Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Honda zrazy Lučenec

M@jk
Zaslal: 18.08.2010, 21:03 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Ahojte chlapci kolegovia,

mám na Vás dotaz, som sice pražák ale so sa priženil na východu do rodiny a chodíme na východ na dovolenky. A velmi rad cestujem som cestovateľ - VTECeeeer Laughing Laughing Laughing A Slovensko je krásne a velmi rad chodim každú cestu inou trasou a x krát som na/z východ išiel cez Lúčenec.

Teraz budeme mať asi 16. 10. cestu asi opat na vychod a cestou nazpat by som rad dal stretko a spoznal Danciswifta aj ostatnych. Čo poviete???

Vždy keď chodím, tak robím Honda Night Adventure vopred, lebo vozím aj diely v rámci M@jkova špeditérstva. Takže to sem upnem..

Bol by zaujem? Danciswift hovoril, že áno ...

M@jk

_________________
© In nomine HONDA et VTEC filii et RED LINE sancti Amen
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
danciswift
Zaslal: 19.08.2010, 1:06 Odpovedať s citátom
Založený: 11 august 2007 Príspevky: 463 Bydlisko: Tomášovce 1995 Honda Prelude
za mna a Deniza-(brat) áno,a velmi rád,a prišlo by s nami asi 6 hond na 100% a ostany neviem. Ozvite sa ostantý hondáci.
Priatelka má civic ako ty,takže sa na tvoj civic uz teraz teší
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M@jk
Zaslal: 19.08.2010, 7:25 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
danciswift napísal:
za mna a Deniza-(brat) áno,a velmi rád,a prišlo by s nami asi 6 hond na 100% a ostany neviem. Ozvite sa ostantý hondáci.
Priatelka má civic ako ty,takže sa na tvoj civic uz teraz teší


Ahojte,
no super - Áno, naozaj??? A chcel by som sa opýtať na dve veci. Kde to urobíme a bude chciet nejake veci z eShopu, pred asi rokom si niečo chcel tak teraz máš dost času si všetko objednat cez mna a poslat do CZ peniaze.

No teší ma, že ju teší, teraz je obuchaný od krupobitia - v Prahe bol masaker.

Prikládám odkaz Honda Night/Day Adventure XI.

_________________
© In nomine HONDA et VTEC filii et RED LINE sancti Amen
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
danciswift
Zaslal: 19.08.2010, 9:24 Odpovedať s citátom
Založený: 11 august 2007 Príspevky: 463 Bydlisko: Tomášovce 1995 Honda Prelude
Dobre dam ti vediet.Vidim ze ti pamäť slúži perfektne.
Toho krubobitia škoda,mal si tam nastriekane nove časti,musi ta to riadne mrziet.
Môžeme to urobit niekde na parkovisku pred hypermarketom.Napr.tesco
Ja by som vybehol hore na kopec opatovu(tadial pojdes)a doprovodil by som ta tam,je to asi 1-2 km odtial smer centrum,ak ti to vyhovuje
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Sisuliatko
Zaslal: 19.08.2010, 10:15 Odpovedať s citátom
Založený: 17 júl 2009 Príspevky: 44 Bydlisko: Lučenec
Ja sa pridávam tiež chlapci...Už budem mať za chvíľku civička...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M@jk
Zaslal: 19.08.2010, 10:16 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
danciswift napísal:
Dobre dam ti vediet.Vidim ze ti pamäť slúži perfektne.
Toho krubobitia škoda,mal si tam nastriekane nove časti,musi ta to riadne mrziet.
Môžeme to urobit niekde na parkovisku pred hypermarketom.Napr.tesco
Ja by som vybehol hore na kopec opatovu(tadial pojdes)a doprovodil by som ta tam,je to asi 1-2 km odtial smer centrum,ak ti to vyhovuje


Aha, ja si pamatam dobre na rozdiel od niektorých no ... nemyslím Teba.

No ja osobne by som rad išiel na zámok, lebo nás očaril cestami z/na východ ako majetstátne stojí v kopci ... to by sa dalo??? Chceme se eště niekde pozrieť vieš???

Co navrhuješ???

_________________
© In nomine HONDA et VTEC filii et RED LINE sancti Amen
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
danciswift
Zaslal: 19.08.2010, 23:30 Odpovedať s citátom
Založený: 11 august 2007 Príspevky: 463 Bydlisko: Tomášovce 1995 Honda Prelude
kludne moze byt,asi mas na mysli halicsky zamok-je asi 6 km od Lučenca.Dufam ze v to obdobie nebudem mat nejake zapocty v skole,aby sme to mohli zrealizovat.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M@jk
Zaslal: 20.08.2010, 0:27 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
danciswift napísal:
kludne moze byt,asi mas na mysli halicsky zamok-je asi 6 km od Lučenca.Dufam ze v to obdobie nebudem mat nejake zapocty v skole,aby sme to mohli zrealizovat.


Ano, ano, to bude on, kedže ideš od Zvolena po hlavnej cestě I.triedy/50 za Shellkou a tým odpočívadlom a vyideš z lesa, tak ho pekně vidíš západně od Lučenca po pravej strane. Už som sa dopátral. No super.

Tak co dat stretko na tej Shellke a kávu, čo vy na to. Alebo???

_________________
© In nomine HONDA et VTEC filii et RED LINE sancti Amen
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
danciswift
Zaslal: 20.08.2010, 9:07 Odpovedať s citátom
Založený: 11 august 2007 Príspevky: 463 Bydlisko: Tomášovce 1995 Honda Prelude
moze byt.je to idealne miesto
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M@jk
Zaslal: 20.08.2010, 14:43 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
danciswift napísal:
moze byt.je to idealne miesto


Dobre super,
idem ja pridať do |censored| aj stretko v Lučenci, čas len neviem ... lebo to bude záležať od odchodu z východu. Sú dve možnosti po obede alebo potom až Terezka (dcérka) vstane.

Co s tým sShopom Honda-club.cz??? Budeš si niečo želať, alebo nejak diely???Možem niečo zobrať z Čiech. A druhý dotaz - čo sa stretnút u zámku Halič a potom isť na Shellku? Kukám, že ty si z Tomášovec, čiže kúsok vlastne.

Je na Teba dajaké ICQ alebo si regnutý na pokec.sk???

Dikky

_________________
© In nomine HONDA et VTEC filii et RED LINE sancti Amen
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Sisuliatko
Zaslal: 11.09.2010, 19:05 Odpovedať s citátom
Založený: 17 júl 2009 Príspevky: 44 Bydlisko: Lučenec
A už ho mám...strieborného civička 1.5 Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danciswift
Zaslal: 11.09.2010, 20:03 Odpovedať s citátom
Založený: 11 august 2007 Príspevky: 463 Bydlisko: Tomášovce 1995 Honda Prelude
vtec?fotky?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Sisuliatko
Zaslal: 11.09.2010, 20:08 Odpovedať s citátom
Založený: 17 júl 2009 Príspevky: 44 Bydlisko: Lučenec
bude bude všetko bude aj fotky...keďže som s ním prišla domov až teraz večer...a ak zajtra nebude pršať spravím fotky a popis Smile juj, ale teším sa z neho Smile)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M@jk
Zaslal: 20.09.2010, 19:24 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Sisuliatko napísal:
bude bude všetko bude aj fotky...keďže som s ním prišla domov až teraz večer...a ak zajtra nebude pršať spravím fotky a popis Smile juj, ale teším sa z neho Smile)


Zdravím chalani,

tak sa nám to priblížilo. Dúfam, že sa na Shellke stretnete u Lúčenca toho 29.10. Kto sa pridá??? Čas ešte neviem, ale počas pobytu 1mesiaca a 10dní to dajak dohovorime.

Smile

http://forum.hondaclub.sk/viewtopic.php?t=9537&highlight=

_________________
© In nomine HONDA et VTEC filii et RED LINE sancti Amen
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
DeniZ
Zaslal: 24.09.2010, 7:13 Odpovedať s citátom
Založený: 10 september 2007 Príspevky: 331 Bydlisko: Tomášovce/Banská Bystrica 2004 Lexus IS 300
no majk ja a brat (danciswift) by sme mali byť istý. už sa tešíme...Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 6 z 8
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist