Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Honda zrazy Lučenec

Sisuliatko
Zaslal: 22.12.2009, 12:51 Odpovedať s citátom
Založený: 17 júl 2009 Príspevky: 44 Bydlisko: Lučenec
V piatok v meste?a kde?
Dostala som šmyk a odnieslo ma do poľa,ale ostala som v kopci,predok auta zaborený v snehu a tráve. V takom kopčeku,že auto bolo v polohe ako keď sa titanic potápal.Fakt som bola prekvapená,že sa mu nič nestalo.Len ja mám trošku traumu z jazdenia,ale to sa časom spraví a a jednu poriadnu modrinu.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Chumo
Zaslal: 22.12.2009, 23:36 Odpovedať s citátom
Založený: 03 jún 2009 Príspevky: 519 Bydlisko: Lucenec
To sa mu naozaj nic nestalo? Dnes ho pozeram, vyumyvane nalestene... Smile Som myslel, ze uz je po striekani...Smile

_________________
Honda Accord 2.0i ES VTEC 1999
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danciswift
Zaslal: 23.12.2009, 14:15 Odpovedať s citátom
Založený: 11 august 2007 Príspevky: 463 Bydlisko: Tomášovce 1995 Honda Prelude
tak to ma byt.Ale aspon si sa ponaucila a budes opatrnejsia
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Sisuliatko
Zaslal: 23.12.2009, 20:09 Odpovedať s citátom
Založený: 17 júl 2009 Príspevky: 44 Bydlisko: Lučenec
No to som až príliš opatrná. Chlapci prajem krásne Vianoce a príjemné prežitie sviatočných dní.Nech nájdete okrem krásnych darčekov pod stromčekom aj veľa zdravíčka, šťastia,lásky a pohody a hlavne nech sa Vám splnia všetky sníky. Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
DeniZ
Zaslal: 24.12.2009, 13:50 Odpovedať s citátom
Založený: 10 september 2007 Príspevky: 331 Bydlisko: Tomášovce/Banská Bystrica 2004 Lexus IS 300
Sisuliatko napísal:
No to som až príliš opatrná. Chlapci prajem krásne Vianoce a príjemné prežitie sviatočných dní.Nech nájdete okrem krásnych darčekov pod stromčekom aj veľa zdravíčka, šťastia,lásky a pohody a hlavne nech sa Vám splnia všetky sníky. Very Happy


Sisa dakujem aj v mene brata. prajeme ti tak isto vsetko dobre. prijemne prezite sviatky v kruhu najblyzsich, vela zdravicka a stastne a vesele vianoce. tie sny samozrejme nevynimajuc-nech sa splnia aj tebe...a snad uz budeme mat moznost, prilezitost a chut stretnut sa niekedy...

A k tomu tukesu-verim, ze sa accordu nic nestalo podobnu situaciu som ako spolujazdec prezil s kamaratom na najnovsom Passate a tiez mu na nase prekvapenie nic nebolo...ale je to ponaucenie, ze treba chodit opatrne a to na akychkolvek podmienkach, nie len na snehu...daj na seba pozor, bola by ta skoda Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Sisuliatko
Zaslal: 19.03.2010, 14:29 Odpovedať s citátom
Založený: 17 júl 2009 Príspevky: 44 Bydlisko: Lučenec
Ahojte.Chystáte sa pozrieť na autosalón do Bratislavy v apríly??? Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
DeniZ
Zaslal: 19.03.2010, 22:30 Odpovedať s citátom
Založený: 10 september 2007 Príspevky: 331 Bydlisko: Tomášovce/Banská Bystrica 2004 Lexus IS 300
nie...budú skúšky v apríli... Sad viem, že tam ideš vystávať pri huindaioch, až ma mrzí, že ťa tam neuvidím nejak pekne oháknutú pri autičkach...no čo je lepšia kombinácia ako krásne ženy a krásne autá...Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Sisuliatko
Zaslal: 24.03.2010, 12:58 Odpovedať s citátom
Založený: 17 júl 2009 Príspevky: 44 Bydlisko: Lučenec
Hmm škoda...ale to nie preto,že tam budem,ale mám nejaké dva voľné lístky tak by som ti dala Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Chumo
Zaslal: 25.06.2010, 5:20 Odpovedať s citátom
Založený: 03 jún 2009 Príspevky: 519 Bydlisko: Lucenec
Kde to viazne??? Very Happy

Zaplavy uz pominuli... Cool

_________________
Honda Accord 2.0i ES VTEC 1999
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Sisuliatko
Zaslal: 16.07.2010, 8:52 Odpovedať s citátom
Založený: 17 júl 2009 Príspevky: 44 Bydlisko: Lučenec
U mňa to viazne v tom, že accordíka som predala. No už čo už. Musím počkať kým kúpim niečo nové. Kto idete na čerín??
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sisuliatko
Zaslal: 04.08.2010, 20:01 Odpovedať s citátom
Založený: 17 júl 2009 Príspevky: 44 Bydlisko: Lučenec
No chlapci moji ako tak pozerám tak ste sa tu na to pekne vykašľali...toto vám neodpustím Very Happy už by sme mohli dať dáke to spoločné pivko Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Chumo
Zaslal: 05.08.2010, 16:30 Odpovedať s citátom
Založený: 03 jún 2009 Príspevky: 519 Bydlisko: Lucenec
Laughing ale co, hadam len nechces prist na hnujdaji... Laughing

Ked si mala poriadne auto, tak sa s Tebou nedalo dohodnut... Twisted Evil

_________________
Honda Accord 2.0i ES VTEC 1999
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Sisuliatko
Zaslal: 05.08.2010, 21:02 Odpovedať s citátom
Založený: 17 júl 2009 Príspevky: 44 Bydlisko: Lučenec
So mnou sa dalo. Veď som aj absolvovala jeden mini zraz aj s kávou. To len vy stále rozprávate a činy žiadne Very Happy mali by ste sa polepšiť Smile
Na hyundaii niee, na korčuliach Very Happy Aj tak budem mať zase hondičku!! Ja viem,že si sa chcel previezť na mojom červenom accorde, ale požičiam ti korčule Very Happy Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
DeniZ
Zaslal: 17.08.2010, 19:56 Odpovedať s citátom
Založený: 10 september 2007 Príspevky: 331 Bydlisko: Tomášovce/Banská Bystrica 2004 Lexus IS 300
no jedine, ak budú červené, že peťo? Very Happy ja plne súhlasím s nejakou mini akciou, kľudne povedzme niekedy tento výkend, ak budem doma...len vidím to tak, že sa stretneme tak max 3-4 ľudia. a tak 2-3 autá, že sisa? Razz
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Sisuliatko
Zaslal: 18.08.2010, 7:16 Odpovedať s citátom
Založený: 17 júl 2009 Príspevky: 44 Bydlisko: Lučenec
Červené?? Embarassed tak to sa dám do červeného celá Very Happy Very Happy ... Ale konečne tu dal niekto rozumný návrh... Na počte ľudí nezáleží, hlavne, že bude dobre...hmm zaneprázdnení chlapci povedzte si miesto, čas a ja tam budem, ale keďže s vami sa ťažko dohaduje, ja už možno aj auto budem mať do vtedy Very Happy Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 8
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist