Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Zraz na Vychode - kedy najblizsie?

tatoHP
Zaslal: 05.08.2008, 18:17 Odpovedať s citátom
Založený: 12 november 2007 Príspevky: 1249 Bydlisko: bardejov
Noro myslim si že take video u nas nehrozi,my na druhy deň chceme jazdiť s čistou hlavou a neprisť o papiere Very Happy

_________________
„Každý, kto je pomalší než ty, je idiot a každý, kto je rýchlejší, je maniak.“
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M@jk
Zaslal: 05.08.2008, 19:44 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
tatoHP napísal:
Noro myslim si že take video u nas nehrozi,my na druhy deň chceme jazdiť s čistou hlavou a neprisť o papiere Very Happy


Problém je v tom, že nemozem, lebo sme na tej svadbe ... mno, takže som myslel, sa srazit v Prešove na kavčo ráno, ale to vseci budu v robote, co? A cez vikend je svadba. Takze zalezi od Vas, mno?

A keby chceli Michalovcania, nie je problem. Mozte pisat aj e-mail aj ICQ ... vdaka.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
joki H tune
Zaslal: 06.08.2008, 19:48 Odpovedať s citátom
Založený: 16 jún 2007 Príspevky: 536 Bydlisko: BA - Ruzinov
boa aka debata o Presove bezo mna Laughing ...Noro len ziadne videa,uz tie fotky boli pre niekoho kompromitujuce Laughing ...a H parking sa verim chysta...snd podrzim predaj auta dovtedy Svidnik ece chcem ist chlopaki...

_________________
Hellaflush + JDM - A WAY OF LIVIN !!!!

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Mirec
Zaslal: 07.08.2008, 21:09 Odpovedať s citátom
Založený: 01 január 2008 Príspevky: 1 Bydlisko: Michalovce 2007 Honda Jazz
Caves vsetci
Som v tomto zmysle este faganisko. Este som na ziadnom zraze nebol a ani neviem ako to tam chodi. A ani neviem co je H parking.
Avticko sice nemam ani nijak upravene ale som rad ze mam HONDU a som si na nu aj pysny.
Ale rad by som prisiel ak to bude mozne.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M@jk
Zaslal: 08.08.2008, 7:48 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Mirec napísal:
Caves vsetci
Som v tomto zmysle este faganisko. Este som na ziadnom zraze nebol a ani neviem ako to tam chodi. A ani neviem co je H parking.
Avticko sice nemam ani nijak upravene ale som rad ze mam HONDU a som si na nu aj pysny.
Ale rad by som prisiel ak to bude mozne.


Zkus pohladat, ja som tu tzv. nový, ale cestujeme na dovolenku z Prahy, tak rad zpoznam HONDArov na vychode ... tak sa mozema domluvit na stretnutie v Michalovciach ... ako budete chciet!?!?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
MaroK
Zaslal: 08.08.2008, 9:30 Odpovedať s citátom
Založený: 20 február 2008 Príspevky: 878 Bydlisko: Bratislava - Karlova Ves 2009 Honda Civic
Mirec napísal:
Avticko sice nemam ani nijak upravene....

To je asi problem kazdeho noveho kto sem pride , kedysi to bol aj moj Wink
No skratka , nie sme tuning klub ale honda klub. Kazdy je vitany.

_________________
Viac foto o aute na Instagrame : rookiemarok
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
M@jk
Zaslal: 08.08.2008, 14:16 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
MaroK napísal:
Mirec napísal:
Avticko sice nemam ani nijak upravene....

To je asi problem kazdeho noveho kto sem pride , kedysi to bol aj moj Wink
No skratka , nie sme tuning klub ale honda klub. Kazdy je vitany.


JJ, to je klasika ... u nás to bylo to isté, po dvoch rokoch už to funguje tak nejako automatikus ... Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tatoHP
Zaslal: 08.08.2008, 17:54 Odpovedať s citátom
Založený: 12 november 2007 Príspevky: 1249 Bydlisko: bardejov
Mirec tak v prvom rade vitaj medzi nami a H parking znamena že na zrazoch parkujeme spolu,čim viac hond tym lepšie,aby ostatní videli že držíme spolu.V Trebišove to bolo paradne a myslím si že aj vo Svidniku by to mohlo vyjsť.Inač v Michalovciach maš uživateľa s nickom adqo alebo phantom,skus im napisať ss a nejakym spôsobom sa skontaktujte. Very Happy

_________________
„Každý, kto je pomalší než ty, je idiot a každý, kto je rýchlejší, je maniak.“
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M@jk
Zaslal: 08.08.2008, 18:42 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
tatoHP napísal:
Mirec tak v prvom rade vitaj medzi nami a H parking znamena že na zrazoch parkujeme spolu,čim viac hond tym lepšie,aby ostatní videli že držíme spolu.V Trebišove to bolo paradne a myslím si že aj vo Svidniku by to mohlo vyjsť.Inač v Michalovciach maš uživateľa s nickom adqo alebo phantom,skus im napisať ss a nejakym spôsobom sa skontaktujte. Very Happy


A taky jednoho Pražáka, co tam má rodzinu, nezapomínej!!! (joke) Laughing Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tatoHP
Zaslal: 08.08.2008, 19:52 Odpovedať s citátom
Založený: 12 november 2007 Príspevky: 1249 Bydlisko: bardejov
M@jk čo ťa mam vitať? veď ty už si stary user Very Happy a momentalne ešte v Prahe.Až budeš na vychode tak ťa vo Svidniku privitam aj s kyticou Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
„Každý, kto je pomalší než ty, je idiot a každý, kto je rýchlejší, je maniak.“
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M@jk
Zaslal: 08.08.2008, 20:39 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
tatoHP napísal:
M@jk čo ťa mam vitať? veď ty už si stary user Very Happy a momentalne ešte v Prahe.Až budeš na vychode tak ťa vo Svidniku privitam aj s kyticou Very Happy Very Happy Very Happy


Hej hej, to bol len JOKE!!! Starý user??? Mno občansky preukaz raz za čas kontrolujem, lebo je to potrebne čas od času pozerat, lebo člověk da dozvie, že je starý ... Laughing Laughing Laughing

Kytička možno pre moju malů ... hehe ... bambuľku!!!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
El Cubes
Zaslal: 10.08.2008, 21:42 Odpovedať s citátom
Založený: 05 jún 2008 Príspevky: 9 Bydlisko: Presov
caute hondaci, ja sice niesom majitelom znacky honda ale velmi sympatizujem s nimi. chcem sa opytat, pretoze sa chystam tiez do svidnika, ci H parking plati len pre hondy, alebo aj inych priatelov hond aj ked nemaju hondy?

_________________
zivot je len jeden, vaz si ho, nikdy nevies kedy moze skoncit, lebo smrt si bohuzial nevybera... (ja)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
2Bera
Zaslal: 10.08.2008, 21:47 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
El Cubes napísal:
caute hondaci, ja sice niesom majitelom znacky honda ale velmi sympatizujem s nimi. chcem sa opytat, pretoze sa chystam tiez do svidnika, ci H parking plati len pre hondy, alebo aj inych priatelov hond aj ked nemaju hondy?


urcite chalani nebudu proti Wink

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
El Cubes
Zaslal: 10.08.2008, 21:58 Odpovedať s citátom
Založený: 05 jún 2008 Príspevky: 9 Bydlisko: Presov
no to som rad, vopred dik, to snad dufam ze ked tam budem, tak vas spoznam, pretoze ked som bol naposledy v klcove, tak okrem jokiho som nepoznal nikoho Smile

_________________
zivot je len jeden, vaz si ho, nikdy nevies kedy moze skoncit, lebo smrt si bohuzial nevybera... (ja)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
tatoHP
Zaslal: 11.08.2008, 19:06 Odpovedať s citátom
Založený: 12 november 2007 Príspevky: 1249 Bydlisko: bardejov
hehe len tak čumim,HC si ziskava aspoň na vychode dobre meno,tušim vo Svidniku bude viac H-fans ako hond(opel,peugeot,polo,citroen) Very Happy neboj nikoho nevyhodime aj tak si všetci časom kupite hondy Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
„Každý, kto je pomalší než ty, je idiot a každý, kto je rýchlejší, je maniak.“
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 77
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4 ... 75, 76, 77  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist