Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  APM - Presov

feroF
Zaslal: 21.11.2009, 10:18 Odpovedať s citátom
Založený: 12 február 2007 Príspevky: 594
V Presove otvorili novu "pobocku" http://www.apm.cz . Podla info z ponukoveho katalogu na nete su tam zaujimave veci od HBJ, ale aj Divinol a ine. Prijemny chlapik, ceny -10%, odporucam.


Naposledy upravil feroF dňa 21.11.2009, 11:03, celkom upravené 1 krát.

_________________
D15Z6, EK3
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blejdik
Zaslal: 21.11.2009, 11:00 Odpovedať s citátom
Založený: 24 október 2008 Príspevky: 277 Bydlisko: TO, BB, PO, PD 1999 Honda Accord
feroF napísal:
V Presove otvorili novu "pobocku" http://www.apm.cz. Podla info z ponukoveho katalogu na nete su tam zaujimave veci od HBJ, ale aj Divinol a ine. Prijemny chlapik, ceny -10%, odporucam.


z odkazu odstráň bodku na konci, lebo teraz nefuguje...
môžete to vymazať keď sa to opraví...

_________________
1999 Honda Accord 2.0i ES VTEC 108kW/148PS
I "hearth" my honda... Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
spigi.p
Zaslal: 05.01.2010, 22:18 Odpovedať s citátom
Založený: 29 október 2008 Príspevky: 128 Bydlisko: Prešov 1998 Honda Aerodeck
a kde presne sa to apm v presove nachadza? Nemozem to nikde najst.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
780622
Zaslal: 05.01.2010, 22:39 Odpovedať s citátom
Založený: 16 júl 2009 Príspevky: 94 Bydlisko: TT-PN-HC 2003 Honda Civic
spigi.p napísal:
a kde presne sa to apm v presove nachadza? Nemozem to nikde najst.


kuk sem: http://www.apm.cz/kontakty.php - je tam len bratislava, zvolen a kosice

_________________
7G CIVIC 1.6VTEC D16V1 (2003)
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 05.01.2010, 22:39 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Ty si tam bol,robili ti tam nieco,si s nimi spokojny,alebo si len pocul,videl...

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
feroF
Zaslal: 09.01.2010, 12:04 Odpovedať s citátom
Založený: 12 február 2007 Príspevky: 594
M&R napísal:
Ty si tam bol,robili ti tam nieco,si s nimi spokojny,alebo si len pocul,videl...


Ak je toto myslene k mojej osobe, tak upresnujem: osobne som toto miesto navstivil a prezentovane pocity su cisto subjektivne. Predajna objektivne jestvuje, objektivne musim priznat a pripomenut, ze uvodzovky v prvom prispevku boli pouzite zamerne, nakolko som tuto predajnu nenasiel na webe spolocnosti apm.cz.

Predajna sa nachadza na Pavlovicaku oproti Petro&spol cez zel. trat. V pondelok doplnim kontakty, ak by bol zaujem.

_________________
D15Z6, EK3
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 09.01.2010, 13:01 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
feroF napísal:
M&R napísal:
Ty si tam bol,robili ti tam nieco,si s nimi spokojny,alebo si len pocul,videl...


Ak je toto myslene k mojej osobe, tak upresnujem: osobne som toto miesto navstivil a prezentovane pocity su cisto subjektivne. Predajna objektivne jestvuje, objektivne musim priznat a pripomenut, ze uvodzovky v prvom prispevku boli pouzite zamerne, nakolko som tuto predajnu nenasiel na webe spolocnosti apm.cz.

Predajna sa nachadza na Pavlovicaku oproti Petro&spol cez zel. trat. V pondelok doplnim kontakty, ak by bol zaujem.


Takze temu zamykam kedze z toho co si napisal nevyplyva ,ze ti tam aj nieco robili ,nieco si tam kupil za dobru cenu a podobne z coho by si mal byt spokojny,alebo nespokojny,tato tema nie je na subjektivne pocity z niecoho...
Tato tema je na to aby sme tu prezentovali vlastne dobre,alebo zle skusenosti,nie reklamu!
Hlavne ak su tie skusenosti extra dobre a mozu nieco lepsie ponuknut druhym,alebo druhych varovat.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist