Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Jamatt tuning párty - Margita Ilona Levice 2009

Marceloo
Zaslal: 28.08.2009, 1:38 Odpovedať s citátom
Založený: 03 apríl 2009 Príspevky: 595 Bydlisko: Košice SR 1998 Honda Civic
HowIDied napísal:
citácia:

Ahojte všetci!
Som DJ ATTI organizátor JAMATT TUNING PÁRTY MARGITA ILONA.
Zdravím chalanov z DUCHRACINGU. Chlapci, vy ste asi zabudli pointu tuningovej párty...
Ani zďaleka tam nejde o nejaký zisk z akcie. Ja chcem dať dokopy ludí, ktorí majú radi autá a veci s tým spojené. Aby si vymenili skúsenosti, pokecali, zabavili sa, spoznali nových ludí a hlavne vypadli z blbého stereotypu.
Chlapci nazabudnite, že čo je tá vaša akože patentovaná -TUNING PÁRTY MARGITA ILONA-
Je pravda, že ste to odpálili prvý krát pod vašou záštitou, ale nezabúdajte že kto vám to dal dokopy.
--Myslím tým miesto,ceny,kuželky,ozvučenie,slalom,sponzorov,nejakú tú úroveň atď......
myslím, že by som toho mohol menovať dosť a vy to viete..
Odmoderoval som to od prvej akcie až po tú poslednú v máji 2009.
Robil som to s radosťou a myslím, že sa to dalo aj patrične cítiť a boli na to slušné odozvy.

Takže každého uisťujem, že nechceme -NITRANČANOM- prebrať akciu a preto sme ju nazvali JAMATT TUNING PÁRTY.
Našich partnerov sme oslovili preto, že ich poznáme troška skôr ako vy a vyšli nám v ústrety.
Takže CHALANI Z NITRI, ak ste tieto veci pochopili, ste srdečne výtaní na párty.
Ak nie, tak ste v tejto chvíly prišli o MODERÁTORA a pár pomocníkov okolo toho.

Samozrejme sa prídem pozriet na VÁŠ zraz. Mám rád tú atmosféru a ľudí, čo tam stretávam.

DUCHRACING -ak som niečo doďubal -sorry- ale aj tak dúfam, že sa vidíme 4-6 septembra 2009 na JAMATT TUNING PÁRTY MARGITA ILONA LEVICE.
Ahojte všetci.
Vidíme sa.
.ATTI.


niet co dodat , tiez som chcel pridat, ze je vidno komu ide o prachy a komu o stretnutie ludi s podobnou krvnou skupinou.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Marek-TTN
Zaslal: 28.08.2009, 11:41 Odpovedať s citátom
Založený: 10 máj 2008 Príspevky: 10 Bydlisko: Nitra
Atti, prideme, pokecame, vysvetlime si... Wink

A ak si niekto mysli ze prave nam ide o prachy tak je na velkom omyle. Ved ked sme isli organizovat prvy zraz robili sme to pre to ze nas bavi tuning, bavia nas auta a vsetko s tym spojene a ze chceme konecne nieco dokazat. Po zraze nam po zaplateni vsetkych nakladov zostalo 400 korun, za to sme isli na kofolu a boli sme radi ze sme. Ale hlavne sme boli radi ze sme to dokazali ze mame na to a bola to pre nas nezabudnutelna skusenost ktora sa ziadnymi prachmi neda zaplatit. A tak je to aj doteraz s tym rozdielom ze sa kazdy rok snazime zvysovat uroven zrazu, to aby sa ludia bavili a aby boli v bezpeci, a to uz si ziada trochu penazi ktore my musime najprv niekde zohnat..
A ak to niekomu stale nestaci, ideme organizovat v oktobry autoslalom na letisku v Janikovciach pri Nitre a tiez planujeme zorganizovat akciu Tunery Detom a na takych veciach sa zarobit neda, to sa robi pre to ze nas to bavi a ze chceme pomoct dobrej veci.

A to by uz stacilo, uz to tu nebudeme riesit.. Nech si kazdy v tom najde tu svoju pravdu..

Mier Smile

_________________
www.duchracing.sk
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Semir
Zaslal: 28.08.2009, 14:08 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
Marek-TTN napísal:
A to by uz stacilo, uz to tu nebudeme riesit.. Nech si kazdy v tom najde tu svoju pravdu..

Mier Smile


všetci sú za mier len ty si to začal aj ukončil Wink

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
danciswift
Zaslal: 28.08.2009, 23:24 Odpovedať s citátom
Založený: 11 august 2007 Príspevky: 463 Bydlisko: Tomášovce 1995 Honda Prelude
v tejto dobe chce kazdy zarobit, bol by hlupi keby nechcel.
Ked sa vy dvaja dohadate tak napisem ze prideme aj mi z Lučenca
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M&R
Zaslal: 28.08.2009, 23:36 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Na takychto akciach(na vacsine)nikto nezarobi,skor prerobi a ked par korun hej tak to nestoji za tie stresy,lebo aj tak bude polovica ludi frflat...tam musi byt velke nadsenie,lebo organizator aj vela riskuje,dobre meno ako teraz v tejto teme.
Pre polku ludi je jedna strana dobra a pre druhu polku druha stana a riskuju okrem ineho aj tie spominane peniaze(pocasie,slaba ucast,nejaky problem..),lebo vela krat sa to ani nevrati...aj ked si kazdy mysli ako sa niekto nabalil,to plati aj o velkych zrazoch kde sa naklady pohybuju v neskutocnych cislach co sa odzrkadluje aj na vstupnom a zas sme pri tom,ze co ked nepride dost ludi,lebo napr. pocasie..a dokola.
Organizatori vedia kolko co stoji a kolko do toho treba investovat veci,nadsenia,casu... a nikto to nezaplati..

Proste kto sa do toho pusti toho obdivujem a bol som aj pri Leviciach a bolo fajn,bol som na tom cervenom(asi jedinom) Evolutione co ste na neho kricali z podia Smile ,asi DJ do mikrofonu.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist