Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  Autopredajca http://www.luciano.sk/

daysleeper
Zaslal: 24.05.2007, 1:39 Odpovedať s citátom
Založený: 19 december 2006 Príspevky: 625 Bydlisko: BA 1998 Honda Civic
Tak mysliet si ze na Slovensku sa da len tak z druhej ruky kupit slusne VTIcko, nebodaj este neburane je naozaj poriadne prehnany optimizmus... Jednak ich je malo - jedno ci 3,4alebo5 dverak a za druhe, kto ma VTIcko tak s nim nejazdi ako dochodca.
Ked som zhanal VTIcko, tak som som si tiez najprv fandil ze zozeniem neburane, s dobrym motorom, s malo kilometrami, bez skrabancov a celkovo v dobrom stave... Jednoducho to nebolo mozne aj po dlhom hladani, a bud to nebolo burane a nezdal sa mi motor, alebo zase v pohode motor ale zasa opravovana kasna, alebo najazdenych kilometrov jak ponebohom... Tak som si nuesl uvedomit, ze ak chcem VTIcko kupovane na Slovensku tak budem muset znizit podmienky. Tak som si dal poradie 1 motor, 2 kasna, 3 kilometre... No a tak som sa zmieril s tym, ze auto ktore som nakonec kupil bolo buchnute ale nosniky aj napravy OK a s perfektnym motorom... Osobne doteraz nelutujem...

_________________
Supercharged Civic 1.8 VTi
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 24.05.2007, 22:55 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
2Bera napísal:
to ze ci neni kradnute sa da velmi lahko zistit..
ale zasi si priznajme ze najst neburanu VTicku z bazaru je nemozne..
ja som kupoval kupaka a tiez typek vravel ze neburane...a bolo to slahnute..tak isto totok co mam teraz..ak to niekto poskladal tak ako je to na obrazku tak by som sa toho nebal..ale isel by som si to kuknut...a hned zistis ci to bolo robene..
a stym tachacom by som sa uz vobec nezaoberal...bo dneskaj kdo neda dole zopar desiatok tis. km je magor...bo vie ze sa auto bude predavat tazsie...

ale vidim ze tato tema nikam nevedie..



tak ja by som to lepsie nenapisal...presne tak,mas pravdu vo vsetkom...treba to ist pozret...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
MUGEN1
Zaslal: 25.05.2007, 7:18 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
artimo napísal:
http://www.luciano.sk/

Tento autopredajca uverejnuje na webe Autovia, ako aj Autobazar EU momentalne jednu buranu Hondu civic VTi-Pozor na nich, o niecom to napoveda !!!

A
myslíš tú Civic 1.6VTi striebornú?? tá je z Talinska! auto je u nás v Leviciach..dost to dymí ale ide to ako raketa Smile)
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 25.05.2007, 11:11 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
MUGEN1 napísal:
artimo napísal:
http://www.luciano.sk/

Tento autopredajca uverejnuje na webe Autovia, ako aj Autobazar EU momentalne jednu buranu Hondu civic VTi-Pozor na nich, o niecom to napoveda !!!

A
myslíš tú Civic 1.6VTi striebornú?? tá je z Talinska! auto je u nás v Leviciach..dost to dymí ale ide to ako raketa Smile)


mohol by si napisat celkovo v akom je to stave.dik
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist