadne trable neboli Smile... alebo: budem to riesit prevodom z uctu na ucet Smile


Treba pouzivat na platbu internet. Riziko chyb sa minimalizuje. Uz len preto, ze sa vylucuje resp. minimalizuje ludsky faktor. Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pa1ec
Zaslal: 31.03.2008, 11:35 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
HMT napísal:
Sledovali ste niekto koncom minuleho roka vyvoj cien pneumatik (letnych) na internetovych obchodoch? Nielen pneumatikypriamo.sk, ale aj pneueshop.sk, pneumatiky.sk, nejlevnejsipneu.cz...ale hlavne na tom prvom z uvedenych sledujem kazdodenny narast cien. Kym v septembri sa dali kupit 195/50 R15 "normalnejsej" znacky od 1500 Sk, dnes je to za 1750 a viac. A stale kazdodenne stupaju..

Myslite, ze je to bezny jav, suvisiaci s koncom roka?

P.S. Stale su to samozrejme velmi dobre ceny oproti kamennym obchodom...len ten vyvoj cien ma zaujima.


podla mna to je normalny jav na to ze ide leto...
skus pozerat teraz ceny zimnych pneumatik ktore podla mojho nazoru pojdu dole...

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
nota11
Zaslal: 22.04.2008, 9:31 Odpovedať s citátom
Založený: 28 december 2006 Príspevky: 1027 Bydlisko: Dolný Kubín 2001 Honda Accord
Takze som si odnich objednal uz aj ja. V pondelok 14.4. som objednal a dnes 22.04 mi gumy priniesol kurier.
Cize celkom spokojnost Very Happy

_________________
CIVIC MA9 D15Z3 EX
ACCORD CL9 K24A3 EX
ACCORD CH7 F20B6
KAMIKAZE FAHRER
- AHcTT-
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist