Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  Bazár - stočené km.

wakkee
Zaslal: 31.05.2008, 19:59 Odpovedať s citátom
Založený: 29 marec 2008 Príspevky: 61 Bydlisko: BA
Dnes som bol pozret jedneho Civica 3D 2002, ktory mal 140tis km v bazare v NR. Volant bol doslovne vykusany a aj interier nesvedcal tym kilometrom. Pri otazke na servisnu knihu som sa dozvedel od bazaristu, ze to je len taka somarina co nic nedokazuje. Inak obehol som dalsie dva co su obdalec a v kazdom aute co ma zaujalo, boli uvedene km, ktore vobec nekorespondovali s interierom. Asi som velmi narocny ked ziadam serioznost Twisted Evil
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
niio
Zaslal: 01.06.2008, 10:20 Odpovedať s citátom
Založený: 28 november 2007 Príspevky: 1612 Bydlisko: Trencin 1997 Honda Civic
maross napísal:
Známy kúpil civica v autobazáre v Hriadkach okres Trebišov, na tachometri mal 95 000km, ked prišiel do hondy, podľa VIN-ka zistili, že naposledy bolo auto robené pred 2 rokmi a malo 141 000km. Ak tam budete kupovať auto tak pozor. Ak môžete poradte čo s tým. Vďaka.


normalna vec, ze auta sa stacaju o 50tis minimalne, je to ako narodny sport a treba si ku tachometru vzdy tych 50tis priratat. 10rocne auto, co ma menej ako 100tis km, tak to by musel pouzivat snad iba dedko v nedelu na cestu do kostola a ten si na to kupi skodovku a nie hondu...

_________________
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Loreng
Zaslal: 02.06.2008, 22:08 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2006 Príspevky: 96 Bydlisko: KE 2000 Honda Civic
niio napísal:
maross napísal:
Známy kúpil civica v autobazáre v Hriadkach okres Trebišov, na tachometri mal 95 000km, ked prišiel do hondy, podľa VIN-ka zistili, že naposledy bolo auto robené pred 2 rokmi a malo 141 000km. Ak tam budete kupovať auto tak pozor. Ak môžete poradte čo s tým. Vďaka.


normalna vec, ze auta sa stacaju o 50tis minimalne, je to ako narodny sport a treba si ku tachometru vzdy tych 50tis priratat. 10rocne auto, co ma menej ako 100tis km, tak to by musel pouzivat snad iba dedko v nedelu na cestu do kostola a ten si na to kupi skodovku a nie hondu...


no ja mam 8 rocne a mam najazdene 72tis original.. teda dufam ze su Smile
a ziadny dedko nejazdil na nom pred tym.. ale vo vseobecnosti musim suhlasit co bolo vyssie napisane...
mam znameho co ma bazar.. on nosi auta zvonku a dava aj servisku knim aj ked maju nad 150tis.. ale sem tam mu tam donesu auta jeho kamosi co tiez nosia auta z vonku a vsetko auta maju okolo 100 tis ... Rolling Eyes
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
kraken
Zaslal: 04.06.2008, 18:45 Odpovedať s citátom
Založený: 07 marec 2008 Príspevky: 102 Bydlisko: bernolakovo
v autobazare ALLES trencianska tepla,stocene o 100 000km,ale viac-menej v poho.

_________________
prva civic 1.5 vtec liftback,druha civic 1.4 hatchback,tretia civic 1.5 vtec sedan,stvrta accord 2.4i VTEC executiv)))vzdy spokojny!!!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cayman
Zaslal: 26.06.2008, 16:38 Odpovedať s citátom
Založený: 11 apríl 2008 Príspevky: 20 Bydlisko: BA
ja som minule videl inzerat kde predaval jeden t-pack 1,6 vtec co mal akoze najazdene 25tisic... Rolling Eyes
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
niio
Zaslal: 26.06.2008, 17:00 Odpovedať s citátom
Založený: 28 november 2007 Príspevky: 1612 Bydlisko: Trencin 1997 Honda Civic
maross napísal:
Známy kúpil civica v autobazáre v Hriadkach okres Trebišov, na tachometri mal 95 000km, ked prišiel do hondy, podľa VIN-ka zistili, že naposledy bolo auto robené pred 2 rokmi a malo 141 000km. Ak tam budete kupovať auto tak pozor. Ak môžete poradte čo s tým. Vďaka.


uplne normalne, je to narodny sport...

_________________
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
cayman
Zaslal: 26.06.2008, 20:52 Odpovedať s citátom
Založený: 11 apríl 2008 Príspevky: 20 Bydlisko: BA
ved jasne...kazdy takto zarobi...za par stoviek alebo do 2 litrov si nechas stocit tachometer a auto predas dajme tomu o 30 litrikov viac...celkom slusny zarobok...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
babo
Zaslal: 27.06.2008, 11:19 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
niio napísal:
maross napísal:
Známy kúpil civica v autobazáre v Hriadkach okres Trebišov, na tachometri mal 95 000km, ked prišiel do hondy, podľa VIN-ka zistili, že naposledy bolo auto robené pred 2 rokmi a malo 141 000km. Ak tam budete kupovať auto tak pozor. Ak môžete poradte čo s tým. Vďaka.


uplne normalne, je to narodny sport...


preto je lepsie ist do Nemecka, tam to az taky narodny sport nie je... A u nas by sa to teiz malo risiet, aj u nas stocenie km je trestny cin podla mna
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
LastV8
Zaslal: 27.06.2008, 11:40 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
v Presove v bazari si nekupujte auta...ti co nosia z DE do bazarov auta, tak v ramci maximalizacie ziskov stacaju....nebudem konkretizovat ktory, ale asi vsetky aj tak...mam to z prvej ruky a slubil som mlcanlivost, ale neda mi aspon takto bojovat proti svinstvam....

_________________
Subaru Impreza

exdaily: 04' Honda Civic Coupe 1.7 VTEC
exrace: Honda Prelude 2.2 VTI-S 4WS
exfun: XQUAD X5 LONG SPORT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
niio
Zaslal: 27.06.2008, 12:31 Odpovedať s citátom
Založený: 28 november 2007 Príspevky: 1612 Bydlisko: Trencin 1997 Honda Civic
LastV8 napísal:
v Presove v bazari si nekupujte auta...ti co nosia z DE do bazarov auta, tak v ramci maximalizacie ziskov stacaju....nebudem konkretizovat ktory, ale asi vsetky aj tak...mam to z prvej ruky a slubil som mlcanlivost, ale neda mi aspon takto bojovat proti svinstvam....


jedine viem, ze v AAA a Alles nestacaju podla vyjadrenia mechanika, co tam pracoval. ale ci uz boli stocene, tak to nepreveruju....
vsetky mensie bazary podla mna stacaju (pozrite si podozrive km, vsetko okolo 100tis), preto by som okrem ineho auto nebral nikdy z bazaru, radsej budem dva mesiace cakat na vhodny inzerat...

_________________
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Milos
Zaslal: 27.06.2008, 12:53 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 13 jún 2007 Príspevky: 2988
Pekna spinavost je aj to, ked v bazare "lestia" auta, aby vyzerali ako nove. Lak sa zmeni zo stareho matneho na vystavny, no polovica z neho je dole. Potom ho niekedy skusis prelestit sam a zrazu si na plechu (obrazne povedane). Mam info o dovozcov, ze take robia bezne.

Tato debata by sa uz mohla asi aj presunut do volnej diskusie.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Cukor
Zaslal: 29.06.2008, 10:09 Odpovedať s citátom
Založený: 02 január 2007 Príspevky: 463 Bydlisko: BA 2005 Honda Civic
niio napísal:
LastV8 napísal:
v Presove v bazari si nekupujte auta...ti co nosia z DE do bazarov auta, tak v ramci maximalizacie ziskov stacaju....nebudem konkretizovat ktory, ale asi vsetky aj tak...mam to z prvej ruky a slubil som mlcanlivost, ale neda mi aspon takto bojovat proti svinstvam....


jedine viem, ze v AAA a Alles nestacaju podla vyjadrenia mechanika, co tam pracoval. ale ci uz boli stocene, tak to nepreveruju....
vsetky menšie bazary podla mna stacaju (pozrite si podozrive km, vsetko okolo 100tis), preto by som okrem ineho auto nebral nikdy z bazaru, radsej budem dva mesiace cakat na vhodny inzerat...


ja som zas počul, že v AAA sa stačajú,,,je aj plno informácií na nete o týchto podvodníkoch, a hlavne kopec takých prípadov, čo im predali auto a po týždni, zistili, že musia vraziť ešte kopec prachov aby to auto bolo pojazdné.....a koniec koncov ked si celé zrátajú, tak v tej cene už by mali nové auto........a ešte mam info od známeho čo má menší bazár a dováža, že po Slovensku chodia externí pracovníci AAA čo vykupujú autá po ktorých je najvačší dopyt od menších bazaristov,napr. mal tam golfa 2006 za 350tis., AAA ho kupilo dalo cenu na 420tis a predalo ako rožok Laughing

_________________
ex-96-EJ9-3D- milano redex
ex-05-EP2-3D-vivid blue pearl
nw-16-FK3-tourer polished metal
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
niio
Zaslal: 29.06.2008, 21:54 Odpovedať s citátom
Založený: 28 november 2007 Príspevky: 1612 Bydlisko: Trencin 1997 Honda Civic
Cukor napísal:
niio napísal:
LastV8 napísal:
v Presove v bazari si nekupujte auta...ti co nosia z DE do bazarov auta, tak v ramci maximalizacie ziskov stacaju....nebudem konkretizovat ktory, ale asi vsetky aj tak...mam to z prvej ruky a slubil som mlcanlivost, ale neda mi aspon takto bojovat proti svinstvam....


jedine viem, ze v AAA a Alles nestacaju podla vyjadrenia mechanika, co tam pracoval. ale ci uz boli stocene, tak to nepreveruju....
vsetky menšie bazary podla mna stacaju (pozrite si podozrive km, vsetko okolo 100tis), preto by som okrem ineho auto nebral nikdy z bazaru, radsej budem dva mesiace cakat na vhodny inzerat...


ja som zas počul, že v AAA sa stačajú,,,je aj plno informácií na nete o týchto podvodníkoch, a hlavne kopec takých prípadov, čo im predali auto a po týždni, zistili, že musia vraziť ešte kopec prachov aby to auto bolo pojazdné.....a koniec koncov ked si celé zrátajú, tak v tej cene už by mali nové auto........a ešte mam info od známeho čo má menší bazár a dováža, že po Slovensku chodia externí pracovníci AAA čo vykupujú autá po ktorých je najvačší dopyt od menších bazaristov,napr. mal tam golfa 2006 za 350tis., AAA ho kupilo dalo cenu na 420tis a predalo ako rožok Laughing


je to vsetko biznis....kazdy sa moze slobodne rozhodnut a ked to ludia kupia take drahe a take naprt, tak je to ich problem....

_________________
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
low_rider
Zaslal: 02.07.2008, 16:11 Odpovedať s citátom
Založený: 29 jún 2008 Príspevky: 14 Bydlisko: Banská Bystrica
maross napísal:
Známy kúpil civica v autobazáre v Hriadkach okres Trebišov, na tachometri mal 95 000km, ked prišiel do hondy, podľa VIN-ka zistili, že naposledy bolo auto robené pred 2 rokmi a malo 141 000km. Ak tam budete kupovať auto tak pozor. Ak môžete poradte čo s tým. Vďaka.



Kedže sa prostredníctvom VIN kodu preukazalo, že auto má najazdených viac KM, tak sa to môže uplatnik ako dôvod reklamácie a obvinenie z podvodu predávajúceho. Ten o tom sice nemusel vedieť, ale to je jeho problem. Existuje judikát, torý hovorí o záruke 3 mesiace pre fizickú osobu( občiasky zákonnik). Ak to kamoš kupoval ako firma a nedohodol sa s bazaraom na nejakej zaruke, tak ma smolu.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mato
Zaslal: 07.07.2008, 21:04 Odpovedať s citátom
Založený: 28 marec 2008 Príspevky: 46 Bydlisko: ZILINA 2003 Honda Civic
slovensko je zazracna krajinka. prejdete hranicami a vase auticka hned omladnu Laughing no nenavstivte nas Wink

ps: ja osobne najazdim za rok od 25 - 40 tis km... tak niekedy sa smejem ze 10 rocne auto ma dakych 85ti km Very Happy proste len to v garazi nechavaju a obcas do kostola chodili na nom Cool

_________________
mgs fans
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 4
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist