Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  B/W: SK TUNING FIRMY

nota11
Zaslal: 27.04.2009, 19:06 Odpovedať s citátom
Založený: 28 december 2006 Príspevky: 1027 Bydlisko: Dolný Kubín 2001 Honda Accord
W: www.plasttuning.sk musim pochvalit Very Happy Vo stvrtok vecer objednane krydlo v piatok zaslane a dnes (pondelok) vyzdvihnute na poste Very Happy Very Happy
Pribaleny certifikat rozmeru A4, nijaky maly certifikat(karticka) ku dokladom + celkom rozsiakli navod na montaz.
Zatial sme ho skusali len tak prilozit a vyzera ze bue sediet ako rit na serbel bez ziadnych dalsich uprav, dokonca aj diery na uchitenie vyzeraju byt presne ao je predpriprava na piatich dverach.

_________________
CIVIC MA9 D15Z3 EX
ACCORD CL9 K24A3 EX
ACCORD CH7 F20B6
KAMIKAZE FAHRER
- AHcTT-
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Crxman
Zaslal: 07.10.2009, 10:34 Odpovedať s citátom
Založený: 26 júl 2007 Príspevky: 350 1994 Honda Civic
Uz mesiac cakam na smerovky
autodoplnky.cz vs.cobra tuning.
Asi tiez teraz vyrabaju.

_________________
EG6-MB6-CW3-CH1
ex.-ED9,ED6,ED7,EG4,EH6,EJ9,BB8,EP3,BB8,EJ6 Sad

/// WWW = moje inzeraty HONDA bazos ///
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
DadAN
Zaslal: 07.10.2009, 13:14 Odpovedať s citátom
Založený: 04 január 2007 Príspevky: 916 Bydlisko: PN, Brno 2006 Honda City
tak to si este asi kusok pockas, ja som cakal od 21.4. do 5.6.
na autokozmetiku..

_________________
4000 RPM? -kde ini este len zacinaju my uz sme skoncili Turbo POWER!!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
666potky
Zaslal: 07.10.2009, 14:35 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
Páni a volali ste na firmu pred objednávkou???
Či to maju vôbec skaladom. Vyhnete sa takýmto nepríjemnostiam. Smerovky z čiech prídu do tyzdna. Iné je to pri zákazkovej objednávke nárazníkov prahov a certifikovanych dielov. Ale po pravde cez sk firmy som nič neobjednával vôli o dosť väčšej cene.a pred dodanim ma stale kontaktoval niekto zo slovenska lebo firmy spolupracujú

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
DadAN
Zaslal: 07.10.2009, 14:47 Odpovedať s citátom
Založený: 04 január 2007 Príspevky: 916 Bydlisko: PN, Brno 2006 Honda City
666potky napísal:
Páni a volali ste na firmu pred objednávkou???
Či to maju vôbec skaladom. Vyhnete sa takýmto nepríjemnostiam. Smerovky z čiech prídu do tyzdna. Iné je to pri zákazkovej objednávke nárazníkov prahov a certifikovanych dielov. Ale po pravde cez sk firmy som nič neobjednával vôli o dosť väčšej cene.a pred dodanim ma stale kontaktoval niekto zo slovenska lebo firmy spolupracujú

panko, ked uz tovar mal byt na skalde pytal som sa kedy budu expedovat atd,
vzdy to bolo zhruba s cca 1 az 2 tyzdnovym odkladom, niekedy ani odpoved neprisla, ale po skusenostiach tunak a inde som vedel ze trpezlivost, ale riadna trpezlivost ruze prinasa..

_________________
4000 RPM? -kde ini este len zacinaju my uz sme skoncili Turbo POWER!!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
666potky
Zaslal: 07.10.2009, 16:34 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
Ja sa ti nečudujem. Na nárazník a prahy som čakal pol roka tak viem na co narážaš. Ale veci ako optika smerovky blatniky... Mi prisli max do 2týždňov. Ako som vravel objednával som z čiech a keď to prišlo na svk vždy sa ozval nejaký pán- ak sa nemýlim z D.E.Tuning (a to bolo objednávame od 2 alebo 3rôznych firiem) a pán sa stale predstavil Fabry tuning.
Povedal cislo objednavky a dal kontakt na kuriera ale ten aj tak pred príchodom volal. Naposledy keď posielal blatniky tak sa niekde stratila objednávka v BA. Dal to do poriadku a všetko prišlo ako píšem.

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
p_petricek
Zaslal: 07.10.2009, 18:06 Odpovedať s citátom
Založený: 02 marec 2009 Príspevky: 144 Bydlisko: Senec 1999 Honda Accord
W: cobratuning

Objednaval som shortshifter, dnes som bral sedacku priamo na predajni.
Prijemna obsluha, poradia, vysvetlia..
3 roky som bol veduci v obchode a taketo veci viem odcenit.. Smile

_________________
Accord 2.0i Vtec
..s tehotnou priatelkou nemozes jazdit tak rychlo..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Crxman
Zaslal: 07.10.2009, 21:38 Odpovedať s citátom
Založený: 26 júl 2007 Príspevky: 350 1994 Honda Civic
Ano po tyzdni zavolali''tento tyzden neprisli, tak asi za 2 tyzdne pridu.''

_________________
EG6-MB6-CW3-CH1
ex.-ED9,ED6,ED7,EG4,EH6,EJ9,BB8,EP3,BB8,EJ6 Sad

/// WWW = moje inzeraty HONDA bazos ///
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
666potky
Zaslal: 07.10.2009, 21:45 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
Crxman napísal:
Ano po tyzdni zavolali''tento tyzden neprisli, tak asi za 2 tyzdne pridu.''

Rodený obchodnici Very Happy

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
neophyte
Zaslal: 12.10.2009, 8:03 Odpovedať s citátom
Založený: 31 december 2006 Príspevky: 313 Bydlisko: Nitra
Ja som cez Cobru objednaval už viac veci aj pre kamarátov, možem ich pochváliť. Po objednávke cez internet, došlo potvrdenie cez e-mail a následne do pol hodiny ma kontaktovali telefonicky, ohladom času dodania. Maximalne som čakal 15 prac. dní na svetlá ktore objednávali z Holandska. Ked im prišli na sklad, hned mi volali, že ich posielajú. Ja som s nimi spokojný.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
matoxba
Zaslal: 07.07.2011, 21:32 Odpovedať s citátom
Založený: 19 august 2007 Príspevky: 898 Bydlisko: Bratislava
ozivim tuto zaprasenu temu...
Nasiel som tu viacero pozitivnych aj negativnych skusenosti s objednavkami z Cobra tuning alias Autodoplnky.cz...
Dufam,ze budem v tejto teme citat uz len samu chvalu Smile kedze Vase objednavky budem mat na starosti ja Wink
Uz mi preslo rukami par hondistov aj z klubu,kludne zaznacte do poznamky ku objednavke hondaclub+nick a budem Vam venovat specialnu pozornost Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Psycho
Zaslal: 07.07.2011, 22:46 Odpovedať s citátom
Založený: 21 november 2010 Príspevky: 1156 Bydlisko: Bratislava 1996 Honda Civic
už som tam bol najmenej 5x Very Happy vzduchovy filter, zadne svetla, spreje, typeR znak, EVO rings,... zatial tam bola vždy taka milá slečna Smile

zatial maximalna spokojnost ! Wink

_________________
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 07.07.2011, 22:54 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Ak sa bude dat tak budu aj zlavy pre "clenov HC " Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Psycho
Zaslal: 07.07.2011, 23:24 Odpovedať s citátom
Založený: 21 november 2010 Príspevky: 1156 Bydlisko: Bratislava 1996 Honda Civic
najviac ma ale števe že ked niečo obiednam tak ta cena je vždy ina a to sa dozviem až ked mi zavolaju... že bohužial ta 15% zlava neplati že može byt iba 5% či take daco... clovek ma potom ako vediet kolko penazi si ma pripravit ked cena je uplne ina ako na stranke...hmm ta zlava pre HC by bodla ako včela do hondy Rolling Eyes

_________________
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
666potky
Zaslal: 09.07.2011, 19:25 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
plasttuning - objednavka O.K. dodanie tiez podla dohody myslim ani nie cely tyzden postovym kurierom co bola najlacnejsia moznost, ale prislo to riadne zabalene

konkretne som bral kopiu NTC narazniku (ako mam original vpredu), podla vyrobku maju slusne kopyta vyzera to fajn ale oproti origo NTC je urcite tensi tedda krehkejsi

uvidime ako ho bude treba dopasovat

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 5
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist