Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Zraz na Vychode - kedy najblizsie?

tatoHP
Zaslal: 15.07.2012, 19:19 Odpovedať s citátom
Založený: 12 november 2007 Príspevky: 1249 Bydlisko: bardejov
Nič v zlom,ale máš veľké oči,skus niečo zorganizovať aby to bolo zaujímavé pre každého,prejsť cca.100km len kôli kofole na nejakej benzínke sa nikomu nechce,áno máš pravdu v tom že každý na to kašle.Jednak je nás tu málo,resp.sme roztrúsení po celom východe a PO a KE,kde je po kope viac ľudí svoje občasné benzínkové stretka majú.

_________________
„Každý, kto je pomalší než ty, je idiot a každý, kto je rýchlejší, je maniak.“
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M@jk
Zaslal: 19.07.2012, 16:08 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Ahoj gabrik8,
ako Ti písal tatoHP - mimochodom Dušan zdravím Ta ... !!!

No kupríkladu organizuje Dušanka-Pavli, CTR01, chalani z PO a KE vo Vyšnej Myšli organizovali stretka ... PO a KE to eště žije, ale na ozajstnem váchode nič extra.
Jä som pražák - čiže Čech ako poleno - ale v honda-club.cz organizujeme stretka dost často ... a tak som si s zopár HONDAkmi na východze povedzel, že treba zrazov. No ta organizujeme ...

1) pri mojich cestách Praha-Nižné Nemecké (SK/UA hranica) máme Honda Night/Day Adventure - dáme krátke stretko na benzínke, kávu, prebalíme deti, odpočneme si, veziem chalanom veci a dovidenia
2) Mini Honda Road Trip and Meet - vždy naplánovaná a ozorganizovaný trip zo zastávkami kulturného alebo historického rázu aj s peknou vložkou pre naše hondičky a na záver kupanie na Z. Šírave. Letos máme za sebou 4tou takú akciu a ludia boli spokojný.

Všetky sú min. 1-3 mesiace vopred na fore, taže nikto nemože sťažovat, že nebol informovaný alebo, že sa nič nedeje.

Viac nemožem pre východ urobit. Sorry. Pozriet možeš tu ... každá akcia má svoju tému, každý može prispet radou, nápadmi aj tipmi ...

Mini Honda Road Trip & Meet 1
Mini Honda Road Trip & Meet 2
Mini Honda Road Trip & Meet 3
Mini Honda Road Trip & Meet 4



_________________
© In nomine HONDA et VTEC filii et RED LINE sancti Amen
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
gabrik8
Zaslal: 21.07.2012, 21:13 Odpovedať s citátom
Založený: 09 jún 2012 Príspevky: 8 Bydlisko: Radatice, Presov, Slovakia 2007 Honda Civic
Zdravím a ospravedlňujem sa, že som hneď neodpísal, no som dlhodobo bez internetu doma. A áno viem, že pár ľudi tu niečo organizuje len bohužial niekto nový ako ja si vie prečítať max tieto témy ako zraz východ, druha prešov, no nejak sa tu nič nepísalo a okrem Ivany, Kamila a CTR01 som tu videl malo aktívnych ľudí Smile... ale nehovorím nič pretože to chápem, každý ma kopec práce, ja niesom výnimkou.

_________________
Honda Civic 5D 1,8 i-vtec SPORT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Marceloo
Zaslal: 21.07.2012, 21:33 Odpovedať s citátom
Založený: 03 apríl 2009 Príspevky: 595 Bydlisko: Košice SR 1998 Honda Civic
nie vzdy a vsetko sa riesi aj tu, niekedy sa to rozobera len na FB, ale vacsinou s ato prenesie aj sem.
Poniektori sme sa dnes vyblaznili na Tuningzraze v TV, cely den bol asi tak, ze sme prisli, zajazdili, zbalili spolu 6 poharov a isli domov, proste krasny den v podani Hondy a ludi okolo nich Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
janytv
Zaslal: 22.07.2012, 13:39 Odpovedať s citátom
Založený: 22 júl 2008 Príspevky: 535 Bydlisko: Trebisov 2000 Honda Civic
chalani v Tv to rozbehli perfektne dakujem ze som sa mal na co pozerat Smile skoda ze ja som zavodit nemohol Sad
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
marki
Zaslal: 04.08.2012, 20:12 Odpovedať s citátom
Založený: 02 október 2011 Príspevky: 34 Bydlisko: Košice 1996 Honda Civic
mame nejaku skupinu na FB kde sa ties riesia nejake veci??? ludia co vy na to si dat cez tyzdena alebo vykend nejaku grilovacku niekde??? umyt najprv auta a potom niekde grilovat/opekat... ale len grilovat? umyvat nemusime ale take stretko by sa hodilo.... co vy na to? nejake navrhy ??
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
SEIBON
Zaslal: 04.08.2012, 21:54 Odpovedať s citátom
Založený: 15 marec 2010 Príspevky: 267 Bydlisko: Madarsko
budeme 19.-ého na šírave-možete sa pridať!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janytv
Zaslal: 05.08.2012, 0:07 Odpovedať s citátom
Založený: 22 júl 2008 Príspevky: 535 Bydlisko: Trebisov 2000 Honda Civic
seibon trosku to upresni, sirava je velka miesto cas a nejake info ohladom zrazu Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Marceloo
Zaslal: 05.08.2012, 9:00 Odpovedať s citátom
Založený: 03 apríl 2009 Príspevky: 595 Bydlisko: Košice SR 1998 Honda Civic
predpokladam, ze najblizsie sa stretneme na zraze vo svidniku Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
marki
Zaslal: 05.08.2012, 11:22 Odpovedať s citátom
Založený: 02 október 2011 Príspevky: 34 Bydlisko: Košice 1996 Honda Civic
siravu nemozem tak uz mam plan idem s priatelkou na vykend do zvolenu a ten svidnik je kedy??
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
janytv
Zaslal: 05.08.2012, 11:36 Odpovedať s citátom
Založený: 22 júl 2008 Príspevky: 535 Bydlisko: Trebisov 2000 Honda Civic
najblizsie zrazy na vychode :

Tuning zraz Svidnik 10-12 august
https://www.facebook.com/events/258001804292028/

Tuning zraz Domasa 18 august
https://www.facebook.com/events/504970216184972/

Tuning zraz Rozanovce 18 august
https://www.facebook.com/events/443031822403443/

Honda zraz Sirava 19 august
zatial ziadne info
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
SEIBON
Zaslal: 06.08.2012, 6:49 Odpovedať s citátom
Založený: 15 marec 2010 Príspevky: 267 Bydlisko: Madarsko
program:

ráno: ideme
cez den: budeme
večer: odídeme

Smile))))))))))))
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janytv
Zaslal: 06.08.2012, 10:45 Odpovedať s citátom
Založený: 22 júl 2008 Príspevky: 535 Bydlisko: Trebisov 2000 Honda Civic
seibon a presnu lokalitu na sirave ? cas stretnutia ?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
SEIBON
Zaslal: 06.08.2012, 21:31 Odpovedať s citátom
Založený: 15 marec 2010 Príspevky: 267 Bydlisko: Madarsko
tak počítam okolo 10-ej pred reštauráciou SALAŠ - potom najdeme daké miesto kde by sme mohli pozastaviť kone-odchod bude z Král.Chlmca!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
marki
Zaslal: 07.08.2012, 20:07 Odpovedať s citátom
Založený: 02 október 2011 Príspevky: 34 Bydlisko: Košice 1996 Honda Civic
nakoniec sa mi plany zmenili takze na tu siravu asi dojdem... kolko aut tam bude ??
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 76 z 77
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... , 75, 76, 77  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist