Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  TDC - Sezona 2010

Semir
Zaslal: 11.12.2009, 10:32 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
vticko napísal:
twingo ma myslim 1080kg, 0-100 za 8,7 a v predu ma 280mm kotuce, cize tam by eventuelne mozno este 15ky kola narval, co aj urobi si myslim, koli dynamike Cool ale nevadii, budeme bojovat Twisted Evil


čo sa plašíš francúzmi Laughing mi sa dobre večer predtým spijeme, ráno sa povinne stretneme na najznámejšm mieste TOI-TOI dáme dole veľkú váhu a ideme na to Twisted Evil

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
vticko
Zaslal: 11.12.2009, 11:21 Odpovedať s citátom
Založený: 23 október 2008 Príspevky: 1477 Bydlisko: SR
semir, ked sa stretneme na toi toi v pezinku na zachytke tak nam to k tomu vitazstvu moc nepomoze Laughing Laughing btw, stebou to ako vypada? lepsie ci stale rovnako?

_________________
B16A2 EG6
EX/ F20C2 AP1
/ D15Z6 EK3
/ N22A2 RE6


http://www.mcp.estranky.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Semir
Zaslal: 11.12.2009, 14:41 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
vticko napísal:
semir, ked sa stretneme na toi toi v pezinku na zachytke tak nam to k tomu vitazstvu moc nepomoze Laughing Laughing btw, stebou to ako vypada? lepsie ci stale rovnako?


furt zle kua, nič nove ani u mna a s autom nic ani neplanujem, náááne lóóóve a včera ešte fasa príhoda, išiel som na ráno si vybaviť EK , bol som si rozmeniť 100 euri na pumpe a 50e mi volade vypadlo alebo som stratil,aka parada, no tak niekto sa tesi, ja ako tzv. Santa Claus som niekomu podaroval už darčeky, kua dnes to asi musim zapit ! Rolling Eyes

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
vticko
Zaslal: 11.12.2009, 17:34 Odpovedať s citátom
Založený: 23 október 2008 Príspevky: 1477 Bydlisko: SR
no, si mozes ruku podat s mojim kamaratom, bol v bankomate, natukal 100evri aby mu dal, vysla karta, zobral kartu a tahal dalej vybavovat bo mal toho vela vybavit.. po 5 minutach si spomenul, ze zabudol zobrat aj tie love co mu vysli von z masiny.. vratil sa tam a samoska ze tam neboli.. Rolling Eyes tak drzim ti palce nech sa uz konecne zadari a mozme spokojne pretekat a zurovat Cool

_________________
B16A2 EG6
EX/ F20C2 AP1
/ D15Z6 EK3
/ N22A2 RE6


http://www.mcp.estranky.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
2Bera
Zaslal: 11.12.2009, 20:15 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
vticko napísal:
no, si mozes ruku podat s mojim kamaratom, bol v bankomate, natukal 100evri aby mu dal, vysla karta, zobral kartu a tahal dalej vybavovat bo mal toho vela vybavit.. po 5 minutach si spomenul, ze zabudol zobrat aj tie love co mu vysli von z masiny.. vratil sa tam a samoska ze tam neboli.. Rolling Eyes tak drzim ti palce nech sa uz konecne zadari a mozme spokojne pretekat a zurovat Cool


po nejakom case ich bankomat nahodou nevcucne s5??

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
vticko
Zaslal: 12.12.2009, 9:37 Odpovedať s citátom
Založený: 23 október 2008 Príspevky: 1477 Bydlisko: SR
neviem, bol to tatrabanka automat. a keby ich vcucol spet, tak mu ich vrati na ucet, ci ako?

_________________
B16A2 EG6
EX/ F20C2 AP1
/ D15Z6 EK3
/ N22A2 RE6


http://www.mcp.estranky.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
LastV8
Zaslal: 12.12.2009, 9:58 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
vticko napísal:
neviem, bol to tatrabanka automat. a keby ich vcucol spet, tak mu ich vrati na ucet, ci ako?

kedysi som programoval platobne karty, ale od roku 2001 sa toho vela zmenilo Smile ak si nevyberes, 100% vcucne naspat.......a potom isla hlaska do chybara a manualne sa to parovalo....teraz predpokladam, ze by to malo byt automaticky spat na ucte, ale kazda banka ma iny system a niektore su v dobe kamennej....

_________________
Subaru Impreza

exdaily: 04' Honda Civic Coupe 1.7 VTEC
exrace: Honda Prelude 2.2 VTI-S 4WS
exfun: XQUAD X5 LONG SPORT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
babo
Zaslal: 05.01.2010, 21:15 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
no neviem chlapci, Iceman po prve fakt dobre jazdi, po druhe TWINGO ma tesne cez tonu a ked ho dobre vyhadze, trochu postekli motor... a nevidim dovod, preco by sa tam nedali 15ky, podla mna to tak velky brzdic nema. Da slick tiez a skrati prijemne prevodovku.
POdvozok ma twingo uzasny hlavne v CUP verzii, o tom seriove VTi nemoze ani snivat (samozrejme podvozok sa da upravovovat). V slalome by uz vobec nebolo na com, zial clovek si na VTi si kvoli veku na slalome urobi z ruk vianocku, 3.5 otacky medzi dorazmi je strasne vela.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
vticko
Zaslal: 06.01.2010, 16:27 Odpovedať s citátom
Založený: 23 október 2008 Príspevky: 1477 Bydlisko: SR
babo, od kedy som dal na vti podvozok, tak som vsetky slalomy kam som prisiel vyhral.. a to s tym autom ani nejazdim a ziadnu vianocku z ruk nemam, staci vediet ako mas chytat volant Wink vti je zivelnejsie auto ako nejaky novy elektronicky renolt a nemyslim si ze by to auto bolo lepsie ako vti s podvozkom a podobnym soferom.. Wink aj ked ajsmen je zas sofer vynikajuci Wink z toho twinga uz ani strach nemam ti poviem Wink le skoda ze stale nie su predpisy aby som vedel ci uz mam zhanat nejake semislicky abo slicky.. ale asi semi pojdem tento rok.. Wink

_________________
B16A2 EG6
EX/ F20C2 AP1
/ D15Z6 EK3
/ N22A2 RE6


http://www.mcp.estranky.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
babo
Zaslal: 09.01.2010, 0:08 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
ked vie niekto jazdit, tak jazdi s cimkolvek Smile podvozok serioveho VTi je ale otrasny (vsak tam mas aj iny), riadenie je tak trochu obraz doby, ale taka primera GT mala riadenia asi tak o svetelny rok lepsie. S VTi musis strasne podavat volant, co nevyhovuje kazdemu.
Twingo prave nie je ziaden elektronicky renault. Je to maly pretacavy vagabund, aj ked je to ako dnes vacsina aut... take dobre, nechce ta vylozene zabit ako nejake saxo vts, alebo 205 GTI.
Iste ze ma VTi velky potencial, az na to riadenie, na ktore si clovek musi vzniknut sa da tunint vsetko... . Myslis, ze renault dnes nevie spravit 170ps s 1.6ky? Jasne, ze vie... len ma prisnejsie limity emisne. A ked to nechce urobit v serii, tym vacsi priestor na ladenie. Renault Dokaze aj 200ps atmo z 2.0 s prehladom... a Iceman umi, takze ja som zvedavy moc
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
tomas311
Zaslal: 09.01.2010, 10:57 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 26 máj 2009 Príspevky: 973 Bydlisko: Piešťany 2006 Honda Civic
moj nazor je taky, ze napr. v Trebaticiach na slalome ma vyhodu skor twingo, ale na rychlejsich kopcoch tych 50 koni proste bude chybat. vsak uvidime...
vticko: ked uz som spomenul slalom Trebatice...ides? Ja by som chcel, auto je poskladane, zabieham motor, hadam bude do slalomu pripravene.

_________________
MB3 - D15Z8 - Baikal Green Pearl
FK2 - R18A2 - Milano Red
ex.-ED9,EG4,EJ9,EK3,MA8,MB2,MB7,CE9,CG9,CH6,EP2,EU7,EU8,GE4,RD1
http://www.mcp.estranky.sk/
http://www.honda-diely.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
vticko
Zaslal: 09.01.2010, 13:44 Odpovedať s citátom
Založený: 23 október 2008 Príspevky: 1477 Bydlisko: SR
babo, mam aj mensi volant a vynikajuci podvozok, stelovatelny, viem presne ako bude kedy reagovat a pokial si to auto co najlepsie prisposobis, tak mas vyhrane.. moze byt ten renolt aj z dimenzie X pokial sa v nom sofer nedokaze zohrat.. riadenie v honde ti dava vela vediet o tom co sa deje na kolach, neni preposilovane ani moc strme, skor menej strme a tuhsie, co mne viac vyhovuje na rychlych tratiach, menej zase na velmi technickych slalomoch´.. ale nechajme sa prekvapit, sam som zvedavy, sice som uz v aute nejazdil ani nepamatam, ale ja si za den zase zvyknem Wink honda nemoze prehrat tento rok, aspon typre a vti v kazdej svojej kubature sa o to musia postarat, nedame sa ani za nic Twisted Evil

tomi, ked nebude sneh a lad tak dojdem, ale vzhladom na tuhost podvozku by bolo ideal keby je sucho Wink

_________________
B16A2 EG6
EX/ F20C2 AP1
/ D15Z6 EK3
/ N22A2 RE6


http://www.mcp.estranky.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
babo
Zaslal: 09.01.2010, 14:04 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
riadenie na honde nie je preposilvane??? To tak mozno plati na CTR 8G Smile ako jedna z mala vynimiek. A strmost je predsa obrovska vyhoda, podobne ako nulove mrtve uhly okolo stredovej pozicie. Ano, strmost moze byt vrazedna, ked je riadenie preposilvane a bez citu, ako v novej mazda 3 mps trebars.
Mensi volant inak pomoze dost, bez toho by si podla mna mal obrovske problemy.

A feel tiez obecne VTi nie je moc dobry. Opat Focus Mk1 ma oproti VTi o 2 triedy lepsie riadenie. Focus mal kraaasne tuhe riadenie so slusnym citom. Feedback uz nic moc, ale auta s naozaj dobrrym feedbackom sa snad uz ani nevyrabaju.

Ja ta chapem, ako vravim, VTi je slusny zaklad. Das tam poriadny podvozok, mensi volant.... Aj s 1.6kou sa da ist do 190-200ps a vydrzi to 100 000km . Ale twingo vobec nemusi byt zle a nie je. Zo sucasnych malych aut je to fakt pecka. Lahke, krasne riaditelne plynom. Riadenie je tam slusne, skus sa niekedy previest.

Ja ti fandim, len tie reci ako VTi bolo svojho casu nejake strasne uzasne auto su mi smiesne. Aj ked sa zneho dal postavit zavodak, kludne aj do FWD rallye a zavodak fakt dobry
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Semir
Zaslal: 09.01.2010, 16:06 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
babo napísal:
Ale twingo vobec nemusi byt zle a nie je. Zo sucasnych malych aut je to fakt pecka. Lahke, krasne riaditelne plynom. Riadenie je tam slusne, skus sa niekedy previest.


Vtičko: Musím súhlasiť s Babo-m, toto je vážny pokrok čo dokázali francúzi. Toto twingo by som si chcel vyskúšať,malé ľahké žihadlo a skúsiť by som si chcel aj to Twingo RS2 (160ps 190Nm) paráda,to je riadny stroj. Laughing Len tú cenu tam zavesili ako z galaxie X Laughing

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
nano88
Zaslal: 09.01.2010, 17:11 Odpovedať s citátom
Obmedzený prístup (ban) Založený: 01 november 2007 Príspevky: 615 Bydlisko: žilina
na kolko vydu jedny preteky keby som si chcel skusit raz kopec? startovne a pod? a co vsetko musi bzt v aute a co nemoze?
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 12
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist