Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  B/W: SK TUNING FIRMY

COBRA - TUNING
Zaslal: 31.05.2007, 21:55 Odpovedať s citátom
Založený: 12 máj 2007 Príspevky: 11
To: Kanalrajder:

Oki doki, tesim sa, zavolaj mi potom alebo napis Smile

Cus

To: HMT:

Akej farby bola ta R5?

K bodom:

1. zial nutne zlo pri tych lacnych uni vyfukoch, produkt my ako predajca neovplyvnime, mame v ponuke aj drajsie veci a tie aj viac vydrzia, casto ide kvalita umerne s cenou, pisem casto, nie vzdy. Tu aj my zbierame casto skusenosti ako aj tuneri a az casom, pri castych reklamaciach odpinkavame a selektujeme ponukany tovar, vid moj pociatocny prispevok a problemami a zlou kvalitou FK Automotive vyrobkov. Toto nemame sancu tomu zabranit, tu mozeme mat bud smolu alebo stastie pri vybere produktov, tu bude moct toto pochopit ale iba ten kto uz aj v tomto robil aktivne nejaky biznis.

2. Ano, toto musim priznat, stava sa to, dokonca castejsie nez si ine konkurencne firmy mozno chcu priznat, kedze folie robime uz do 1995 roku. Ale ak sme to tebe ako zakaznikovi nepovedali alebo chybu neodstranili, tak sme to pohnojili a hanba nam, veru. Je mi to luto, ak sa take nieco stalo. Zial uz neviem, kedze je to asi par rockov dozadu, ako sa to cele napokon vyriesilo.

3. Toto podlozky nespravia a uricte nie tie co predavame od sameho zaciatku, tu treba hladat dovody inde, lebo je to legovana alu zliatina sarze 7076, to je to najlepsie co sa na trhu pouziva, HR, SCC, a par inych firiem maju rovnake materialy. Ak sme si pomylili skrutky, stane sa, tych typov je fakt vela a stava sa ze predajca hmatne do bandasky vedla a vyberie ine skrutky alebo matice, tiez je iba clovek, nesmie sa to ale casto stavat, a treda sa aj ospravedlnit ak sa stala chyba.

Ano, ak je problem, prosim okamzite reklamovat bez odkladov, lebo najmä vyrobcovia casto radi toto pouzivaju ako argument na odmietanie reklamacie.

Ta radiaca paka: Zial aj tu sa jedna o to same ako som pisal v bode 1.) hore. Tovar moze byt nekvalitny ale nami neposuditelny. Treba reklamovat ak sa da, i ked povrchove inteferencie su vzdy problemom na reklamaciu, tu sa radi vyrobcovia vyhovaraju na kadejake "halusky". Verte mi, vsetko to name uz v masach odskakane.

Kvalitne radiace paky?: MOMO / ISOTTA / SPARCO / OMP / RITCHBROOK atd.

Zial aj tomu umerna cena, casto od 1500,-Sk do 3500 a viac.

A budeme sa stale snazit, ja som v tuningu celym mojim srdcom, budem robit co sa da..........a to uz 4 roky nemam ani auto......kvoli tomu, ano. Viac inokedy Smile

Peace folks,
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
HMT
Zaslal: 01.06.2007, 8:00 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
COBRA - TUNING.sk napísal:


Akej farby bola ta R5?



Cierna. Je to uz cca 6,7 rokov, mozno aj viac..

K tym podlozkam: Nechcem sa hadat, ale kolesa skutocne obvodovo hadzali - a to tak, ze to bolo vidno volnym okom. Kolesa boli spravne vyvazene, nafukane a opotrebenie pneumatik rovnomerne. Po demontazi podloziek bolo vsetko OK.
Ale teraz to je fakt uz jedno, lebo auto je davno predane ajs podlozkami hodenymi v kufri..

Radicka:
Ked si najdem trosku casu, tak sa s nou zastavim, aby si videl ako vyzera. Dufam, ze najdem niekde doklad.
ad 2: Preco mi nemohol vas predavac odporucit znacky, ktore si uviedol ako kvalitnejsie... Pokial som si spravne vsimol, mate tam tieto veci uz od 300-400 Sk, takze som sa snazil vybrat nieco lepsie..
ad 3: Ak mas pocit, ze poznas "kvalitnejsie" znacky, ako som si zrovna ja kupil, preco vlastne predavate tie smejdy? Ci len tak skusate, ze snad sa podari, snad sa nepodari.....?

A este by som rad vedel Tvoj nazor, kedze nazov temy je SK tuning firmy:
Myslis si, ze slovenske tuningove firmy sa kvalitou sortimentu, ktory ponukaju dokazu niekedy vyrovnat, alebo co i len priblizit kvalite seriovych dielov (hovorim obzvlast o Honde) ?? Ja by som si dovolil zapochybovat...

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Petrik
Zaslal: 01.06.2007, 15:17 Odpovedať s citátom
Založený: 12 január 2007 Príspevky: 400 Bydlisko: TN & BA 1992 Honda Prelude
Myslim si ze firma by mala ponukat co najvacsi sortiment, je na zakaznikovi aby si vybral to co mu najviac vyhovuje. Ale tu sa opat dostavame ku kvalitnej obsluhe z pultom v predajni, ktora dokaze zakaznikovi poradit a na zaklade jeho potrieb mu dodat tovar, ktory pre neho bude vhodny

_________________
Dream as you will live forever, live as you will die today Rolling Eyes
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Kanalrajder
Zaslal: 01.06.2007, 19:54 Odpovedať s citátom
Založený: 12 apríl 2007 Príspevky: 177 Bydlisko: BA 1999 Honda Civic
Petrik napísal:
Myslim si ze firma by mala ponukat co najvacsi sortiment, je na zakaznikovi aby si vybral to co mu najviac vyhovuje. Ale tu sa opat dostavame ku kvalitnej obsluhe z pultom v predajni, ktora dokaze zakaznikovi poradit a na zaklade jeho potrieb mu dodat tovar, ktory pre neho bude vhodny


hehe, pravdu mas, bars si mlady Laughing ked si nieco kupujem, vzdy sa priamo predajcu nezabudnem opytat: " A teraz predajcu poslime na vecko a pytam sa vas ako cloveka.. co by ste kupil vy ? " Zatial tato metoda spolahlivo funguje, nemozem sa stazovat Cool
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
COBRA - TUNING
Zaslal: 01.06.2007, 21:03 Odpovedať s citátom
Založený: 12 máj 2007 Príspevky: 11
To: HMT:

Si si isty ze 6 az 7 rokov? Alebo viac? Lebo to este firma Cobra Tuning ani neexistovala, vtedy sme v Dubravke este iba lepili autofolie. Cobra existuje realne od roku 2002 na papiery a aktivne sme zacali 2003.

Radicka:

ad 2: tieto paky zvycajne byvaju kvalitne praveze, Odporucanie aj robime. Ak to ale bolo kupovane cez web, tak to tazko pomozeme, tu uz funguje predaj trosku samoobsluzne, ak to bolo kupovane na predajni, tak vzdy ponuakme rozne moznosti, ale ludia v priemere vzdy davaju na relaciu vzhladova kvalita a cena. A hore uvedene znacky su cenovo uplne inde a vyzorovo tam tento rozdiel uz nie je spoznat. Takto to zial uz bezi.

ad 3: toto nemozes snad mysliet ani vazne Smile Dam ti kludne tu moznost predavat Lexani, DeModa alebo König disky na Slovensku a nie tie lacne ostatne. Som zvedavy ci sa uzivis Smile Ver mi, ze iba sirka spekra sortimentu to robi. A prave dopyt zakaznikov udava smer ponuky na kamennej predajni alebo v shope. Ak je chtic po lacnych veciach, lebo na viac nie je financne, je nutne to ponunkut zakaznikovi, ak chce niekto ostat na trhu a to iste aj naopak.

Nazor na diely: tu by som ani nepouzil spojenie kvalita tuning sortimentu a SK firmy, lebo predavame to same ako kazda ina firma na svete co sa tyka tuningu. Uprimne? Je vela dielov v tuning sortimente, ktore nemaju rovnaku kvalitativnu akost ako OEM. Ale zial je to casto dane tvrdym trhom. Kvantum firiem, vyrobcov prestalo uz v Europe vyrabat, vsetko sa taha z Azie a tam je taky silny boj o produkciu a kvantitu a s tym spojenymi tlakmi na ceny, ze sa ani tomu necudovat, ze napr. urcite typy zadnych alebo prednych svetiel dnes vyzeraju ako vyrobene po domacky na kolene. Zial. A to plati aj pre ine doplnky.

To: Petrik:

PLNE SUHLASIM

Cus Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
HMT
Zaslal: 02.06.2007, 19:51 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
COBRA - TUNING.sk napísal:
To: HMT:

Si si isty ze 6 az 7 rokov? Alebo viac? Lebo to este firma Cobra Tuning ani neexistovala, vtedy sme v Dubravke este iba lepili autofolie. Cobra existuje realne od roku 2002 na papiery a aktivne sme zacali 2003.


Nemam presne pojem o case, mohlo to byt pred piatimi, styrmi rokmi...fakt neviem...boli ste v tej garazi na Geologickej..

Dakujem za Tvoje odpovede a uz by som svoj prispevok do tejto temy uzatvoril. Kazdy ma jednoducho svoj subjektivny pohlad na vec a ty mas, nehnevaj sa, viac pohlad biznismana a predajcu ako spotrebitela, ci radoveho tunera... Aj ked verim, ze sa na nho citis..

Skutocne verim, ze sa snazite vychadzat zakaznikovi co najviac v ustrety, avsak niekedy sa to dari, niekedy menej - tak to uz byva...
Ja osobne sa budem v najblizsom case drzat originalnych dielov, ktorym u Hondy verim najviac a tym to pre mna hasne..

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Kanalrajder
Zaslal: 14.06.2007, 10:26 Odpovedať s citátom
Založený: 12 apríl 2007 Príspevky: 177 Bydlisko: BA 1999 Honda Civic
Hellou bojz end geerlz, neuskodi troska refreshnut tuto temu, kedze sa nazbierali nejake nove poznatky ( konkretne co sa tyka pristupu u Cobra-tuning ). Musim povedat, ze si u mna potom, co som si mierne otvorila zobacik a zakvakala Very Happy polepsili.. objednavala som si u nich kn vlozku do airboxu, predbezny termin, co mi povedali pri objednavke sice dodrzat nevedeli - nie ich pricinenim, ale bola som o to vopred a riadne informovana, co im teda velice kvitujem Wink takze, ako vidime/te, kde je vola, je aj sposob Cool

Uctivo dakovala,

Kanalrajder

P.S.: Special thanx to jedna sycava uzofka, ktora si vybavenie mojej poziadavky vzala pod palec Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
mishenko
Zaslal: 14.06.2007, 12:08 Odpovedať s citátom
Založený: 10 december 2006 Príspevky: 636 1995 Honda Civic
Ja som zatial ani nepisal. Ani to nechcite. Iba zle skusenosti ako s obchodom (ocakavane), tak s web adminom (neocakavane). Bez akcie nebude reakcia, takze sa tymto vyvarujem citaniu siahodlhych obhajob ...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 26.05.2008, 14:19 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Takze Cobra Tuning :
14.4. sme objednali KN filter a dali zalohu,povedali nam,ze cca 14 dni,dal som mu cislo,ze keby nieco tak nas bude kontaktovat.
22.5. som tam volal,ze co je s tym,ze zavolaju v piatok.Nevolali.
Dnes sme tam volali,ze este neprisiel...
Nazor na Cobra Tuning si spravte sami...

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
HMT
Zaslal: 26.05.2008, 14:30 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
Majo&Rado napísal:
Takze Cobra Tuning :
14.4. sme objednali KN filter a dali zalohu,povedali nam,ze cca 14 dni,dal som mu cislo,ze keby nieco tak nas bude kontaktovat.
22.5. som tam volal,ze co je s tym,ze zavolaju v piatok.Nevolali.
Dnes sme tam volali,ze este neprisiel...
Nazor na Cobra Tuning si spravte sami...


Majo, fakt sa mi zda, ze treba Cobra-kov obchadzat velkym oblukom.. Ak islo o filter na EVO, tak radsej MaxMotorsport.

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
2Bera
Zaslal: 26.05.2008, 15:20 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
nic nove na slovensku Wink

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
MaroK
Zaslal: 26.05.2008, 16:23 Odpovedať s citátom
Založený: 20 február 2008 Príspevky: 878 Bydlisko: Bratislava - Karlova Ves 2009 Honda Civic
Ja som planoval kupit si v Cobre shortshifter , pruziny -35 a Tenzo-R sanie ale ako to vidim necham to radsej tak .... Volal som tam minuly tyzden ale slecna s ktorou som hovoril aj ked bola velmi mila povedala mi podla kodu na nete ze taky tovar tu este ani nemali nikdy predtym a ze by to trvalo urcite aspon 3 tyzdne kym by som to dostal. No neviem ci by to netrvalo aj 3 mesiace ako to tu citam Wink

_________________
Viac foto o aute na Instagrame : rookiemarok
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Cukor
Zaslal: 26.05.2008, 23:21 Odpovedať s citátom
Založený: 02 január 2007 Príspevky: 463 Bydlisko: BA 2005 Honda Civic
Majo&Rado napísal:
Takze Cobra Tuning :
14.4. sme objednali KN filter a dali zalohu,povedali nam,ze cca 14 dni,dal som mu cislo,ze keby nieco tak nas bude kontaktovat.
22.5. som tam volal,ze co je s tym,ze zavolaju v piatok.Nevolali.
Dnes sme tam volali,ze este neprisiel...
Nazor na Cobra Tuning si spravte sami...


Cauko Majo&Rado, skus odtialto ten KN filter. Mne prisiel rýchlo a za lepšiu cenu ako maju inde..
Cukor napísal:
Nechcem robit reklamu, ale davam do pozornosti firmu, ktoru som nahodou nasiel na webe kontakt : automax@orava.sk, HERLE PETER
ktora predava filtre K&N a veci okolo toho, za lepsie ceny ako su doporucene predajne ceny v SR. Kupoval som len obyc. filter do air boxu do Civica 6gen...a s dobierkou to stalo 1530,-,,,dodanie bolo rychle do 2 pracovnych dni. a zatial spokojnost. Doporucena cena pre SK je 2630,-od QUATTRO SP a.s,,,,,,takze daco zas usetrene. Very Happy

_________________
ex-96-EJ9-3D- milano redex
ex-05-EP2-3D-vivid blue pearl
nw-16-FK3-tourer polished metal
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 26.05.2008, 23:37 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Cukor napísal:
Majo&Rado napísal:
Takze Cobra Tuning :
14.4. sme objednali KN filter a dali zalohu,povedali nam,ze cca 14 dni,dal som mu cislo,ze keby nieco tak nas bude kontaktovat.
22.5. som tam volal,ze co je s tym,ze zavolaju v piatok.Nevolali.
Dnes sme tam volali,ze este neprisiel...
Nazor na Cobra Tuning si spravte sami...


Cauko Majo&Rado, skus odtialto ten KN filter. Mne prisiel rýchlo a za lepšiu cenu ako maju inde..
Cukor napísal:
Nechcem robit reklamu, ale davam do pozornosti firmu, ktoru som nahodou nasiel na webe kontakt : automax@orava.sk, HERLE PETER
ktora predava filtre K&N a veci okolo toho, za lepsie ceny ako su doporucene predajne ceny v SR. Kupoval som len obyc. filter do air boxu do Civica 6gen...a s dobierkou to stalo 1530,-,,,dodanie bolo rychle do 2 pracovnych dni. a zatial spokojnost. Doporucena cena pre SK je 2630,-od QUATTRO SP a.s,,,,,,takze daco zas usetrene. Very Happy


Dik Smile .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 29.05.2008, 21:52 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
...v utorok mi volala mila slecna,ze ide z USA ten filter,lebo nieje,ze ho museli vyrobit...

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 5
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist