Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Inzercia - ostatné  ~  Dam 30 Eur za vybavenie emisnej.

Milos
Zaslal: 14.12.2009, 10:22 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 13 jún 2007 Príspevky: 2988
Manzelkin Civic ma na volnobehu zvysene CO a nechce sa mi dvihat jeho cenu novym katalyzatororm. Ak by sa nasiel niekto z vychodu (idealne Kosice/Presov), kto mi vybavi EK, vysluzi si odmenu...

_________________
Pravidla fora
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PaloMFC
Zaslal: 14.12.2009, 11:46 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 19 február 2008 Príspevky: 1746 Bydlisko: Bratislava
Milos napísal:
Manzelkin Civic ma na volnobehu zvysene CO a nechce sa mi dvihat jeho cenu novym katalyzatororm. Ak by sa nasiel niekto z vychodu (idealne Kosice/Presov), kto mi vybavi EK, vysluzi si odmenu...

miloš uz ti skončila emiska? chces iba emisnu či aj stk?
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Milos
Zaslal: 14.12.2009, 12:50 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 13 jún 2007 Príspevky: 2988
STK mam, ide mi len o emisnu (mam na nu este par tyzdnov).

_________________
Pravidla fora
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Performance
Zaslal: 14.12.2009, 13:24 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 4195 Bydlisko: okres PD 1996 Honda Civic Coupe
Za 30€ si ju určite vybavíš aj sám, teda pokiaľ ti nie je blbé niekoho finančne motivovať ako aj mne Smile . (ale dnes sa to bez toho takmer ani nedá)

_________________
coupe EJ6 /// CRV RE6
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
jopal
Zaslal: 15.12.2009, 7:54 Odpovedať s citátom
Založený: 25 júl 2007 Príspevky: 2541 Bydlisko: Zlaté Moravce
neni problem, ak je to aktualne, napis ss, cenu zistim...

_________________
Lada 2102, r.v.1973, zelena skoro metaliza, takmer plna vybava Smile Ex SadSad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
jopal
Zaslal: 16.12.2009, 14:14 Odpovedať s citátom
Založený: 25 júl 2007 Príspevky: 2541 Bydlisko: Zlaté Moravce
Performance napísal:
Za 30€ si ju určite vybavíš aj sám, teda pokiaľ ti nie je blbé niekoho finančne motivovať ako aj mne Smile . (ale dnes sa to bez toho takmer ani nedá)

Som sa na to pytal, ak mas ale napr. diesel riad kat tak 30€ je "cennikova" cena...

_________________
Lada 2102, r.v.1973, zelena skoro metaliza, takmer plna vybava Smile Ex SadSad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Milos
Zaslal: 16.12.2009, 15:06 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 13 jún 2007 Príspevky: 2988
Performance napísal:
Za 30€ si ju určite vybavíš aj sám, teda pokiaľ ti nie je blbé niekoho finančne motivovať ako aj mne Smile . (ale dnes sa to bez toho takmer ani nedá)
Ked som bol na emisnej v pondelok, pytal som sa toho technika, ze ci sa to neda "nejako spravit", cim som mu chcel naznacit, ze by to nebolo zadarmo (v uplatkoch som amater), no on mi dvakrat vyslovene zopakoval, ze neda sa robit nic, len vymenit katalyzator. Uz som pocul od roznych ludi, ze tie merania sa nedaju oblbnut, ale musi byt naozaj pritomne auto, ktore tu emisnu spravi..

Este tam planujem zufalo prist naposledy a spytat sa toho chlapika vyslovne, kolko chce do vrecka, aby mi dal na sklo tu nalepku. Inak sa obratim na niekoho z vas, ktori ste mi v tomto ponukli pomoc a dam este dvakrat tolko penazi na cestu, lebo z vychodu sa mi neozval nikto..

_________________
Pravidla fora
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Papek
Zaslal: 16.12.2009, 15:18 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 09 september 2007 Príspevky: 3466 Bydlisko: Bratislava-Petržalka 1996 Honda Civic
milos vystriehni si chvilu ked tam bude dajaky benzinak, ta masina musi nieco odmerat a az na zaklade toho sa da spravit papier... za mnou stalo polo 1.2 Wink

_________________

Veľmi zjednodušené pravidlá fóra:
1. Slušnosť, vzájomná tolerancia.
2. Pred založením novej témy HĽADAŤ!
3. NEcitovať predošlý príspevok, na to slúži tlačidlo "Odpoveď"
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
jopal
Zaslal: 16.12.2009, 15:33 Odpovedať s citátom
Založený: 25 júl 2007 Príspevky: 2541 Bydlisko: Zlaté Moravce
Milos napísal:
... dam este dvakrat tolko penazi na cestu, ..

To snad nie... Shocked SS

_________________
Lada 2102, r.v.1973, zelena skoro metaliza, takmer plna vybava Smile Ex SadSad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
palio74
Zaslal: 16.12.2009, 17:51 Odpovedať s citátom
Založený: 27 máj 2008 Príspevky: 1169 2010 Honda Accord
Miloš a nebolo by už potom (30+2x30=90€) výhodnejšie kúpiť uni kat, navariť zo starého príruby a je to OK?

_________________
What good is dreaming it if you don't actually do it?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Milos
Zaslal: 16.12.2009, 18:06 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 13 jún 2007 Príspevky: 2988
Ano, to by uz bolo na povazenie. Len si nie som isty, ci uni-kat nie je macka vo vreci, ci by zvladol prisne Hondacke normy. A ci by som potom nezistil, ze moje emisie boli zapricinene lambdou, prip. niecim inym...

_________________
Pravidla fora
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pajo
Zaslal: 17.12.2009, 8:39 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 1842 Bydlisko: BA, Ružinov
Milos napísal:
Ano, to by uz bolo na povazenie. Len si nie som isty, ci uni-kat nie je macka vo vreci, ci by zvladol prisne Hondacke normy. A ci by som potom nezistil, ze moje emisie boli zapricinene lambdou, prip. niecim inym...


uni kat bosal mi v pohode presiel emiskami po asi 50.000km s celkovym stavom skoro 400tkm...takze toho by som sa nebal. faktom zostava, ci naozaj nemoze za to nieco ine. mal si poriadne zahriaty kat? bo napr. moj foter, ktory to asi nikdy nevytoci nad 3000rpm mi volal z emisky, ze nevie prejst, tak som mu nakazal nech sa ide previest, nech to chvilu potoci a podrzi pred cervenym a na meranie nech ide bez vypnutia motora aby kat nestihol vychladnut... urobil tak a presiel s velkou rezervou
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Milos
Zaslal: 17.12.2009, 9:08 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 13 jún 2007 Príspevky: 2988
Tento problem som mal pred 2 rokmi, ked ma nechali cakat v januari pol hodiny pred garazou a potom som musel pocas merania rozpalit vyfuk.
Tento rok som priletel na vytocenej dvojke, hned som vbehol do garaze a tam som este skusal revat jak motorova pila, no nic nepomohlo.

Ale uz sa to vybavuje, vdaka vsetkym za ponuknutu pomoc a rady. Verim, ze to dopadne OK a budu zase dva roky pokoj..

_________________
Pravidla fora
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
palio74
Zaslal: 17.12.2009, 9:17 Odpovedať s citátom
Založený: 27 máj 2008 Príspevky: 1169 2010 Honda Accord
No začiatkom januára ma čaká to isté dobrodružstvo a v marci STK. Asi to spojím na január a idem zháňať tiež niekoho s dobrými kontaktami Sad

_________________
What good is dreaming it if you don't actually do it?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PaloMFC
Zaslal: 17.12.2009, 11:10 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 19 február 2008 Príspevky: 1746 Bydlisko: Bratislava
palio74 napísal:
No začiatkom januára ma čaká to isté dobrodružstvo a v marci STK. Asi to spojím na január a idem zháňať tiež niekoho s dobrými kontaktami Sad


Pali, mám taky kontakt, zavolaj mi 23 ho budem doma a ti poviem ze čo a jak a preberieme moznosti doma.

Palo
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist