Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Opekacka/Bowling/Hokej - Blava - 5.5.2007

matulo
Zaslal: 04.05.2007, 10:03 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
Este taka poznamka: ti, co chceli ist na motokary, nezufajte, akcia sa tiez casom bude konat... potrebujem ale vediet kto vsetko by mal zaujem, aby sme sa potom cielene mohli dohodnut... Takze na to zakladam novu temu...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Satikk
Zaslal: 04.05.2007, 11:21 Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 978 Bydlisko: Bratislava 1993 Honda Civic
maroz napísal:
inguska napísal:
maroz napísal:
inguska napísal:
Satikk napísal:
aha no tak takto sa opytam...kolkati idete autom? ak vobec niekto?


ja pojdem, neviem ako ty? Razz


ale to snad nie ze si tu budete dopisovat takto Very Happy Very Happy



sak ho musism niak spracovat,aby sme nesli MHD a zajazdili si jak naposledy Twisted Evil .dufame,ze pojdes!a autom!


no zajazdiť by sme si mohli ved určite dame trenčín takže jazda bude ale teraz neviem ako to bude s tou kolibou a vobec z niečim kedže to vyzerá tak všelijako Very Happy,,už sa tu vymýšlajú bowlingy a motokary a podobne a momentálne žiadne keše Sad takže takú čo najmenej finančne náročnú alternatívu by to chcelo Very Happy


no ja som tiez za aby som moc neminul bo potrebujem setriot na nejake veci do hondicky...a kedy je trencin? take hromadne jazdy su v pohode fane to je
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
devil777
Zaslal: 04.05.2007, 11:38 Odpovedať s citátom
Založený: 05 marec 2007 Príspevky: 188 Bydlisko: Podunajska Nizina :o) 1996 Honda Civic
:shock

Sencania sa rozhodli ,ze bowling nepojdu hrat ,odpajame sa od programu a pojdeme si na motokary .

Prajeme vam pekny den .
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
matulo
Zaslal: 04.05.2007, 11:55 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
devil777 napísal:
Shocked

Sencania sa rozhodli ,ze bowling nepojdu hrat ,odpajame sa od programu a pojdeme si na motokary .

Prajeme vam pekny den .


Crying or Very sad Crying or Very sad
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
maroz
Zaslal: 04.05.2007, 12:41 Odpovedať s citátom
Založený: 24 december 2006 Príspevky: 382 Bydlisko: BRATISLAVA 1998 Honda Civic
nejako sa nam ta sobota rozpada vidim to na individualny program,,asi si hokej kuknem doma asopn sa mozem v klude vynervacit a nestrachvat sa o to co rozbijem kedze to rozbijem vo vlastnom byte Very Happy,,

_________________
NH-0 championship white EK9
!!!honda the power of dreams!!!
AHcTT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
matulo
Zaslal: 04.05.2007, 12:45 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
maroz napísal:
nejako sa nam ta sobota rozpada vidim to na individualny program,,asi si hokej kuknem doma asopn sa mozem v klude vynervacit a nestrachvat sa o to co rozbijem kedze to rozbijem vo vlastnom byte Very Happy,,


neblbni Exclamation Exclamation odriekol iba Robo... vsetko plati tak ako bolo napisane vyssie... Exclamation Exclamation
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
devil777
Zaslal: 04.05.2007, 13:39 Odpovedať s citátom
Založený: 05 marec 2007 Príspevky: 188 Bydlisko: Podunajska Nizina :o) 1996 Honda Civic
dufam ze sme nejak nenarusili program.bowling sa nam moc nechce ist hrat a uz ste nas navnadili na tie kary.z motokar my potom pokracujeme na zlate na jedny narodky, tak sa nam moc nechce trepat do dubravky.dufam ze hapete.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
svobie
Zaslal: 04.05.2007, 15:05 Odpovedať s citátom
Založený: 10 január 2007 Príspevky: 475 Bydlisko: BA
kua kua,teraz som na vazkach ci ist alebo neist Confused bude sa tam dat pozerat ten hokej? Rolling Eyes lebo este je alt. ze pojdem na veceru s priatelkou..
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
matulo
Zaslal: 04.05.2007, 15:06 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
svobie napísal:
kua kua,teraz som na vazkach ci ist alebo neist Confused bude sa tam dat pozerat ten hokej? Rolling Eyes lebo este je alt. ze pojdem na veceru s priatelkou..


zober aj babu a mas poriesene... Specialne som pytal stol s vyhladom na platno/telky, ze chceme pozerat hokej...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
svobie
Zaslal: 04.05.2007, 15:09 Odpovedať s citátom
Založený: 10 január 2007 Príspevky: 475 Bydlisko: BA
vsak s nou by som prisiel,asi aj prideme,bude fun Very Happy Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
matulo
Zaslal: 04.05.2007, 15:12 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
jj, pridite, bude fun... take multirande... Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pa1ec
Zaslal: 04.05.2007, 16:30 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
ludia ako nechcem byt zly ale ak sa chystate na motokary indianapolis v ivanke, asi mate nervy riadne, lebo naist tam volne miesto aby ste sa mohli ist vozit, to je ako by som teraz povedal ze cechom dame 10:0. ako sanca tam je ale strasne miziva...
ten bowling skor, ale aby ste neboli smutny ze prehrajete tak ja nejdem... Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
matulo
Zaslal: 04.05.2007, 16:37 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
pa1ec napísal:
ludia ako nechcem byt zly ale ak sa chystate na motokary indianapolis v ivanke, asi mate nervy riadne, lebo naist tam volne miesto aby ste sa mohli ist vozit, to je ako by som teraz povedal ze cechom dame 10:0. ako sanca tam je ale strasne miziva...

na kary by sme urcite nesli naslepo, keby sme sli. nejdeme. bodka.

pa1ec napísal:
ten bowling skor, ale aby ste neboli smutni ze prehrajete tak ja nejdem... Wink


nevymyslaj, prid, a zober si so sebou aj frajerku... Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Rodom
Zaslal: 04.05.2007, 17:30 Odpovedať s citátom
Založený: 19 február 2007 Príspevky: 708 Bydlisko: LA 2010 Honda Accord
no takze kedze som ja navrhol motokary, tak by som tam siel,ale chcem sa s vami zabavit a pozriet hokej, takze prideme do labene ja a aj priatelka a natreme vam to Twisted Evil
staci sa to uz len naucit hrat Razz

_________________
Nie je dôležité ako pri aute stojíš, ale ako ho riadiš!!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
matulo
Zaslal: 05.05.2007, 0:23 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
2 rodom: tesim sa ze beres babenu, nemusim brat fotak... Very Happy

Ale nie, celkovo to vyzera tak ze vacsina z nas bere holky. len tak dalej, nech si mozu aj ony postebotat, poklebetit... Smile Poohovarat nas Honda-fanatizmus... Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 6 z 7
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist