Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  Bazár - stočené km.

wakkee
Zaslal: 08.07.2008, 7:24 Odpovedať s citátom
Založený: 29 marec 2008 Príspevky: 61 Bydlisko: BA
mato> smiat sa mozes kludne aj dalej, moj dedo ma fataka z '94 co prave dosiahol 85tis km Wink Musis uznat ze tebou najazdene kilometre urcite nie su Slovensky priemer. Podstatne je nepozerat na kilometre ale na celkovy stav auta, aj tak tie km su len orientacne Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
greendome
Zaslal: 08.07.2008, 9:07 Odpovedať s citátom
Založený: 26 jún 2007 Príspevky: 82 Bydlisko: Pezinok 1997 Honda CR-X
o tom sa da hrozne polemizovat. Ked som kupil civica pred 2.5 rokmi, tak mal uz 10 rokov a najazdenych 118tis a vypadal ako novy. Interier bez skrabanca volant, paka, vsetko ok. Po mojich 80tis km mam volant osuchany a aj riadiacku. Proste ked ma clovek zvyk drzat volant na urcitom mieste a popri tom aj paku, tak sa to da aj za menej km. Podla mna treba pozriet auto ako komplet, karoseriu, motor, podvozok. Interier neni az taky super ukazovatel. Si vezmite, ze za par supiek kupite komplet vnutro z buracki. Tiez mam pocit, ze min. o 50 tis to predchadzajuci majitel stocil, ale je mi to jedno, pretoze s autom nemam ziadne problemy a som s nim spokojny.

Honda 4ever!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
mato
Zaslal: 08.07.2008, 14:09 Odpovedať s citátom
Založený: 28 marec 2008 Príspevky: 46 Bydlisko: ZILINA 2003 Honda Civic
no tie km maju hlavny vyznam pri odporicanych vymenach na aute. Co ak mam vymenit nieco, co sa meni vzdy pri urcitych km (napr po 120 000) a dakto to stoci... ale to je taka moja uvaha Wink

_________________
mgs fans
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
luker666
Zaslal: 17.07.2008, 14:30 Odpovedať s citátom
Založený: 28 máj 2008 Príspevky: 70 Bydlisko: Bratislava
maross napísal:
Známy kúpil civica v autobazáre v Hriadkach okres Trebišov, na tachometri mal 95 000km, ked prišiel do hondy, podľa VIN-ka zistili, že naposledy bolo auto robené pred 2 rokmi a malo 141 000km. Ak tam budete kupovať auto tak pozor. Ak môžete poradte čo s tým. Vďaka.


mozes to pravne napadnut a aj si myslim ze by sim mohol dost spat peniaze a vratit auto.
Uz raz taky problem bol v televizii a kupujuci uspel na sude.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
komar
Zaslal: 17.07.2008, 17:23 Odpovedať s citátom
Založený: 12 jún 2008 Príspevky: 1251 Bydlisko: Bratislava 1998 Honda Prelude
luker666 napísal:
maross napísal:
Známy kúpil civica v autobazáre v Hriadkach okres Trebišov, na tachometri mal 95 000km, ked prišiel do hondy, podľa VIN-ka zistili, že naposledy bolo auto robené pred 2 rokmi a malo 141 000km. Ak tam budete kupovať auto tak pozor. Ak môžete poradte čo s tým. Vďaka.


mozes to pravne napadnut a aj si myslim ze by sim mohol dost spat peniaze a vratit auto.
Uz raz taky problem bol v televizii a kupujuci uspel na sude.


tiez si myslim, ze by obstal argument, ze ked to bezny servis vie overit, preco si bazar nekryje chrbat tym, ze si spravi overenie na naklady kupujuceho, alebo aj vlastne....

_________________
(:
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
komar
Zaslal: 17.07.2008, 17:24 Odpovedať s citátom
Založený: 12 jún 2008 Príspevky: 1251 Bydlisko: Bratislava 1998 Honda Prelude
komar napísal:
luker666 napísal:
maross napísal:
Známy kúpil civica v autobazáre v Hriadkach okres Trebišov, na tachometri mal 95 000km, ked prišiel do hondy, podľa VIN-ka zistili, že naposledy bolo auto robené pred 2 rokmi a malo 141 000km. Ak tam budete kupovať auto tak pozor. Ak môžete poradte čo s tým. Vďaka.


mozes to pravne napadnut a aj si myslim ze by sim mohol dost spat peniaze a vratit auto.
Uz raz taky problem bol v televizii a kupujuci uspel na sude.


tiez si myslim, ze by obstal argument, ze ked to bezny servis vie overit, preco si bazar nekryje chrbat tym, ze si spravi overenie na naklady kupujuceho, alebo aj vlastne....


za predpokladu, ze tie kilometre nestocil bazar Smile))

_________________
(:
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
maross
Zaslal: 23.07.2008, 17:33 Odpovedať s citátom
Založený: 23 február 2007 Príspevky: 122 Bydlisko: Bratislava 2001 Honda Accord
mimochodom ak vám bude niekto predávať auto tak zásadne neverte vetám:

1. predomnou to mal dôchodca a ten na tom skoro vôbec nejazdil
2. mala to žena a tá na tom málo jazdila, auto bolo skoro stále v garáži
3. bývalý majiteľ mal toto ako druhé auto do rodiny a jazdil s ním len občas.

Je veľmi ťažké dokazovať bazáru stočené km, prípadne sú to naťahovačky a je možné že sa to bude ťahať roky.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 23.07.2008, 18:01 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Banda,keby ste mali kupovat vy,alebo bazar len auta ktore nemaju stocene kilometre tak ziadne nie su na predaj Smile .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
LastV8
Zaslal: 24.07.2008, 14:54 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
maross napísal:
mimochodom ak vám bude niekto predávať auto tak zásadne neverte vetám:

1. predomnou to mal dôchodca a ten na tom skoro vôbec nejazdil
2. mala to žena a tá na tom málo jazdila, auto bolo skoro stále v garáži
3. bývalý majiteľ mal toto ako druhé auto do rodiny a jazdil s ním len občas.

Je veľmi ťažké dokazovať bazáru stočené km, prípadne sú to naťahovačky a je možné že sa to bude ťahať roky.

mne prave v nemecku v honde zahlasili body 2. a 3., ale podla vsetkych papierov to mala nejaka Klara, tak nebol dovod neverit....malo len 33000km a podla servisky za posledny rok presla cca 3000km - mala druhe auto....

_________________
Subaru Impreza

exdaily: 04' Honda Civic Coupe 1.7 VTEC
exrace: Honda Prelude 2.2 VTI-S 4WS
exfun: XQUAD X5 LONG SPORT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
jopal
Zaslal: 28.07.2008, 6:53 Odpovedať s citátom
Založený: 25 júl 2007 Príspevky: 2541 Bydlisko: Zlaté Moravce
maross napísal:

3. bývalý majiteľ mal toto ako druhé auto do rodiny a jazdil s ním len občas.

Dost vela povie aj to, aky je to typ auta. Ked sa jedna o Corsu, alebo Legend este pochopim, ale ked mas Civic tak ta univerzalnost je dost vysoka. Ale da sa, majitel mal BMW a jeho syn testoval v kuse Hondu. Surprised, takze majitel s nou jazdil naozaj len obcas!

_________________
Lada 2102, r.v.1973, zelena skoro metaliza, takmer plna vybava Smile Ex SadSad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
jozefsan
Zaslal: 16.08.2008, 11:14 Odpovedať s citátom
Založený: 11 december 2007 Príspevky: 405 Bydlisko: United Kingdom 1993 Honda Prelude
no ja mam import prelud , 16 rokov stary a len 125000 km. ale tu unas sa stacat km alebo mile nedaju, tu na tie veci okolo aut davaju velky bacha.
a ktomu co tu bolo pisane o servisoch od Mata. prva vec ked kupim auto, tak menim vsetky filtre plus olej, remen a mam pokoj a mozem kludne spavat.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
jopal
Zaslal: 16.08.2008, 11:42 Odpovedať s citátom
Založený: 25 júl 2007 Príspevky: 2541 Bydlisko: Zlaté Moravce
jozefsan napísal:
no ja mam import prelud , 16 rokov stary a len 125000 km. ale tu unas sa stacat km alebo mile nedaju, tu na tie veci okolo aut davaju velky bacha.
....

neboj, pribudne "podnikavych" Slovakov, ci Ukrajincov u Vas a nestihnes sa cudovat...
Mne sa vcera stazoval kamos, co si dal od "seriozneho" dovozcu, skoro rodina, doviest auto z Nemecka (nejaky dieselovy pickup), r.v 1997 a 80t. km(!!!), ze sa mu zda, ze ho asi na tych km oklamali. Mr. Green Ale ako sa na nejakom fore dovozca aut vyjadril: "Slovaci chcu 12r. auta so 100k km, tak ich maju..."

_________________
Lada 2102, r.v.1973, zelena skoro metaliza, takmer plna vybava Smile Ex SadSad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
funtomino
Zaslal: 07.10.2008, 12:09 Odpovedať s citátom
Založený: 08 jún 2007 Príspevky: 588 Bydlisko: BA 2007 Honda Civic
V Trencie a okoli stacaju KM asi VSETCI!!

bol som kuknut v bazare oproti pumpe, podozrivo mali vsetky auta od 113.000 do 117.000 km nezavisle na veku vozidla.

Idem dale ku novej dubnici, tam je taky velky bazar. Situacia sa opakuje.

Sukromnik co dovaza nejake auta v Dubnici n.V. xce nam predat auto. Auto ma 119.000 km.. a nejako nevie najst servisnu knizku, kdezto cez telefon tvrdil ze vsetko ma ostemplovane a jevsetko v poriadku.
po hodine debaty a technickych otazkach to vzdal a priznal ze auto ma 185.000km, ale ze ludia tam su taki sprosti, ze auto s viac KM nechcu kupit. Ale ked im ponukne nalestenu k*kotinu s malo km, tak to kupuju.

Co dodat? NEKUPUJTE AUTO V TN okrese!!!!

_________________
AHcTT
OZNAMKO 6.6.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
funtomino
Zaslal: 07.10.2008, 12:10 Odpovedať s citátom
Založený: 08 jún 2007 Príspevky: 588 Bydlisko: BA 2007 Honda Civic
Majo&Rado napísal:
Banda,keby ste mali kupovat vy,alebo bazar len auta ktore nemaju stocene kilometre tak ziadne nie su na predaj Smile .


... co dodat,... slova praveho obchodnika!
vsakze Smile


Auta by boli stale, ale mali by aspon viac km na tachaci, a zaroven by si mal obraz o tom, v akom stave moze byt to auto a co treba povymienat!

Ide o to aby ludia neboli zavadzani klamlivymi udajmi pri kupe ojetiny.

Ak mas takyto nazor na business, tak amen-tma!

_________________
AHcTT
OZNAMKO 6.6.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Gabo
Zaslal: 14.04.2013, 13:50 Odpovedať s citátom
Založený: 08 október 2011 Príspevky: 141 Bydlisko: Nitra 2007 Honda Accord
Vraj v ČR je každé druhé auto v bazároch stočené. Ja sa domnievam, že to číslo je tak okolo 80%... Ale aj u nás.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 4
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist