Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  Autopredajca http://www.luciano.sk/

artimo
Zaslal: 22.05.2007, 17:20 Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 246 Bydlisko: Borša city, východ, okres TV, bývam často v Martine a v Nitre 2000 Honda Civic
http://www.luciano.sk/

Tento autopredajca uverejnuje na webe Autovia, ako aj Autobazar EU momentalne jednu buranu Hondu civic VTi-Pozor na nich, o niecom to napoveda !!!

A
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
mishenko
Zaslal: 22.05.2007, 17:35 Odpovedať s citátom
Založený: 10 december 2006 Príspevky: 636 1995 Honda Civic
Ale no, zase takto netreba, ved na SK predava 50% ludi burane Hondy. WTF ?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
matulo
Zaslal: 22.05.2007, 17:35 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
prave vcera tu o tom bola debata... vies o nej povedat nieco viac? videl si ju?

EDIT: beriem spat, nasiel som to v inom |censored|...


Naposledy upravil matulo dňa 22.05.2007, 17:48, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
artimo
Zaslal: 22.05.2007, 17:46 Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 246 Bydlisko: Borša city, východ, okres TV, bývam často v Martine a v Nitre 2000 Honda Civic
mishenko napísal:
Ale no, zase takto netreba, ved na SK predava 50% ludi burane Hondy. WTF ?


Ano suhlasim, kedze si nemyslim, ze sa o cislach oplati v takejto veci hadat ...

Ale ja mam jasnu predstavu, ze prave na tomto fore sa mame pytat, a navzajom upozornovat na taketo veci !!!

Preto som to tu napisal - a aby sme boli uprimny, predajca, ktory na dvoch portaloch s jazdenymi autami propaguje takuto okato buranu karu ako "neburana" sem podla mna patri ...

A
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
raprezent
Zaslal: 22.05.2007, 17:52 Odpovedať s citátom
Založený: 23 december 2006 Príspevky: 572 Bydlisko: Karlova ves 1996 Honda Civic
pokial bola opravena tak ako ma byt tak jejedno ci bola burana aspon mne. vyzera inak v pohode.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
artimo
Zaslal: 22.05.2007, 17:58 Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 246 Bydlisko: Borša city, východ, okres TV, bývam často v Martine a v Nitre 2000 Honda Civic
raprezent napísal:
pokial bola opravena tak ako ma byt tak jejedno ci bola burana aspon mne. vyzera inak v pohode.


Rolling Eyes

A
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
raprezent
Zaslal: 22.05.2007, 18:00 Odpovedať s citátom
Založený: 23 december 2006 Príspevky: 572 Bydlisko: Karlova ves 1996 Honda Civic
teraz som cital dalsi tvoj prispevok a dobre si to analizoval. vyzerato vazne na poriadny supanec. a kto viem treba vidiet nazivo. a pokukat zblizka
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
artimo
Zaslal: 22.05.2007, 18:04 Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 246 Bydlisko: Borša city, východ, okres TV, bývam často v Martine a v Nitre 2000 Honda Civic
raprezent napísal:
teraz som cital dalsi tvoj prispevok a dobre si to analizoval. vyzerato vazne na poriadny supanec. a kto viem treba vidiet nazivo. a pokukat zblizka


Vdaka ...

A vdaka aj za rekciu, ze to kuknut nazivo, ale ja nemam srdce sa na toto divat nazivo a asi by som sa v tom bazare v unesenosti s niekym pobil Smile hihi Very Happy Razz

A
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
raprezent
Zaslal: 22.05.2007, 18:06 Odpovedať s citátom
Založený: 23 december 2006 Príspevky: 572 Bydlisko: Karlova ves 1996 Honda Civic
cena tam je pekne nizka keby ze to nieje tak daleko siel by som tam kuknut s mechanikom a ked on povedal ze burane tak fyzicky napadnut predajcu pokial by nepovedal pravdu Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
maroz
Zaslal: 23.05.2007, 7:40 Odpovedať s citátom
Založený: 24 december 2006 Príspevky: 382 Bydlisko: BRATISLAVA 1998 Honda Civic
cena je tam dost nizka toe pravda ale,,co myslíš prečo? vážne čisto dotiahnutá kara od dakadial zatial asi nikto nevie odkial, ak to nie je z toho IT ako sa tu už dedukovalo, postavená do dvora a hodená na internet,,,mame Vti kto ma viac? je jdno v jakom stave dajme cenu a ona sa minie,,to sce zistiť jako je to s prihlásením,,čo tak vyrobné čísla techničák štítky jedno z druhým? auto nemá SPZ to znamená že oni ti nepomožu s prihlásením zjavne a pokial to bude nááhodou kradnuté nedajbože tak máš ešte večší pruser ako keby to bola buračka,,,lebo ti to porád možu zabaliť na polícii a ty pridš aj o 170pap a ešte aj o auto,,,
Sce to "live" kukanec na to auto,,,

_________________
NH-0 championship white EK9
!!!honda the power of dreams!!!
AHcTT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
2Bera
Zaslal: 23.05.2007, 8:09 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
raprezent napísal:
cena tam je pekne nizka keby ze to nieje tak daleko siel by som tam kuknut s mechanikom a ked on povedal ze burane tak fyzicky napadnut predajcu pokial by nepovedal pravdu Smile


tak to by ste mohli mlatit kazdeho druheho predajcu.....

toto dohadovanie nevedie k nicomu...radsej to bezte pozret..a kdo vie mozno je to super kusok... a ked to je z talianska(zevraj) tak kdovie ci tam nemali takto nahodou oplastovane verzie...

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
maximus
Zaslal: 23.05.2007, 18:36 Odpovedať s citátom
Založený: 24 apríl 2007 Príspevky: 11 1994 Honda Civic
moja bola tiez burana,a????nic na tom nemeni,trba to ist omrknut,je to pekelne dobra cena za VTI,a kto ma zaujem nech ide,mozno bola len opreta,hlavne su napravy a motor,vsetko ostatne su bezne opravy,a kto nie je skrizene urcite to stoji za to!!!!!!!mozno bude coskoro v klube.....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
matulo
Zaslal: 23.05.2007, 18:50 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
No, ono snad ani neslo az tak velmi o to auto (treba si na neho samozrejme dat dobry pozor, z buranych VTi nic dobre nekuka), ako o to, ze ta firma nejedna prilis korektne. Ved to auto bolo zjavne burane a podla stavu interieru ma najazdenych aspon 250.000, a pritom na webe je jasne nakreslene ze auto je Neburane a ma natocenych 120.000... Myslim ze o to slo...

A pokial ide o tu firmu, ked som kupoval auto ja, mali tam jeden alebo dva zaujimave kusky. Tak som tam volal a ich pristup sa mi nezdal prilis seriozny -- nemal som z nich dobry pocit. Ledva rozpravali slovensky, o aute mi nic nevedeli povedat, slubili ze zavolaju a uz som o nich nepocul.
Mam pocit ze auto dostanes bez SK papierov, pravdepodobne si musis vybavit vsetko vratane COC sam... Rozmenene na drobne, ides do rizika ze ho neprihlasis lebo bolo kradnute, pripadne ze neprejde cez STK/EK... A samozrejme ze Ta pocas behania po uradoch trafi slak...
To je z mojej strany vsetko.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
2Bera
Zaslal: 23.05.2007, 19:07 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
to ze ci neni kradnute sa da velmi lahko zistit..
ale zasi si priznajme ze najst neburanu VTicku z bazaru je nemozne..
ja som kupoval kupaka a tiez typek vravel ze neburane...a bolo to slahnute..tak isto totok co mam teraz..ak to niekto poskladal tak ako je to na obrazku tak by som sa toho nebal..ale isel by som si to kuknut...a hned zistis ci to bolo robene..
a stym tachacom by som sa uz vobec nezaoberal...bo dneskaj kdo neda dole zopar desiatok tis. km je magor...bo vie ze sa auto bude predavat tazsie...

ale vidim ze tato tema nikam nevedie..

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
tuningfans
Zaslal: 23.05.2007, 19:47 Odpovedať s citátom
Založený: 13 apríl 2007 Príspevky: 28 Bydlisko: Modra 2010 Honda Civic
tiez si myslim ze na KM kaslat, pokial motor ide a nedymi ako sprosty tak OK. Takisto to moze byt burane ale pokial je podvozok, napravy, motor ok a takisto aj nosniky, tak preco nie, predsa neburana VTi je na Slovenku NEREALNA...ako kazde silnejsie male auto

_________________
TypeR FN2
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist