Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Motocykle  ~  1000 RR

HMT
Zaslal: 11.05.2007, 14:24 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
Tak ako vsetky motorky neviem od ktoreho roku vyroby - obmedzenie max. rychlosti na 300 km/h.
...inak potom neviem po aku rychlost by ti bezni smrtelnici boli schopni na tom jazdit..

http://www.youtube.com/watch?v=NAX9mmMnCuk

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Tomáš
Zaslal: 11.05.2007, 14:45 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 774 Bydlisko: Senec
Potom sú experti, a tí to majú v paži a takto to potom vyzerá.

http://www.youtube.com/watch?v=GdtxJtuKMIw&mode=related&search=

A ešte sú šialenci, nemám čo dodať....

http://www.youtube.com/watch?v=2uiRSUgw_mU&mode=related&search=


Všimnite si tachometer na motorke z ktorej to točil typek a skúste vydedukovať rychlosť Hayabusi.Smile (je to na konci vydejka)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
HMT
Zaslal: 14.05.2007, 9:33 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
Viem, ze existuju motorky s turbom a vyladene na niekolko sto koni.....
Ale islo o to, co dokaze RR FireBlade v serii..
Podla mna okrem ladenych vyfukov a filtra s tym netreba uz nic robit.
Dalsi extremny tuning vedie iba k zvysovaniu hmotnosti a zmene taziska - aj tak uz so seriovkou treba davat velky pozor, aby ta neprehodila cez zadne koleso (takze vykonu ma viac nez dost) ---170k pri 170kg.
..len keby k*rva nestala pol melona..

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
matvej
Zaslal: 14.05.2007, 15:36 Odpovedať s citátom
Založený: 13 máj 2007 Príspevky: 68
a pokail chodis jazdit okruhy, napr. brno, ktore je rychle a treba brzdit z rychlosti okolo 280 na 80, tak sa zidu este zavodne kotuce a brzdy, bo hentie dlho nevydrzia a po 10 minutach na okruhu su vyvednute a cim dalej tym horsie brzdia... a supersport ako blejd patri na okruh, v premavke skor dojdes o zivot ako zajazdis na 50 % moznosti tej masiny... jazdil som v premavke supersport, ale bolo to onicom, preto uz len okruhy..
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
HMT
Zaslal: 15.05.2007, 9:15 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
matvej napísal:
a pokail chodis jazdit okruhy, napr. brno, ktore je rychle a treba brzdit z rychlosti okolo 280 na 80, tak sa zidu este zavodne kotuce a brzdy, bo hentie dlho nevydrzia a po 10 minutach na okruhu su vyvednute a cim dalej tym horsie brzdia... a supersport ako blejd patri na okruh, v premavke skor dojdes o zivot ako zajazdis na 50 % moznosti tej masiny... jazdil som v premavke supersport, ale bolo to onicom, preto uz len okruhy..


....jasan..
Brzdy musia byt.
Ak vsetko pojde podla mojich predstav, do jari 2008 by som mal mat opat 2-kolesovu Hondu. Neviem zatial, ci to bude 600, alebo 900, alebo 1000, ale rozhodne CBR.
...na 6-kile vyzeram trochu smiesne, kedze mam meter devatdesiat.
Mas vacsie skusenosti s motorkami? Ja som mal akurat VFR 750F - pred 5 rokmi som ju predal.

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
matvej
Zaslal: 15.05.2007, 21:03 Odpovedať s citátom
Založený: 13 máj 2007 Príspevky: 68
newem, nepoznam ta a newem ake mas ty skusenosti, ale ja som na masinach vyrastal, poslednu som mal VTR 1000 Fstorm, ale na okruh nevhodna... strasne zere gumy a benzin Laughing na okruh zhanam nejaku 600vku, ale pojde pod skalpel, prve menim brzdy, bo 600vkove su nakkt na okruhu.. a okruh preto, bo necem sa zabit na ceste, ale radsej sa osuchat na okruhu.. Laughing inak VFR ma nadherny zvuk s ladakom, moja srdcovka co sa zvuku tyka Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
HMT
Zaslal: 16.05.2007, 8:47 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
matvej napísal:
...inak VFR ma nadherny zvuk s ladakom, moja srdcovka co sa zvuku tyka Wink


O tom mi hovor...fcera som sa bol na jednu mrknut. Rocnik 88, ale z toho zvuku som bol vriti. Mozno sa nakoniec dam nahovorit aj na VFR. Je sice trochu tazka, ale 106 konikov s nou aj tak pozameta...

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
HMT
Zaslal: 16.05.2007, 9:01 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
matvej napísal:
...ale ja som na masinach vyrastal, poslednu som mal VTR 1000 Fstorm, ale na okruh nevhodna... strasne zere gumy a benzin Laughing na okruh zhanam nejaku 600vku...


Da sa povedat, ze ja som tiez na masinach vyrastal, ale akurat na tych nasich dvojtaktnych.. Very Happy Very Happy Very Happy
Sme upravili 3aPolu - ze odlahcena kluka, dva karburatory, pretryskovanie....isla ako drak - vlastne este aj ide...len som z nej akosi vyrastol.. Rolling Eyes
Kratko po revolucii, ked som si robil vodicak na Velku tu vela moznosti este nebolo, resp. hrozne vysoke ceny a kedze som zacal zarabat 2900 Sk mesacne - tak si to vies predstavit.
Teraz napriek tomu, ze sme zobrali hypoteku so zenou na byt + snazime sa ho rekonstruovat.....stale ma to taha k motorkam, to je proste diagnoza - urcite to poznas, kto raz okusi, nemoze prestat. Mna osobne ani tak nelakaju vysoke rychlosti (viac ako 240 povedzme), ako to zrychlenie z 0.
Kam chodis na okruh? Ako to tam prebieha, pripadne kolko sa za to plati? Nemam prehlad.
P.S. VTR-ka zrala vela benzinu? Zaujimave - na to ze je to dvojvalec by som si myslel pravy opak...

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
matvej
Zaslal: 16.05.2007, 19:43 Odpovedať s citátom
Založený: 13 máj 2007 Príspevky: 68
to som si aj ja myslel, ze dvojvalec, ze zivim miesto 4 krkov len dva, ale tie karburatori velke jak ryna plus viac bohata zmes aby chladilo ventili, ci je na Vecku treba, tak si vypytala pri kludnej jazde 6,5 litra, pri trosku rezkej jazde 8 az 10, mesto 14 ked som jej daval Laughing ale gumy sa mi tratili pred ocami, som spravil na nej 8000 a uz bola skoro K.O. Na okruh chodime do brna, dojdes, zaplatis 400KC/20min a ides.. ece vas potriedia do skupin, aby nebolo moc jazdcov naraz na drahe, ide sa 20 minut 50 ks motoriek, potom 5 minut pauza a dalsich 50 ks motoriek.. jedine co ti radim, nedavaj si jazdy hned po sebe, lebo po 20 minutach na okruhu si ani zadok neutres jak sa ti budu ruky trast.. lepsie nechat si pauzu aspon jednu tu rozjazdu, lebo je to strasne moc na ruky... ale je to popitchiiiiiiiii Twisted Evil
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
HMT
Zaslal: 17.05.2007, 9:17 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
to matvej:

Jo a este otazocka: Co myslis, na co si treba dat najviac pozor pri kupe trosku starsej - ci uz CBR alebo VFR?
Co sa musi menit a po kolkych km? Nemyslim zakladne veci ako olej a brzdove platnicky - to mi je jasne, ale skor kolko vydrzia rozvody, brzdova kvapalina, treba nieco robit s karburatormi? Nejake cistenie a tak.... Pripadne dalsie veci, ktore ti napadnu...
Je mi jasne, ze u niektorych casti bude velmi zalezat od sposobu jazdy - je rozdiel jazdit do 6 tis. ot. alebo tahat to prermanentne do 11-12 tis.

Dik za kazde postrehy..

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
matulo
Zaslal: 17.05.2007, 9:24 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
HMT napísal:
to matvej:

Jo a este otazocka: Co myslis, na co si treba dat najviac pozor pri kupe trosku starsej - ci uz CBR alebo VFR?
Co sa musi menit a po kolkych km? Nemyslim zakladne veci ako olej a brzdove platnicky - to mi je jasne, ale skor kolko vydrzia rozvody, brzdova kvapalina, treba nieco robit s karburatormi? Nejake cistenie a tak.... Pripadne dalsie veci, ktore ti napadnu...
Je mi jasne, ze u niektorych casti bude velmi zalezat od sposobu jazdy - je rozdiel jazdit do 6 tis. ot. alebo tahat to prermanentne do 11-12 tis.

Dik za kazde postrehy..


HMT, neeee ze by na tom tak moc zalezalo, ale nebolo by to lepsie dat ako samostatnu temu? Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
HMT
Zaslal: 17.05.2007, 9:39 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
matulo napísal:

HMT, neeee ze by na tom tak moc zalezalo, ale nebolo by to lepsie dat ako samostatnu temu? Wink


--moooooze byt...

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
HMT
Zaslal: 17.05.2007, 9:42 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
matvej napísal:
...


Nova tema: "VFR vs. CBR"

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist