Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Honda zrazy Lučenec

danciswift
Zaslal: 26.04.2011, 20:16 Odpovedať s citátom
Založený: 11 august 2007 Príspevky: 463 Bydlisko: Tomášovce 1995 Honda Prelude
ok,malo by to vist bez problemov. Svetlo uvidime-vcera nas jeden clen na BMW nacuval presne na to svetlo,tak neviem ci ho nebudem potrebovat
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Slivka
Zaslal: 28.04.2011, 10:57 Odpovedať s citátom
Založený: 23 február 2011 Príspevky: 6 Bydlisko: Košice 1999 Honda Accord
Ahojte.
Info o svetle som preposlal M@jkovi a žiada Ťa, aby si to či svetlo bude alebo nie dal vedieť aj Petrovi do ČR, pretože M@jk je len kuriér.
Vďaka Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
M@jk
Zaslal: 01.05.2011, 14:14 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Servus,
ďakujem za malé stretko a pokec. Rád som Váš Lučenecký gang zpoznal a teším sa na inokedy. Keby bolo treba niečo, rád to doveziem. Toho 4./5.7. budem mat prázdne auto a poidem spodom na východ. Takže pohoda Deniz/Danciswift - možeme sa dohodnut.

Wink

Pridám dajaké fotky.





Naposledy upravil M@jk dňa 11.05.2011, 12:15, celkom upravené 1 krát.

_________________
© In nomine HONDA et VTEC filii et RED LINE sancti Amen
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
danciswift
Zaslal: 02.05.2011, 11:53 Odpovedať s citátom
Založený: 11 august 2007 Príspevky: 463 Bydlisko: Tomášovce 1995 Honda Prelude
Super dakujeme.Ja som ti uz odpisoval do ineho |censored|,že som rad naozaj rad ,ze nam to uz konecne vyslo po dlhej dobe.Máš naozaj krasnu rodinku, a ta tvoja mala to je jedno podarene dieťa. Hyperaktivna,neposedna-take ma dieta byťSmile Tesim na buduce stretko.Držte sa
Ohladom veci sa ozvem dostatocne vopred Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M@jk
Zaslal: 09.07.2011, 9:06 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Ahoj Danci,
tak za necelý týžden odchádzam a neozval si sa, taže nabuduce nie je problém. Ideme v Octobri na SK opat Very Happy

Takže sa pak dohovorime. Cez LC teraz neidem.

_________________
© In nomine HONDA et VTEC filii et RED LINE sancti Amen
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Sisuliatko
Zaslal: 31.10.2011, 12:23 Odpovedať s citátom
Založený: 17 júl 2009 Príspevky: 44 Bydlisko: Lučenec
Ahojte takže v prvom rade asi pod dlhom čase som tu a ani to nie je náhoda. Viem,že to,čo Vám tu napíšem sem do témy asi veľmi nepatrí, ale napriek tomu viem, že tu nájdem vás, ktorých poznám. Dňa 30. 11. 2011 honda Lučenec (volám to tak,lebo ľudia si zvykli) končí. Takže ak budete niečo potrebovať prosím obracajte sa už len na bystrickú hondu prípadne na môj mobil. Keďže som sa rozhodla,že skončím aj ja kedy a kde sa uvidíme ešte niekedy tak to netuším, ale dúfam, že to bude pri nejakých krásnych autách Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 8 z 8
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist