Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  W: www.zitec.cz

Performance
Zaslal: 09.10.2009, 7:39 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 4195 Bydlisko: okres PD 1996 Honda Civic Coupe
Keďže tu ešte o ňom nevidím tému, tak ju založím ja.

Objednával som cez neho zadné odľahčené ramená na civica. Super prístup, v nedeľu som sa s ním cez mail dohodol, v pondelok ráno ich odoslal a v stredu mi ich kuriér doniesol. Paráda,keby všetky e-shopy takto fungovali. Dá sa s ním dohodnúť, fakt odporúčam Wink

(tie ramená mal v bazáre, tak preto tak rýchlo došli, keď sa niečo objednáva, tak to nejaký ten týždeň navyše potrvá).
Ale v sekcii bazár je kopec fajnových vecí Smile

www.zitec.cz

_________________
coupe EJ6 /// CRV RE6
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Satikk
Zaslal: 09.10.2009, 23:16 Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 978 Bydlisko: Bratislava 1993 Honda Civic
Taktiez plne odporucam.Mozem hovorit len v superlativoch.Perfektny pristup a jednanie!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
peto009
Zaslal: 10.10.2009, 12:24 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 1077 Bydlisko: BA 1993 Honda Prelude
...potvrdzujem spokojnost....

_________________
.....lude4ever.....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Jurec
Zaslal: 11.10.2009, 6:57 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2006 Príspevky: 174 Bydlisko: Trnava 1994 Honda Civic
Aj ja sa pridavam.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Hoci1616
Zaslal: 01.06.2010, 16:12 Odpovedať s citátom
Založený: 04 máj 2008 Príspevky: 144 Bydlisko: Kosice 1990 Honda Civic
ja som tiez velmy spokojny a uz dhsiu dobu odoberam diely
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
666potky
Zaslal: 17.07.2010, 22:34 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
seriozny pristup, odoslane na druhy den-dokonca som platil az pri prevzati balika a to vkladom na ucet (ma ucet v tatrabanke ak sa dobre pamatam ) takze za mna maximalna spokojnost

odporucam

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sallo
Zaslal: 18.07.2010, 9:43 Odpovedať s citátom
Založený: 27 máj 2009 Príspevky: 618 Bydlisko: Žilina 1998 Honda Civic
no ja sa tiez pridam super predajca aj clovek, da sa nim v pohode dohodnut na cene, balik mi vzdy prisiel na druhy den! Hlavne vie aj dost poradit predsa uz postavil nejaky ten motor Smile pre mna zatial best seller Wink

_________________


EK4 98 pred-face Black Phantom
EJ9 00 po-face red
EJ9 97 pred-face black
EK4 99 po-face black pearl
EK4 98 po-face white EK9 style
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
M&R
Zaslal: 15.09.2010, 6:17 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
zolo napísal:
čaute chalani, možno tu niekde už takáto téma je, ale nenašiel som ju. ak sa opakujem sorry, ale chcem sa podeliť o dobrú skúsenosť s predajcom tunigových vecí na Hondu. Potreboval som pevnejšie silentbloky, cez internet som si našiel človeka v Čechách a objednal. Chlapík mal super prístup - venoval sa mi, poradil a za pár týždňov došiel tovar. Pri montáži sme ale zistili, že dva silentbloky sedia, tretí nie. Bol väčší ako pôvodný. Po overovačkách u výrobcu sme zistili, že ten tretí silentblok v správnej veľkosti nemajú vôbec (jednoducho moja Honda pre USA má aj sériovo ten tretí silentblok väčší), takže vyreklamovať u výrobcu nebolo možné. Človek z Čiech mi navrhol, že on ten tretí silentblok odo mňa odkúpi späť za tretinu celkovej sumy čo som zaplatil za všetky tri. Poslal som mu ho teda na dobierku a za pár dní mi prišli peniaze. Priatelia tak tomuto ja hovorím slušný obchodník a seriózny prístup. Aj ďalšie veci budem nakupovať u neho (hoci možno nie je najlacnejší). A kto to je? Petr Židek - www.zitec.cz . Máte aj vy nejaké pozitívne alebo negatívne skúsenosti ?

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist