Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  B/W: SK TUNING FIRMY

COBRA - TUNING
Zaslal: 14.05.2007, 0:13 Odpovedať s citátom
Založený: 12 máj 2007 Príspevky: 11
To: daysleeper:

Suhlasim s tym co pises, koniec koncom som to aj ja pisal, preto tvoje/vase slova aj velmi pozorne citam, aby som vedel, co sa deje "tam vonku" a mohli nieco zmenit.

Co sa tyka stanovenia terminov: su branze, dokonca aj automobilove odvetvia, kde je sposob "Just In Time Delivery" bezny (tu je nedodrzanie terminov death pre cely retazec), pri nedodrzani tvrdo penalizovany a tym padom aj väcsinou cely retazec obchodu a vsetkych involvovanych subdodavatelov velmi priskrteny a prisny. A funguje to. Ale v sektore aftermarket dolpnkov a tuning sortimentu zial nerealizovatelne zatial. Niekedy uz iba taku drobnost ako sa dozvediet dovod meskania dodavky je ako ist mucholapkou na lov nosorozcov. Terminy nikdy neurcujeme ako zaväzne, to by sme si rovno mohli prilozit revolver k spanku a stlacit spust. Vzdy urcujeme pisomne a aj ustne terminy ako cca.

Co sa tyka riesenia objednavok pneu u najlacnejsie-pneu.sk:

rodziely:

1. B2B prepojeny sklad s dodavatelom pneu - nonstop online automatizovane news o stave obj. ....v tuningu sortimente nie je ani jedna firma na svete co to ma, NOPI v USA to skusali a vysledok? zavrhli to Smile

2. jednoduchy sortiment...mas iba pneu, jednoducha komodita, urcena iba podla par parametrov

3. pneu je tovar, vyrabany gigantny na trhu, velke nadnarodne korporacie, ktore maju vyspele systemy logistiky in petto....tuning firmy a vyrobcovia na svete su krpate "one man shows". Napr. JE DESIGN = 7 ludi a je to svetovy maniak na SEAT a VW Group. RIEGER TUNING = 12 ludi co pracuje v administrative, TSS Tuning = 6 ludi co riesia biznis, okrem skladnikov a malovyroby, atd. atd.

....... aj my mame cisla objednavok, aj u nas v shope bezi uz v pozadi system sledovania obj. aj tu budu raz generovane automaticke maily, co budu kakaznika informovat, ale na realizaciu toho musi aj system a informovanost okolo nas fungovat a v tom je ten hacik.

"Customer Care" - joop, tu mame ako firma vazne este co robit a makat na tom, beriem.

Rozdiel medzi "tuning" a "tuning". Viem presne co mas na mysli, suhlasim s tebou, tu radsej ani nebudem pisat moj nazor na to Smile)))

Ty mas Honda - Roveraka 5-dv.? ...hm, well, good luck for any modifications Smile))
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mishenko
Zaslal: 14.05.2007, 6:59 Odpovedať s citátom
Založený: 10 december 2006 Príspevky: 636 1995 Honda Civic
Taketo obhajovacky uz bezali na TKS, ale tam to neobstalo. Bolo tam prilis vela nespokojnych zakaznikov. Neviem, ci je vhodne pisat az take siahodlhle prispevky,
Ja by som to zhrnul nasledovne: Robite pre zakaznika vsetko co sa da, ale obcas nie je lahka spolupraca s druhou stranou. A do ostatnych veci je zakaznika prd Smile
Ja tu svoje skusenosti radsej ani nebudem pisat, naco zbytocne rozanalyzovavat to, co je uz minulostou.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Petrik
Zaslal: 14.05.2007, 11:42 Odpovedať s citátom
Založený: 12 január 2007 Príspevky: 400 Bydlisko: TN & BA 1992 Honda Prelude
to ja si zas myslim ze z minulosti sa da poucit. Ale nerozanalyzuvavajme... Pozor na ten "customer care", lebo to je na tomto biznise to najdolezitejsie. Pisal si ze osoba by stala mesacne 40 tisic, tzn. 300 tisic za predany tovar - pozor na to aby z toho nevznikla patova situacia typu "nemozeme volat zakaznikom, lebo malo zarabame". Dobry podnikatel vidi vo vsetkom riesenie. Co sa tyka slubovania terminov, ano, treba zakaznikovi povedat kedy, ale ked mu uz poviem kedy a zistim ze mu to do toho terminu dorucit nemozem, tak mu urcite zavolam. Cakat kym pride zakaznik do predajne a tam ho potom utesovat je casovo aj fyzicky narocne. Prijemnej slecne sa tesim, pozeral som si foto, schvalujem Smile o to viac sa tomu tesim, lebo blondiny, ktore maju v hlave viac ako jeden drot ktory im spaja usi aby im neodpadli sa tazko hladaju Very Happy ale nie, nahodou mama aj sestra su blnodiny a su rozumne Wink tych dvoch predavacov som samozrejme myslel tak ze jeden hlavny a druhy si bude robit objednavky, pripadne inu svoju robotu a ked bude treba pojde vypomoct. So zhananim ludi by nemal byt problem. Dajte si na TKS inzerat ze hladate niekoho sikovneho, koho zaujima tuning, rad komunikuje s ludmi a navrhnite mu poziciu. Zaverom sa priklanam k nazoru, ze Vase angazovanie sa na tomto fore len zvysuje doveru k Vam ako obchodnikovi - pre mna je totiz snaha velmi dolezita a viem ju ocenit. Nech sa Vam dari Wink PS: telefonistku ocakavame v TN na tuningu Wink

Peto

_________________
Dream as you will live forever, live as you will die today Rolling Eyes
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
COBRA - TUNING
Zaslal: 14.05.2007, 21:34 Odpovedať s citátom
Založený: 12 máj 2007 Príspevky: 11
To: mishenko:

Preo je dolezite napisat taky dlhy prispevok? Lebo nikto ho doteraz nenapisal a najmä nie z pozadia a na TKS toboz nie, poznam tam vsetky prispevky aj na ine firmy a kde skoncili? Pri navzajomnom osocovani sa. Nic poriadneho k vecnej teme.

Mozno aj par ludi chcej take info s pozadia, iny zase nie, Jedny ti citat budu, iny nemusia, kazdeho vlastna volba.

PS: Moj prispevok dokonca ani nie je obhajobou, napisal som ho ako prvy vstupny a to namjä preto, lebo chcem vediet nazory druhej strany.

Peace dude Very Happy

To: Petrik:

Suhlasim: ak nestihame predbezny termin, mame volat skor ako uplnynie a informovat o stave, o toto sa aj posnazime.

No dobre, tak zabalime babu a zobertieme do TN Smile

Len aby aj ona chcela Very Happy

Hauk
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mishenko
Zaslal: 14.05.2007, 22:10 Odpovedať s citátom
Založený: 10 december 2006 Príspevky: 636 1995 Honda Civic
Ok, tak riesime dalej.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Kanalrajder
Zaslal: 29.05.2007, 18:17 Odpovedať s citátom
Založený: 12 apríl 2007 Príspevky: 177 Bydlisko: BA 1999 Honda Civic
Ako vidim, popisalo sa tu toho hodne, prihodim daco aj ja.. Pribeh sa zaklada na skutocnej udalosti:

Je pondelok 28.5.2007, nieco medzi 15.00-16.00 hod., volam do Cobra - tuning, kedze je na hondicu planovany servis a ja mam v umysle co to pomenit a vylepsit. Pytam si konkretneho cloveka, s ktorym som sa na zraze v TN zoznamila prostrednictvom svojho kamarata, tiez tunera. Jeho strieborno-perletovy sip stal rovno pri ich stanku ( asi neplatena reklama Very Happy ). Odpoved ( predpokladam jeho kolegu ) znela: Viete, on tu ma teraz zakaznika, dajte mi cislo, on Vam zavola naspat. Ako poslusny cloviecik som cislo nadiktovala v nadeji, ze sa to k danej osobe aj dostane. Medzitym sa ma pan kolega stihol opytat, ze co vlastne potrebujem. Nato dostal odpoved, ze by som radsej hovorila s nim, kedze som mu to uz v Trencine spominala, potrebujem par veci, lebo planujem servis. Pan Kolega mi vysvetlil, ze kludne o tomto mozem hovorit aj s nim, kedze pan XY je vlastne vysokopostavena osoba vo firme ( necitujem, text je mierne pozmeneny ) a nema rad, ked ho ludia otravuju s prkotinami. Ejha, pomyslela som si, uz je zle. Tiez som " vysokopostavena " osoba vo firme, ale v zivote by som si nedovolila povedat svojmu zakaznikovi: " Vies co, neotravuj ma s cenovymi ponukami, lebo na take chobotiny nemam cas ". Urobila by som to raz a viacej uz nie. Najlepsie na tom je, ze by sa zakaznik na mna nasr...dil takym sposobom, ze by si asi dal tu namahu a oboznamil aj svojich obchodnych partnerov - mojich potenc. zakaznikov o mojom pristupe. Ako by to cele dopadlo si vie domysliet hadam kazdy. Nielenze by som prisla o jedneho zakaznika, ale vdaka mojmu pristupu aj o XY dalsich. A o tom, ak by taketo nieco urobil moj zamestnanec ani nemusim hovorit, co by sa stalo. V tom momente ma sekundoveho padaka, bez milosti, nech je akokolvek vo svojej praci dobry. No nic, pokracujeme v pribehu: Tak som teda panovi Kolegovi nadiktovala vsetko, co potrebujem, pricom ma udivilo par jeho odpovedi, ktore rozvadzat nemienim, ak ma niekto zaujem, upresnim mu to osobne. Pan Kolega si vypytal ZASE moje tel. cislo ( raz uz som mu ho predsa diktovala ) Exclamation s tym, ze to vyzisti a ozve sa. Cakam hodinu: NIC. No dobre, predsa len toho bolo viacej, asi to bude chvilu trvat, nic sa nedeje. Teraz je utorok 29.5.2007, skoro sedem vecer a hadajte co? Spravne: NIC. Pre porovnanie: pondelok vecer som pisala e-mailom dicompracing.cz ( nie je to reklama, uvadzam iba pre porovnanie ), dnes rano o 7:58 som mala mailom aj odpoved. Takze vazeni Cobra - tuning, nemam v umysle kritizovat, spinit, ohovarat a ani nic ine, ale: Nieco je u vas velmi zle. Ak mate zaujem, naznacim aj co: uz davnejsie som bola s kamaratom s jeho staaaruckou skodovicou v nemenovanom autorizovanom Fiat servise ( mimo BA... a mimochodom, nejde o znacku, ale o .. citajte dalej ). Nejaky dobrak mu zdemoloval predok, takze potreboval vyklepat a nalakovat. Po prichode do firmy zbadal, ze to neurobili dobre ( viditelne ryhy po vyklepavani, odlupujuca sa farba ). Hned, ako to zbadal, zobral auto do toho isteho servisu a siel sa veducim s tym, ze nech sa na neho nehneva, ale jeho ludia odviedli velmi zlu robotu. Veduci narobil taky krik, ze ho bolo pocut cez pol mesta.. Este ho moj kamarat utisoval, ze o nic tak hrozneho nejde, ved je to aj tak len skodovka. V zivote nezabudnem na vetu, ktoru ten veduci vtedy povedal: "Skodovka jak Mercedes, svoju robotu si maju urobit poriadne!!!" A mechanici, klampiari a lakosi pekne krasne na vlastne naklady opravovali " LEN NA SKODOVICI " to, co pokaslali. A tentokrat velice poriadne, mozno az moc Very Happy

Ako som uz spomenula, nechcem ohovarat, kritizovat, spinit.. nech si utvori kazdy svoj nazor. Ja osobne vsak po vlastnej skusenosti vravim:
Cobra - tuning? Dakujem, NIE.

A na zaver jedna ludova mudrost: " Kto si malo nevazi, vela si nezasluzi ! ", alebo moje oblubene: " Jedna rybka more nerobi, ale je to dobry zaciatok! ".

Howgh, domluvil jsem! Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
COBRA - TUNING
Zaslal: 29.05.2007, 20:10 Odpovedať s citátom
Založený: 12 máj 2007 Príspevky: 11
To: Kanalrajder:

Ahojko,

takze rad by som uviedol par veci uvodom na spravnu mieru: Bol som to ja, s kym si na zraze ropravala Smile

Ta "neplatena reklama" vedla nas, ehm, ta strieborna Felicia, nebola ziadna neplatena reklama, ale Bzuco, nas kamos, nic viac a nic menej.

Telefonat s kolegom, ktory si viedla si dokonca pamätam, lebo som sem tam nieco zapocul, kedze som bol vedla so zakaznikom pri rozhovore. Slova, ktore on ale pouzil boli znacne ine ako si ty spomenula, ale nebudem to tu samozrejme rozvadzat, lebo by to nikam neviedlo.

Po rozhovore som isiel do Viedne na meeting do nasho extreneho skladu, lebo sa nam stratila jedna zasielka, nemal som moznost dany dopyt skor riesit. Zial, musim priznat, ze aj ja som iba clovek a nedokazem makat 24 hodin denne, nie som stroj, a ti ktori ma poznaju, vedia, ze som statny workaholik. Preto som nemohol skor reagovat.

Na zraze som ti daval moju vizitku, s prosbou aby si mi zavolala aby sme si prebrali tvoje faaaro.

A k tomu porovnaniu s firmou Dicompracing.cz: Nie som si toho vedomi, ze boli aj oni na zraze, ergo, skoda, ze si nebola u nas v pondelok na predajni a nevidela ten chaos tam aky sme mali po zraze, kedze sme museli previest aj malu inventuru tovaru, vybalit veci a poupratat a doobeda dokonca bolo kvoli tomu aj zatvorene. Toto su veci, ktore troksu menia celu situaciu, nemyslis si?

Prosim ta zavolaj mi na moje cislo co mas na vizitke a rad ti vysvetlim pozadie toho celeho, ale mozno si si uz urobila svoj nazor a ten uz nebudem samozrejme vyvraciat.

K tvojim otazkam ohladom tuning doplnkov:

1. Je toto tvoj typ filtra?:
http://www.knfilters.com/search/product.aspx?Prod=33-2104
Ak ano, cena je 1829,-Sk / ks

2. Sviecky Denso Iridium Power mame na tvoje auto za 538,-Sk / ks

Pytala si sa este na par dalsich veci pokial si pamätam ako remene, alternator atd, ale uz neviem presne co, ak mas teda zaujem, ozvi sa mi, ak mas teda vobec este zaujem Very Happy

Budem ale rad, ask nas nechas aspon jeden, dva dni vydychnut po tom zraze, lebo sme fakt zniceny z toho, stale mame este chaos v tovare a poraaaadek musi byt Very Happy

Hauk, aj aj som dohovoril Very Happy

Peace Kanalrajder, cool nick Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kanalrajder
Zaslal: 30.05.2007, 9:43 Odpovedať s citátom
Založený: 12 apríl 2007 Príspevky: 177 Bydlisko: BA 1999 Honda Civic
Mam taky dojem, ze nie celkom sme sa pochopili, takze strucne a jasne v par bodoch:

1., Ta moja poznamka o neplatenej reklame bolo myslene ako zart. Nic viac, nic menej.

2., Ak mi niekto povie: " Nehnevajte sa, ale mame tu dnes vela prace ( chaos, alebo organizacne dovody ), zavolajte si zajtra a budeme sa vam moct plne venovat " tak s tym nemam problem. Robila som v autosuciastkach, tiez sme sa zucastnovali istych akcii, takze mne nikto nic nemusi hovorit, ako to po takej akcii vo firme vyzera. Ako vravim, nemam problem zavolat hoci aj o dva dni, ak mi to niekto povie rovno. Ale ak nikto nepovie ani muk, jasnovidec bohuzial zatial nie som. A nemyslim si, ze som jedina, kto to takto vidi.

3., Pytala som si priamo Teba, pretoze v TN na zaklade nasho rozhovoru si na mna posobil dobrym dojmom, t.z., vedela som, ze ak budem hovorit s Tebou priamo, urcite si na mna spomenies. Volala som preto, lebo sme sa dohodli, ze najprv zavolam a nasledne vsetko este poslem aj mailom. Ked mas zakaznika a musis sa venovat, berem. Ked potrebujes ist nieco povybavovat, aj to berem. Mna osobne velice zarazilo len : " .............. a nema rad, ked ho s takymito vecami otravuju."

Mozno som na Slovensku uz vymierajuci druh, ale stale som a budem toho nazoru, ze ked nieco slubim, tak aj keby traktory z neba padali, musim to dodrzat. Kludne ma nazvite naivkou, alebo ako chcete, ale odmalicka som bola k tomuto vedena a som presvedcena o tom, ze je to tak spravne.

Z mojej strany vsetko a viac sa k tomu uz vracat nebudem. Prajem Vam do buducnosti vela-vela spokojnych zakaznikov, pretoze ak je zakaznik spokojny, velice rad sa k vam vrati.

K.

P.S.: Kludne sa s Tebou stavim o flasu coho si povies, ze to tel. cislo, ktore som Tvojmu kolegovi diktovala, nemas.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
COBRA - TUNING
Zaslal: 30.05.2007, 21:37 Odpovedať s citátom
Založený: 12 máj 2007 Príspevky: 11
Helo slecna,

neva, ze sme sa nepochopili, my ludia sme uz raz taky Smile)...najmä medzi chlapom a zenou to proste iskrieva Very Happy

1. aj aj som to zobral ako zart, neboj Very Happy Len som upravil to slovo ASI Very Happy

2. Ehm, kolega ale povedal, ze odovzda listocek mne a ja sa potom ozvem ako bude moct...stal som pritom ako to hovoril. Ale zial som musel ist nutene prec ako som pisal, to sa stava zial. Aj ty si uz v takych situaciach bola

3. Ja som si tiez fajn s tebou pokecal a nic sa na mojom dobrom nazore/mienke nezmenilo. Ak samozrejme padli nevhodne slova, okay, to by sa nemalo, za to sa treba ospravedlnit, to vzdy zanecha stopy, jaska.

--- nie si vymierajuci druh, ja plne chaoem tvoje slova. Slubit a traktory padanie....hm, tak potom by uz mali padat komety na tuto planetu, zial, nic nie je 100% dosiahnutelne, aj tebe sa to uz v zivote par krat stalo, verim teda ze ano, ja som ti na zraze povedal ze sa ti obratom pozrem na to auticko ak mi das udaje, tak som ucinil. Ponuku pociatocnu som ti tiez dal tu, zial si na to ani nereagovala Smile)

PS: Tu flasku si prehrala, pozyvas ma na pifco, lebo cislo a listocek mam, cislo je: 0910 / 9X7 5X5 - X nepoviem oki? Very Happy Very Happy

- takze kam ideme na drink? Very Happy

Cusi kanalrajder, peace


Naposledy upravil COBRA - TUNING dňa 30.05.2007, 21:55, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
2Bera
Zaslal: 30.05.2007, 21:50 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
COBRA - TUNING.sk napísal:


PS: Tu flasku si prehrala, pozyvas ma na pifco, lebo cislo a listocek mam, cislo je: 0910 / 9X7 5X5 - X nepoviem oki? Very Happy Very Happy



Rolling Eyes mno takze to cislo teraz uz neni taky problem zistit,ked ostava 10 moznosti


Naposledy upravil 2Bera dňa 30.05.2007, 21:57, celkom upravené 1 krát.

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
COBRA - TUNING
Zaslal: 30.05.2007, 21:54 Odpovedať s citátom
Založený: 12 máj 2007 Príspevky: 11
To: 2Bera:

okay, okay, nehcel som aby to bolo az take tazke Smile

V ramci ochrany osobnych udajov vymazem este jeden number Very Happy

Hauk
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
2Bera
Zaslal: 30.05.2007, 21:58 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
COBRA - TUNING.sk napísal:
To: 2Bera:

okay, okay, nehcel som aby to bolo az take tazke Smile

V ramci ochrany osobnych udajov vymazem este jeden number Very Happy

Hauk


okok....preistotu som to pozmenil aj v citacii Wink

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
COBRA - TUNING
Zaslal: 30.05.2007, 22:00 Odpovedať s citátom
Založený: 12 máj 2007 Príspevky: 11
Jaska, len to som ja uz zmenil nemohol, lebo som len lamy krepy user a ne admin Very Happy

Dikes
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kanalrajder
Zaslal: 31.05.2007, 10:14 Odpovedať s citátom
Založený: 12 apríl 2007 Príspevky: 177 Bydlisko: BA 1999 Honda Civic
COBRA - TUNING.sk napísal:
Helo slecna,

PS: Tu flasku si prehrala, pozyvas ma na pifco, lebo cislo a listocek mam, cislo je: 0910 / 9X7 5X5 - X nepoviem oki? Very Happy Very Happy

- takze kam ideme na drink? Very Happy

Cusi kanalrajder, peace


Mas to mit, ja viem prehravat a ako poviem, tak aj bude Smile

p.s. zastavim sa, akonahle budem mat chvilu volno, naordinujem sa vopred, aby si tam bol Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
HMT
Zaslal: 31.05.2007, 12:12 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
Tak som sa aj ja rozhodol prispiet.

Bol som velmi poteseny, ked vzikla firma Cobra T. Vyzeralo to zo zaciatku slubne, aj ked verim, ze to bolo tazke rozbiehat biznis tohto druhu...a doteraz sa potykate s vyssie uvedenymi problemami..
Bol som vasim zakaznikom este ked ste boli v starych priestoroch a ja som mal ine auto (R5 GT Turbo). Neboli to nejake extremne, ani extra drahe veci, ktore som od vas bral ale predsa (konc. tlmic vyfuku, rozsirovacie podlozky, lepili ste mi folie a nejake dalsie drobnosti).

Najskor som bol velmi spokojny...ale o nejaky kratky cas:

1. Koncovy tlmic vyfuku zhnil (diel ako aj montaz u vas)
2. Na zadnom okne mi chlapci poprerezavali vyhrievanie... (fungoval iba 1 pas)
3. Duralove rozsirovacie podlozky zacali sposobovat obvodove hadzanie kolies. (Nehovoriac o tom, ze najskor ste mi dali predlzene skrutky s inym stupanim zavitu, napriek tomu, ze som povodnu skrutku priniesol na ukazku. Takze som si myslel, ze som lavy a neviem zachytit zavit a skoro som si dodrbkal naboj...)

Mojou chybou bolo urcite to, ze som to nesiel okamzite ako som zistil nedostatky reklamovat. Nejak som sa na to vykaslal a tak mi treba..

Teraz pred nedavnom sa moja manzelka rozhodla potesit ma nejakou drobnostou do auta. Povedal som jej, ze sa nam velmi nehodi do takmer celeho cierneho interieru drevena hlavica radiacej paky (tak som kupil auto), a ze by sme mohli spolu vybrat nejaku ciernu alebo hlinikovu.
Po dlhom hladani som sa rozhodol pre tuto:
Zdroj: autodoprdky.cz:



Vyhodila bez mihnutia oka za nu takmer 1000 Sk a teraz (ma max. pol roka, neviem presne - mozno aj menej) VYZERA HROZNE, zrejme so zjavneho nedostatku kvality pouziteho materialu...
Je cela nejaka doskriabana a hrozne sa do dierok pre skrutky chyta spina - namam stale na to cas ani chut cistit ju zubnou kefkou - lebo iny sposob mi nenapada....
O svoje auto sa, dovolim si tvrdit, vzorne staram. Pravidelne cistim zvonka i zvnutra. Nastupujem vyhradne v cistych satach (ziadne monterky a spinave rifle..).

Momentalne mi tento "tuningovy doplnok" spati cely interier a v kratkom case sa ho chystam vyhodit do kontajnera, alebo ho opat niekomu darujem - ako aj tu drevenu hlavicu (ktora bola pekna, ale drevo som nechcel).

Viete si predstavit, ako je tiez sklamana manzelka...ked si sama vsimla ako to vyzera...

Preto toho casu zhanam original ciernu hlavicu a nic ine v ziadnom pripade nechcem.

Co myslite, je 1000 Sk za hlavicu malo? Mam to brat tak, ze "co by som chcel za tie prachy?" Treba dat 10 litrov alebo ako to je...

Pozn.: Viem, ze Cobra - Tuning sa snazi o to, aby to vsetko bolo v poriadku a vasa snaha je ocividna... Bohuzial, niekedy aj akakolvek snaha nestaci - ano je to malo, ak je vysledok mizerny.

Vela stastia a hlavne spokojnych zakaznikov..

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 5
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist