Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Inzercia - ostatné  ~  Internetovy shop - tvorba

jopal
Zaslal: 11.12.2009, 18:32 Odpovedať s citátom
Založený: 25 júl 2007 Príspevky: 2541 Bydlisko: Zlaté Moravce
Hladam niekoho, kto by vedel spravit jednoduchy internetovy obchod pre znameho, alebo niekoho odporucit...

_________________
Lada 2102, r.v.1973, zelena skoro metaliza, takmer plna vybava Smile Ex SadSad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
palio74
Zaslal: 11.12.2009, 18:35 Odpovedať s citátom
Založený: 27 máj 2008 Príspevky: 1169 2010 Honda Accord
Švagor sa tým živí, môžem sa ho opýtať, či by mal záujem. Neviem čo to všetko obnáša, či by nebol problém vzdialenosť východ-západ.
jeho robota

_________________
What good is dreaming it if you don't actually do it?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M&R
Zaslal: 11.12.2009, 20:07 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Nech porozmysla kupit aj hotovy,nestoji to vela a mas ku tomu komplet poradenstvo.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
jopal
Zaslal: 12.12.2009, 8:59 Odpovedať s citátom
Založený: 25 júl 2007 Príspevky: 2541 Bydlisko: Zlaté Moravce
Majo: Nejaky odskusany, ci doporuceny? (link)

_________________
Lada 2102, r.v.1973, zelena skoro metaliza, takmer plna vybava Smile Ex SadSad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 12.12.2009, 11:09 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
priklad:

http://www.panavis.sk/

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Papek
Zaslal: 12.12.2009, 12:09 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 09 september 2007 Príspevky: 3466 Bydlisko: Bratislava-Petržalka 1996 Honda Civic
pripadne, ak sa ti chce samemu babrat s eshopom, tak odporucam prestashop, pre male obchodiky je to v pohode, ma to online predaj, zasielanie proformy, atd.. za vyskusanie to stoji

_________________

Veľmi zjednodušené pravidlá fóra:
1. Slušnosť, vzájomná tolerancia.
2. Pred založením novej témy HĽADAŤ!
3. NEcitovať predošlý príspevok, na to slúži tlačidlo "Odpoveď"
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
jopal
Zaslal: 12.12.2009, 18:52 Odpovedať s citátom
Založený: 25 júl 2007 Príspevky: 2541 Bydlisko: Zlaté Moravce
M&R napísal:

Vyzera to viac nez zaujimavo, ponuknem mu toto, aj cenovo som prijemne prekvapeny, Uvidim, ci sa mu to bude pacit a vyhovovat. U nas za to najlacnejsi beru cez 800€ a to maju na pol roka obsadene...
Vdaka za rady. Wink

_________________
Lada 2102, r.v.1973, zelena skoro metaliza, takmer plna vybava Smile Ex SadSad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 12.12.2009, 22:42 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
jopal napísal:
M&R napísal:

Vyzera to viac nez zaujimavo, ponuknem mu toto, aj cenovo som prijemne prekvapeny, Uvidim, ci sa mu to bude pacit a vyhovovat. U nas za to najlacnejsi beru cez 800€ a to maju na pol roka obsadene...
Vdaka za rady. Wink


Hej,hej,vsak preto som ti dal ten link a aj cena je zaujimava a da sa s tym skoro vsetko .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
svk01
Zaslal: 13.12.2009, 11:50 Odpovedať s citátom
Založený: 15 august 2008 Príspevky: 117 Bydlisko: Bardejov 2005 Honda Civic
...skus pozriet aj "redakcný system" joomla!
je to uplne jednoduchy system a tiež nás to nestálo veľa.
myslim cca200€
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
jopal
Zaslal: 13.12.2009, 17:25 Odpovedať s citátom
Založený: 25 júl 2007 Príspevky: 2541 Bydlisko: Zlaté Moravce
svk01 napísal:
...skus pozriet aj "redakcný system" joomla!

Prosim ta ak mas s tym skusenosti, skus popisat nejake rozdiely oproti tomu co dohodil Majo. Ja nepoznam ani jeden a teda z precitania sa neda usidit ktory je lepsi, popripade ktory sa na co viacej hodi... (predpokladam, ze si myslel toto: http://www.joomla.sk/)

_________________
Lada 2102, r.v.1973, zelena skoro metaliza, takmer plna vybava Smile Ex SadSad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Papek
Zaslal: 13.12.2009, 17:44 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 09 september 2007 Príspevky: 3466 Bydlisko: Bratislava-Petržalka 1996 Honda Civic
joomla je redakcny system, hento co spominal je plugin donho, na joomle fici napr. wheels4you.sk, ono takto to "zvonka" nevidiet, ktory system je aky, najlepsie si to popozerat na strankach, co vsetko to dokaze... dizajn urobis prakticky vsade rovnaky

prestashop je zamerany uz od svojho zakladu na obchod, da sa pekne vyladit, nevyhodou su importy, ktore su robene primarne cez csv a niesu tak dotiahnute, ako by bolo treba, samozrejme sa da robit cez xml, alebo este lepsie priamo cez mysql... ale to uz zachadzam do nechutnosti

ono ide o to, ci si to ten znamy chce robit sam a jedna sa teda o maly obchodik, kde si nahodi shop, vzhlad, ponastavuje si dopravu a platby a nahodi si tovary rucne a teda bude sa s tym pomalicky hrajkat a vylepsovat to, alebo sa do toho vobec nevyzna a vtedy nema zmysel riesit, ci to bude joomla, alebo presta, ale obratit sa rovno na firmu, ktora tento shop spravi na zakazku (napr. vyssie spominany panavis.sk, aj ked tie jeho ceny su podozrivo nizke a asi sa to ponabaluje + otazna je podpora), a teda ho nemusi trapit, ci je to postavene na preste, wordpresse, joomle, oscommerce atd., + pri zakazkovom obchode sa daju dojednat vsetky mozne veci na mieru

_________________

Veľmi zjednodušené pravidlá fóra:
1. Slušnosť, vzájomná tolerancia.
2. Pred založením novej témy HĽADAŤ!
3. NEcitovať predošlý príspevok, na to slúži tlačidlo "Odpoveď"
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
jopal
Zaslal: 13.12.2009, 18:10 Odpovedať s citátom
Založený: 25 júl 2007 Príspevky: 2541 Bydlisko: Zlaté Moravce
Papek napísal:
...ono ide o to, ci si to ten znamy chce robit sam a jedna sa teda o maly obchodik, kde si nahodi shop, vzhlad, ponastavuje si dopravu a platby a nahodi si tovary rucne ....

Ano presne o toto by sa jednalo...

_________________
Lada 2102, r.v.1973, zelena skoro metaliza, takmer plna vybava Smile Ex SadSad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
boriss
Zaslal: 13.12.2009, 22:14 Odpovedať s citátom
Založený: 29 január 2008 Príspevky: 60 Bydlisko: Ba, Bn 2004 Honda Accord
Ak je to aktualne, mam sikovny tim programatorov a grafikov, a na cene sa vieme rozumne dohodnut.
Nie je problem spravit e-shop s prostredim pre jednoduchu aktualizaciu obsahu.
Referencie aj cenu do ss.

upravil:majo
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
jopal
Zaslal: 20.01.2010, 9:52 Odpovedať s citátom
Založený: 25 júl 2007 Príspevky: 2541 Bydlisko: Zlaté Moravce
Som sa nakoniec dal na ten panavis ( http://www.panavis.sk/) ale vyskocil mi problem. Po objednavke a zaplateni, mi asi do tyzdna vybavili domenu, dali na nu program a ked som si to ako tak odskusal, minuly tyzden sa domena stratila. (Stranku hlasi ako neexistujucu).Telefony nedvihaju, na maily neodpovedaju a aj kontaktny formular z ich stranky zostava bez odpovede. Mobilne cislo z FA mi hlasi ako neexistujuce, tak neviem, bud som naletel a tymto upozornujem aj ostatnych, alebo len mam smolu, ale tych nahod je dost vela. Vie niekto poradit?
Edit: Takze som opat mudrejsi. Firma vezme peniaze a prestava so zakaznikmi komunikovat. Ale zeby niekomu nazaplatila domenu, tak to som zatial prvy...Intenzivne sa s nou snazim spojit, zatial bezuspesne. Crying or Very sad
Edit 24.01.2010. Po zanechani odkazu na ich verejnej stranke, sa po dvoch dnoch ozvali a problem odstranili. V kazdom pripade zaujemcovia precitajte si aj diskusiu: http://www.root.cz/diskuse/160/319177/vlakno/

_________________
Lada 2102, r.v.1973, zelena skoro metaliza, takmer plna vybava Smile Ex SadSad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
ajdus
Zaslal: 16.02.2010, 14:18 Odpovedať s citátom
Založený: 16 apríl 2007 Príspevky: 1196 Bydlisko: NDca/BA 2007 Honda Civic
tak ono su aj free open source web shopy, niektore su celkom dobre, tam je ale potrebne viac riesit bezpecnost... napr. http://www.oscommerce.com/ ale najdes ich aj viac...

_________________
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist