Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Prešov - zrazy

M@jk
Zaslal: 16.10.2009, 16:46 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
MAT49 napísal:
M@jk napísal:
HONDÁÁÁÁÁÁÁr,

tak je to tu, 19./20. 11. ideme na Slovensko. Takže cestou zpat sa mozme v Presove stretnut.

Nazpat poideme v Nedelu po obede. Uz to bude na zimakoch, ale to sa neda nic robit.

Co poviete slecny a chalani???

Váš M@jk
Majk, kludne volaj,vies dobre ze ta radi uvidime a prehodime par smiesnych slov Very Happy


Oki, tak super. Ja som už prehodil > pár smiešných 13" PlechoTronov. Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Danqo
Zaslal: 16.10.2009, 18:16 Odpovedať s citátom
Založený: 31 august 2008 Príspevky: 157 Bydlisko: Sp.N.Ves 1996 Honda Civic Coupe
tak ako panstvo? pocasicko sa troska umudrilo...hlasili ze sa ma dokonca oteplit...poriesime ten Klcov?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mirec22
Zaslal: 17.10.2009, 13:14 Odpovedať s citátom
Založený: 01 máj 2008 Príspevky: 663 Bydlisko: Prešov
Ja by som aj siel do toho Klcova, keby neprsalo, len neviem ako ostatni, aj ked by bolo take pocasie ako je teraz by som siel, lebo konecne chcem niekde vyskusat tu bestiu co som kupil Laughing .Ale pockam ako sa vyjadria viaceri. Wink

_________________

I LOVE MY EG6 (Vtec Poweeer) Cool
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
MAT49
Zaslal: 17.10.2009, 13:48 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 25 október 2008 Príspevky: 1339 Bydlisko: Prešov
ja Vas asi sklamem ale ked bude tak ako dnes nepojdem nikam lebo este niesom poriadne doliceny a nechcem aby sa mi viac obnovila choroba.... Minuly tyzden som mal teploty a lezal som doma,tak by som sa chcel poriadne doliecit a potom mozem niekam ist..
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
batista24
Zaslal: 17.10.2009, 14:51 Odpovedať s citátom
Založený: 23 august 2009 Príspevky: 38 Bydlisko: PO 1996 Honda Civic
šak o týždeň má byť 17 stupňov ta sa neplašte
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M@jk
Zaslal: 18.10.2009, 11:52 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
HONDÁÁÁÁÁÁÁr,

tak je to tu, 19./20. 11. ideme na Slovensko. Takže cestou zpat sa mozme v Presove stretnut.

Nazpat poideme v Nedelu po obede. Uz to bude na zimakoch, ale to sa neda nic robit.

Co poviete slecny a chalani???

Váš M@jk

P.S.: PREČO TU JE TÉMA OHLADOM HONDA ZRAZU PREŠOV 2x??? NIEČO SOM PREHLIEDOL???
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
MAT49
Zaslal: 18.10.2009, 14:32 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 25 október 2008 Príspevky: 1339 Bydlisko: Prešov
M@jk napísal:
HONDÁÁÁÁÁÁÁr,

tak je to tu, 19./20. 11. ideme na Slovensko. Takže cestou zpat sa mozme v Presove stretnut.

Nazpat poideme v Nedelu po obede. Uz to bude na zimakoch, ale to sa neda nic robit.

Co poviete slecny a chalani???

Váš M@jk

P.S.: PREČO TU JE TÉMA OHLADOM HONDA ZRAZU PREŠOV 2x??? NIEČO SOM PREHLIEDOL???
Majk volaj ked to bude uz blizsie aktualne urcite sa stretneme.... Tema presov 2 krat? jedna je Honda zrAZ pRESOV v ktorej je uz vela prispevkov a samotny nazov tej druhej temy je Presov zrazy, lebo vacsinou ked niekam ideme alebo nieco organizujeme tak sa s tretneme aj ine znacky ako Honda a skoro nikdy to nieje zraz v PO ale mimo Presova,alebo v blizkosti presova...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MAT49
Zaslal: 18.10.2009, 14:34 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 25 október 2008 Príspevky: 1339 Bydlisko: Prešov
Nedame dnes stretko na nejakej benzinke v PO? co tak 20:00?
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Danqo
Zaslal: 19.10.2009, 15:05 Odpovedať s citátom
Založený: 31 august 2008 Príspevky: 157 Bydlisko: Sp.N.Ves 1996 Honda Civic Coupe
no co tu citam ked M@jk pojde naspat v nedelu mohli by sme dat to stretko v Klcove nie? on to bude mat tiez po ceste domov urcite tu trasu...ked chalani sa dohodnite mi dajte vediet...poznam dobru pizzu blizko letiska v jednej dedinke mozme dat Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M@jk
Zaslal: 19.10.2009, 20:00 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Danqo napísal:
no co tu citam ked M@jk pojde naspat v nedelu mohli by sme dat to stretko v Klcove nie? on to bude mat tiez po ceste domov urcite tu trasu...ked chalani sa dohodnite mi dajte vediet...poznam dobru pizzu blizko letiska v jednej dedinke mozme dat Smile


Zdravím, tak to by bolo super. Dali bysme stretko v Prešove a pak na kávicku a fotenie a išly bysme, čo???
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Danqo
Zaslal: 19.10.2009, 21:01 Odpovedať s citátom
Založený: 31 august 2008 Príspevky: 157 Bydlisko: Sp.N.Ves 1996 Honda Civic Coupe
citácia:
M@jk Zdravím, tak to by bolo super. Dali bysme stretko v Prešove a pak na kávicku a fotenie a išly bysme,
čo???

Ahooj...no s chalanmi z PO by si dosiel na letisko v dedinke Klcov to je za Spissky Hradom ked vindes z tunela Branisko urcite to budes poznat...ja som zo Spisskej Novej Vsi mam to zo 15km na to letisko takze tam by sme sa spolu vsetci stretli...len neviem ako chalaniska z PO...dnes som vylestil karu a ako na truc zacalo prsat som z toho na nervy a pritom pocasie hlasili na 4 dni slnecno vrrrrrrrrrr Evil or Very Mad
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
666potky
Zaslal: 19.10.2009, 21:08 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
Ani mi nehovor som bol víkend v robote a vrany ho celé zasrali Sad

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MAT49
Zaslal: 19.10.2009, 21:30 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 25 október 2008 Príspevky: 1339 Bydlisko: Prešov
ja som auto este neumyl,ale pockam kym naozaj bude vyzerat pocasie trosku lepsie..inac dnes som nahodil zimaky 14tky...auto ide citelne lepsie,takze sa velmi tesim na nejaky sprintik...
Ja uvidim ako to bude s tym klcovom lebo chcel by som cez vikend ist pozriet s mircom letisko v Dubovici a Rozhanovciach...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
666potky
Zaslal: 19.10.2009, 21:38 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
Maťo potom povedz že sa chceš povoziť na vti Very Happy priznaj sa Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MAT49
Zaslal: 19.10.2009, 21:40 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 25 október 2008 Príspevky: 1339 Bydlisko: Prešov
uz som sa na nom viezol...opiera to pekne Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 38
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4 ... 36, 37, 38  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist