Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  Klampiar a lakos - BA

daysleeper
Zaslal: 15.05.2007, 21:39 Odpovedať s citátom
Založený: 19 december 2006 Príspevky: 625 Bydlisko: BA 1998 Honda Civic
No takze po vlastnych pozitivnych skusenostiach mozem teda len odporucat, kebyze niekto potreboval klampiara alebo lakosa v Bratislave.

Klampiar je ten, ktoreho som uz pred casom odporucal aj HMTovi, pracuje ako klampiar v nemenovanom Honda servise a myslim si, ze za svoju robotu sa vobec nemusi hanbit....

No a najcerstvejsiu dobru skusenost mam z jednym mladym lakosom s Podunajskych Biskupic, robi velmi dobru robotu. Co sa tyka ceny, tak nastriekanie 2 prednych, 2 zadnych dveri, a PP blatniku - spolu 5 plechov + nejake drobne opravy laku, stalo dokopy 14 litrov vratane materialu, hotove to bolo v priebehu 3 dni. Akurat sme boli dohodnuti, ze mu to donesiem odstrojene (bez ochr. list, spatnych zrkadiel, okennych list..)

Ak by ste potrebovali kontakt, poslem cez SS

_________________
Supercharged Civic 1.8 VTi
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
HMT
Zaslal: 16.05.2007, 9:18 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
Mozem len potvrdit.
Tento klampiar robi 100% robotu a je s nim slusne jednanie (co je pre mna tiez velmi dolezite).

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
hondacivicracer
Zaslal: 20.06.2007, 22:35 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 79 Bydlisko: BA
daysleeper napísal:
No takze po vlastnych pozitivnych skusenostiach mozem teda len odporucat, kebyze niekto potreboval klampiara alebo lakosa v Bratislave.

Klampiar je ten, ktoreho som uz pred casom odporucal aj HMTovi, pracuje ako klampiar v nemenovanom Honda servise a myslim si, ze za svoju robotu sa vobec nemusi hanbit....

No a najcerstvejsiu dobru skusenost mam z jednym mladym lakosom s Podunajskych Biskupic, robi velmi dobru robotu. Co sa tyka ceny, tak nastriekanie 2 prednych, 2 zadnych dveri, a PP blatniku - spolu 5 plechov + nejake drobne opravy laku, stalo dokopy 14 litrov vratane materialu, hotove to bolo v priebehu 3 dni. Akurat sme boli dohodnuti, ze mu to donesiem odstrojene (bez ochr. list, spatnych zrkadiel, okennych list..)

Ak by ste potrebovali kontakt, poslem cez SS





.........ahojj) prosim ,mozes mi dat kontakt na toho lakosa -podunajskych........dakujem Rado
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rainbow
Zaslal: 08.11.2007, 14:22 Odpovedať s citátom
Anonymný
A vedel by spravit aj nieco na Mazdu? Hniju mi lemy zadnych blatnikov a zhanam niekoho sikovneho, kto to vie spravit.
HMT
Zaslal: 08.11.2007, 14:31 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
Rainbow napísal:
A vedel by spravit aj nieco na Mazdu? Hniju mi lemy zadnych blatnikov a zhanam niekoho sikovneho, kto to vie spravit.


Urcite by vedel. Myslim, ze mu je to jedno. Ibaze momentalne nema dielnu. Minuly tyzden som od neho nieco chcel a povedal, ze tak najskor o mesiac..ze vraj zhana nove priestory...

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Rainbow
Zaslal: 08.11.2007, 23:19 Odpovedať s citátom
Anonymný
Tak to je skoda, ze nema Sad Lebo by som potreboval niekoho naozaj sikovneho, kedze tie nove lemy bude treba asi vyrobit (na 3-dverovu Mazdu 323 som lemy nevidel nikde predavat).
StanoM
Zaslal: 17.01.2009, 14:06 Odpovedať s citátom
Založený: 12 jún 2008 Príspevky: 258 Bydlisko: Pezinok
Tak toho lakosa z Podunajskych mozem odporucat uz aj ja.
Vola sa Gabo (dufam, ze to je ten isty Very Happy) a aj ked stale nema svoju garaz robi ked sa da. Robil mi zadny naraznik cely a pristrek predneho blatniku po mensom doklepani. Prechod na blatniku nie je skutocne vidiet ani pri dokladnom hladani.

Naozaj dobry chalan. Ak bude niekto chciet GSM kontakt dam SS (ochrana osobnych udajov Very Happy)

_________________
Civic sedan 96" 1.5VTEC D15Z6 - 112koni (3 som ustaval na 7K RPM)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
suez
Zaslal: 17.03.2011, 3:01 Odpovedať s citátom
Založený: 05 február 2011 Príspevky: 194 Bydlisko: BA 2008 Honda Accord
pozeram ze prispevky spred 2 rokov...vie mi niekto povedat ci tito pani este funguju? ak ano, moze mi niekto poslat kontakt pls?
potreboval by som odstranit hrdzu na lemoch zadnych blatnikov kedze jedna strana to uz akutne potrebuje
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist