Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Opekacka/Bowling/Hokej - Blava - 5.5.2007

matulo
Zaslal: 03.05.2007, 16:38 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
inguska napísal:

my sme davja ja+satikk
neves prosim ta, ako si dam do profilu fotku ako mna,serem sa s tym uz hodiny a furt mi to nejde aj ked velkost a body su v poradku! Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Ahaaaa, tak to si Ty... Smile) Co sa clovek nedozvie... Smile OKa, pripisujem vas k tym co su proti... Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
matulo
Zaslal: 03.05.2007, 16:40 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
Takze vzhladom na niektore negativne reakcie na motokary by som chcel vediet ci bowling vyhovuje viacerym z nas... Exclamation
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mishenko
Zaslal: 03.05.2007, 17:08 Odpovedať s citátom
Založený: 10 december 2006 Príspevky: 636 1995 Honda Civic
bowling je pro holky.
tie motokary + hokej by sa im paaaacili .. skoda, ze nemaju na com dojst Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
raprezent
Zaslal: 03.05.2007, 18:17 Odpovedať s citátom
Založený: 23 december 2006 Príspevky: 572 Bydlisko: Karlova ves 1996 Honda Civic
mne to je jedno bowling nieje zly napad lebo labene je v dubravke a ja som s karlovky tak to mam kusok. a motokary tiez nieje zly napad. tak ked sa rozhodnete kto kam. tak sa prisposobim
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
devil777
Zaslal: 03.05.2007, 18:34 Odpovedať s citátom
Založený: 05 marec 2007 Príspevky: 188 Bydlisko: Podunajska Nizina :o) 1996 Honda Civic
ak by ste predsa len chceli grilovat tak mozem vybavit jeden bufet na jazerach.vybavim tam aj gril.ale musim vediet ci ano aby som to zbuchal dokopy.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
DadAN
Zaslal: 03.05.2007, 22:59 Odpovedať s citátom
Založený: 04 január 2007 Príspevky: 916 Bydlisko: PN, Brno 2006 Honda City
motoKARE su v pohode Rolling Eyes
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
maroz
Zaslal: 04.05.2007, 0:37 Odpovedať s citátom
Založený: 24 december 2006 Príspevky: 382 Bydlisko: BRATISLAVA 1998 Honda Civic
inguska napísal:
maroz napísal:
inguska napísal:
Satikk napísal:
aha no tak takto sa opytam...kolkati idete autom? ak vobec niekto?


ja pojdem, neviem ako ty? Razz


ale to snad nie ze si tu budete dopisovat takto Very Happy Very Happy



sak ho musism niak spracovat,aby sme nesli MHD a zajazdili si jak naposledy Twisted Evil .dufame,ze pojdes!a autom!


no zajazdiť by sme si mohli ved určite dame trenčín takže jazda bude ale teraz neviem ako to bude s tou kolibou a vobec z niečim kedže to vyzerá tak všelijako Very Happy,,už sa tu vymýšlajú bowlingy a motokary a podobne a momentálne žiadne keše Sad takže takú čo najmenej finančne náročnú alternatívu by to chcelo Very Happy

_________________
NH-0 championship white EK9
!!!honda the power of dreams!!!
AHcTT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
svobie
Zaslal: 04.05.2007, 6:27 Odpovedať s citátom
Založený: 10 január 2007 Príspevky: 475 Bydlisko: BA
maroz pravda,no bud sa rozdelime na 2 tabory,co predpokladam nikto nechce,alebo vymyslime nieco,a zapracujeme do toho aj hokej Cool a este otazka,aj keby motokary,volal tam uz niekto?lebo bolo by nas dost,a ked tam uz niekto bude,predsa len uz je piatok,zajtra sobota a tak
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
inguska
Zaslal: 04.05.2007, 6:46 Odpovedať s citátom
Založený: 06 apríl 2007 Príspevky: 57 1980 Honda Civic
citácia:
no zajazdiť by sme si mohli ved určite dame trenčín takže jazda bude ale teraz neviem ako to bude s tou kolibou a vobec z niečim kedže to vyzerá tak všelijako Very Happy,,už sa tu vymýšlajú bowlingy a motokary a podobne a momentálne žiadne keše Sad takže takú čo najmenej finančne náročnú alternatívu by to chcelo Very Happy



kedy je vlastne TN?na ten som niak pozabudla...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
matulo
Zaslal: 04.05.2007, 8:46 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
Pozor, pozor!

Vzhladom na nepriaznivu predpoved pocasia hlasim, ze opekacka sa odklada na neurcito.

O nahradnom programe sa rozhodlo nasledovne: Na 16:00 mame zarezervovane dve bowlingove drahy, na 2 hodiny. Predpoklada sa ucast zhruba 8-12 bowlerov. Zaroven je rezervovany stol pre zhruba 15 ludi s vyhladom na platno, a to pocas celeho trvania akcie.

Akcia sa bude konat v Dubravke v podniku Labene. Kto ho nepozna, nech najde DK Dubravka a cely ho obehne. Z boku pred vchodom je cervena strieska. Stretavame sa niekde vnutri medzi 15:30 a 15:45. Kto pride neskor, nebude hrat! Smile

Dakujem za pozornost, koniec hlasenia.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
morloq
Zaslal: 04.05.2007, 8:59 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
z matula sa tusim stava klubovy organizator Smile. Ale neverte mu vsetko Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
matulo
Zaslal: 04.05.2007, 9:01 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
morloq napísal:
z matula sa tusim stava klubovy organizator Smile. Ale neverte mu vsetko Very Happy


Nekaz mi tu ksefty... Nabuduce uz zbieram zalohy, musim zacat setrit na tu novu CTR... Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
skorpions
Zaslal: 04.05.2007, 9:25 Odpovedať s citátom
Založený: 22 január 2007 Príspevky: 175 Bydlisko: ...... 1993 Honda Civic
vy si tu vyznavate lasku??? Very Happy Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
czert
Zaslal: 04.05.2007, 9:26 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2006 Príspevky: 82 Bydlisko: Bratislava 1992 Honda Civic
a mozme si zahrat aj stolny futbal Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
morloq
Zaslal: 04.05.2007, 9:36 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
matulo napísal:

Nekaz mi tu ksefty... Nabuduce uz zbieram zalohy, musim zacat setrit na tu novu CTR... Smile

Na novu CTR setrim ja, opovaz sa si ho kupi prvy Laughing Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 7
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist