Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  Autoriz. servis na Accord 2,4 v BA,TT,NR

meganak
Zaslal: 18.03.2010, 19:51 Odpovedať s citátom
Založený: 26 jún 2009 Príspevky: 6 Bydlisko: Tomášov 2006 Honda Accord
Chcem sa podeliť o skúsenosti s autorizovanými servismi na Slovensku. Čaká ma pravidelná kontrola na Honde Accord 2,4 po 40.000 km, preto som oslovil servis v Trnave, Nitre a Bratislave aby mi zaslali cenu a čas trvania servisnej prehliadky. Zaslali mi celkom "zaujímavé" ponuky. Upozorňujem, že v servisnej knižke a návode k Honde Accord je uvedený čas prehliadky 1,4 hod a menia sa filtre a olej.
V Omnii im prehliadka trvá 3-4 hodiny a cena je 420 EUR s DPH. V Motorcare 3-4hodiny a cena 350 EUR, nepovedali či je to cena s DPH. V Trnave 4 hod. po 33,90 € s DPH čo je 135,60 € s DPH ak si prinesiem vlastný materiál a s materiálom od nich 350-380€ s DPH. Jedine v Nitre dokážu urobiť servis za 1,4 hod., cena 275,- € ale neakceptujú vlastný materiál. A ešte mi v Motorcare tvrdili, že pri Accorde sa pri tejto údržbe nekontroluje vôla ventilov aj keď podľa plánu údržby sa vôla kontroluje. Neviem či sem chodí aj niekto z Hondy Slovakia ale veľmi by ma zaujímal ich názor na ceny ich dealerov.Načo potom majú plán úržby a čas údržby keď dealery na to kašlú.
http://auto.honda.sk/sluzby-po-predaji/pravidelna-udrzba.html
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
780622
Zaslal: 19.03.2010, 18:33 Odpovedať s citátom
Založený: 16 júl 2009 Príspevky: 94 Bydlisko: TT-PN-HC 2003 Honda Civic
meganak napísal:
Chcem sa podeliť o skúsenosti s autorizovanými servismi na Slovensku. Čaká ma pravidelná kontrola na Honde Accord 2,4 po 40.000 km, preto som oslovil servis v Trnave, Nitre a Bratislave aby mi zaslali cenu a čas trvania servisnej prehliadky. Zaslali mi celkom "zaujímavé" ponuky. Upozorňujem, že v servisnej knižke a návode k Honde Accord je uvedený čas prehliadky 1,4 hod a menia sa filtre a olej.
V Omnii im prehliadka trvá 3-4 hodiny a cena je 420 EUR s DPH. V Motorcare 3-4hodiny a cena 350 EUR, nepovedali či je to cena s DPH. V Trnave 4 hod. po 33,90 € s DPH čo je 135,60 € s DPH ak si prinesiem vlastný materiál a s materiálom od nich 350-380€ s DPH. Jedine v Nitre dokážu urobiť servis za 1,4 hod., cena 275,- € ale neakceptujú vlastný materiál. A ešte mi v Motorcare tvrdili, že pri Accorde sa pri tejto údržbe nekontroluje vôla ventilov aj keď podľa plánu údržby sa vôla kontroluje. Neviem či sem chodí aj niekto z Hondy Slovakia ale veľmi by ma zaujímal ich názor na ceny ich dealerov.Načo potom majú plán úržby a čas údržby keď dealery na to kašlú.
http://auto.honda.sk/sluzby-po-predaji/pravidelna-udrzba.html


kazdy asi mame svoju skusenost s autorizovanym servisom, nebudem rozpisovat konkretne ale osobne uz by som do autorizovaneho servisu na SK nesiel, jedine do ciech alebo do rakuska... v brne je velmi dobry autorizovany servis. zaruka na tvoje auto plati v celej EU a garancku ti mozu spravit hocikde v ramci EU. takze, takze kukni aj napr. to brno, alebo pozri na CZ HondaClub a uvidis... kontak na to brno mam aj ja...

_________________
7G CIVIC 1.6VTEC D16V1 (2003)
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Milos
Zaslal: 19.03.2010, 19:25 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 13 jún 2007 Príspevky: 2988
780622 napísal:
osobne uz by som do autorizovaneho servisu na SK nesiel, jedine do ciech alebo do rakuska...
To uz asi trochu prehanas, nie ? Nejaky SK servis ta sklamal a preto si si povedal, ze vsetky SK servisy su na figu ? Kolko si vyskusal ceskych a rakuskych servisov ?

_________________
Pravidla fora
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
780622
Zaslal: 19.03.2010, 21:24 Odpovedať s citátom
Založený: 16 júl 2009 Príspevky: 94 Bydlisko: TT-PN-HC 2003 Honda Civic
Milos napísal:
780622 napísal:
osobne uz by som do autorizovaneho servisu na SK nesiel, jedine do ciech alebo do rakuska...
To uz asi trochu prehanas, nie ? Nejaky SK servis ta sklamal a preto si si povedal, ze vsetky SK servisy su na figu ? Kolko si vyskusal ceskych a rakuskych servisov ?


no ano, jeden autorizovany honda (a dost autorizovanych inych znaciek) ma dost sklamal (nebolo to v BA, a vobec kvality servisov autorizovanych v BA nepoznam)a ano ked je nieco vacsie tak servisujem v brne. mimochodom znami chodia do servisov (autorizovanych) do rakuska a nie len s hondami a nemozu si vynachvalit... a ceny min. cca. 30% dole proti cenam na SK. ceny v brne su asi na urovni SK za pracu ale diely su lacnejsie.. a pises kolko som vyskusal servisov, je to prispevok o autorizovanych servisoch a tych je teda v okoli TT, HC, PN strasne moc, ze... a ked si to zratam a profesionalnejsie sluzby + vyskoleny personal a nizsie ceny tak mi to brno fakt vyhovuje... jazdim od roku 1997, ale nie len s hondami, ale aj tak by som vedel napisat roman o servisoch, aj autorizovanych a tych garazovych... A MILOS JA NIKOMU NEVNUCUJEM A ANI NIKOHO NEODRADZAM OD NEJAKEHO SERVISU, BOL TO MOJ NAZOR (zo skusenosti). a pokial by slo o neautorizovane servisy, par slusnych poznam ale neny to to co to byvalo v minulosti...

_________________
7G CIVIC 1.6VTEC D16V1 (2003)
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
meganak
Zaslal: 28.04.2011, 14:36 Odpovedať s citátom
Založený: 26 jún 2009 Príspevky: 6 Bydlisko: Tomášov 2006 Honda Accord
Po roku som zase isiel na pravidelny servis /60.000km/ na Hondu Accord. Po cenovom prieskume som si vybral servis Omnia v Dunajskej Strede kde mali cenu podobnu ako v Nitre ale mam ich blizsie. V Bratislavskej Omnii som uz bol a moje pocity boli skor zle ako dobre.
Bol so tam reklamovat hucanie od kolies /myslel som si ze to su loziska a auto bolo v zaruke/, auto som odovzdal s tym ze mi hned ako to bude hotove ma zavolaju mam si sadnut v cakarni. Prijmaci technik nebol nijak zvlast ustretovy a skor mi pripadalo ze ho otravujem a zdrzujem.
Ked som sa po 2 hodinach spytal ci to este bude dlho trvat tak na mna prijmaci technik prekvapene pozrel a ze "ved kluce od auta tu mam uz aspon hodinu" a ze autu nic neni len su ojazdene pneumatiky - to bolo to hucanie. Takze 2 hodiny som cakal na to aby mi oznamili ze su len ojazdene pneumatiky. To bola moja prva aj posledna skusenost s Bratislavskou Omniou.
A teraz k Omnii v DS, tam by sa mali chodit z Bratislavy ucit ako sa ma spravat k zakaznikovy a ako ma servis vyzerat. Spravanie prijimacich technikov p. Vamosa a aj jeho kolegu /meno bohuzial neviem/ bolo ukazkove. Mily, ustretovy a odpovedali ochotne na cokolvek na co som sa spytal. Po usadeni ma hned ponukli kavou, cajom. V cakarni je presklena stena odkial krasne vidite co sa robi s vasim autom. Mal som z toho fakt dobry pocit, ze vidim co sa pri aute robi.Tak som to vyuzil a sledoval som co technik robi. Technik /starsi pan, bohuzial tiez neviem meno/ tam kmital okolo auta a kontroloval hadam vsetko co sa da. Pri tomto servise nie je predpisana vymena peloveho filtra, ale napriek tomu ho skontroloval a prisiel mi ho ukazat, ci ho chcem vymenit. Pred ukoncenim servisu mi p. Vamos prisiel oznamit co vsetko sa s autom robilo, co kontrolovali, ake zavady nasli a ze o 10 minut su hotovy. Po servise prisiel za mnou aj technik a takisto mi zreferoval co vsetko na aute robil. A najlepsie bolo ked mi oznamili, ze mi spravili diagnostiku a vymazali s pamate chyby ktore tam boli od baterie /mal som ju 2x vybitu/, ze bezne to nerobievaju ale tak pre istotu diagnostiku spravili. Vsetky ukony co mi zreferovali som mohol kontrolovat cez sklo a viem ze nic si nevymysleli. Takze viem, ze to nebola len vymena oleja a brzdovej kvapaliny. Nebeham po servisoch kazdu chvilu /chvala za Hondu/ takze nemam velmi s cim porovnavat ale takto si ja predstavujem kvalitny servis a pristup ku klientom. Tu som mal pocit, ze klient je pan /a nie len ked auto kupuje a necha tam kopu penazi/. Takze HONDU OMNIA v Dunajskej Strede oporucam a aby som nebol nespravodlivy tak pristup a spravanie maju velmi dobre aj v Nitre kde som bol na servise minuli rok. Ale tam mi chybalo to ostatne okolo servisu /moznost vidiet na auto pri servise, oznamenie co sa s autom robilo/.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist