Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  Slovakiaring - vecerne jazdy s RacingWheels

HMT
Zaslal: 13.04.2010, 8:37 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
Kto by mal predbezne zaujem o vecerne jazdy na Slovakiaringu? Spravidla by islo o dve hodiny volneho jazdenia (18:00 - 20:00) bez skupin a bez obmedzeni (volne vchadzanie na drahu, volne schadzanie dolu). Ked je jazdec rozumny a vie, co jeho auto znesie (hlavne brzdy), zajazdi tak 15-20 min. a pojde na 10 min. dole. Tym bude zabezpecene pohodlne a bezpecne prestriedanie vsetkych a na drahe bude dost miesta - kazdy moze ist svojim tempom.

Potrepujeme na to bezpodmienecne aspon 35 aut. Predbezdne. Idealne 40-45.

Ak by bol potrebny pocet, viem vam zarucit, ze to vyjde urcite lacnejsie ako 30 eur na 25 min. O kolko, to je zatial tazko povedat. Budeme este o tom jednat.

Nevahajte ludia, SKring je skvely okruh, ma spickove nove obrubniky, info tabule o vzdialenosti pred zakrutou (100,50), velmi slusnu restauraciu za primerane ceny.. Neviem dokedy este bude takato moznost. Uz teraz je velmi tazke sa vtesnat do ich kalendara. Pre Slovaka je to naozaj mozno trochu drahe, ale nasa smola je, ze rakusakom, nemcom, svajciarom, talianom sa nas okruh velmi paci a su ochotni bez problemov za to platit. Napr. zaciatkom maja - 1.,2... tam bude opat moto-agentura Valentinos - jazdil som s nimi - bolo tam 211 motoriek. Teraz je uz !zaplatenych! 250.

Takze kto by isiel, nech hodi kamenom... Very Happy Very Happy

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
tomas311
Zaslal: 13.04.2010, 9:01 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 26 máj 2009 Príspevky: 973 Bydlisko: Piešťany 2006 Honda Civic
Ja by som isiel urcite, musite ale vybavit aj pocasie Wink
Za dazda urcite nie

_________________
MB3 - D15Z8 - Baikal Green Pearl
FK2 - R18A2 - Milano Red
ex.-ED9,EG4,EJ9,EK3,MA8,MB2,MB7,CE9,CG9,CH6,EP2,EU7,EU8,GE4,RD1
http://www.mcp.estranky.sk/
http://www.honda-diely.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
aapalo
Zaslal: 13.04.2010, 9:15 Odpovedať s citátom
Založený: 27 október 2008 Príspevky: 664 Bydlisko: Nová Baňa 1999 Honda Prelude
Ja by som sa pridal ako vždy..

_________________
KRHLA Drag racing Nová Baňa
www.mongolrally.sk
XX blackbird
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Gandzi
Zaslal: 13.04.2010, 10:01 Odpovedať s citátom
Založený: 03 apríl 2007 Príspevky: 794 Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
tiez sa pridam
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
LastV8
Zaslal: 13.04.2010, 11:02 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
ja niekedy chcem ist urcite zase....lenze urcite nie hned teraz....aj ked som mal nove platnicky, tak som ich rozsrotoval a idem radsej menit aj olej + vsetky naplne a to z casovych dovodov u mna bude trvat tento proces aj dva mesiace....

_________________
Subaru Impreza

exdaily: 04' Honda Civic Coupe 1.7 VTEC
exrace: Honda Prelude 2.2 VTI-S 4WS
exfun: XQUAD X5 LONG SPORT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
aapalo
Zaslal: 13.04.2010, 11:14 Odpovedať s citátom
Založený: 27 október 2008 Príspevky: 664 Bydlisko: Nová Baňa 1999 Honda Prelude
LastV8 napísal:
ja niekedy chcem ist urcite zase....lenze urcite nie hned teraz....aj ked som mal nove platnicky, tak som ich rozsrotoval a idem radsej menit aj olej + vsetky naplne a to z casovych dovodov u mna bude trvat tento proces aj dva mesiace....


Myslím, že to nebude až také horúce. Niekedy v teplejších dňoch by to bolo ideál.

_________________
KRHLA Drag racing Nová Baňa
www.mongolrally.sk
XX blackbird
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
LastV8
Zaslal: 13.04.2010, 11:17 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
no (jun) jul uz som v pohode po serviske...jazdit pojdem, dobra partia i skvele zazitky na trati....to na ceste clovek nezazije....

_________________
Subaru Impreza

exdaily: 04' Honda Civic Coupe 1.7 VTEC
exrace: Honda Prelude 2.2 VTI-S 4WS
exfun: XQUAD X5 LONG SPORT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
tomas311
Zaslal: 13.04.2010, 11:39 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 26 máj 2009 Príspevky: 973 Bydlisko: Piešťany 2006 Honda Civic
aapalo napísal:

Myslím, že to nebude až také horúce. Niekedy v teplejších dňoch by to bolo ideál.


Jun, jul by bol ideal (aspon z mojho pohladu). V maji sa idu 3 preteky TDC a dalsie 3 mesiace iba 1 tu na zapade a ostatok na vychode, tam pojde asi malokto. Takisto AS ma leto trochu volnejsie.

_________________
MB3 - D15Z8 - Baikal Green Pearl
FK2 - R18A2 - Milano Red
ex.-ED9,EG4,EJ9,EK3,MA8,MB2,MB7,CE9,CG9,CH6,EP2,EU7,EU8,GE4,RD1
http://www.mcp.estranky.sk/
http://www.honda-diely.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
HMT
Zaslal: 13.04.2010, 12:40 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
Urcite to nebude skor ako druha polovica maja - aj to zatial len hypoteticky. Ak by nebolo dost aut, tak skusime neskor..

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
patrick
Zaslal: 13.04.2010, 13:15 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1788
S otcom tam planujeme skocit takze asi hej...

_________________
DRIFTGARAGE PNEUSERVIS

PROTECT ME FROM WHAT I WANT
Pre klub 10%zlava na vyrobky Millers Oils
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
duddox
Zaslal: 13.04.2010, 13:51 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 16 júl 2008 Príspevky: 1176 Bydlisko: BA,SC,PN 2000 Honda Accord
ja by som rad siel.hlavne vecerny cas je super a cena je v pohode.viac menej mozte ratat aj somnou a za taku cenu by sa urcite našlo dost ludi z blizkeho okolia co sa im oplati vybehnut aj v tyzdni(ci ide len o soboty?)

Este ma zaujima ci aj v tom case tam su zachranka,hasici,dalej traktor(trhac naraznikov).

A este ci aj v takomto pripade musim uvadzat v registracii v akom aute pridem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
HMT
Zaslal: 13.04.2010, 14:40 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
duddox napísal:
ja by som rad siel.hlavne vecerny cas je super a cena je v pohode.viac menej mozte ratat aj somnou a za taku cenu by sa urcite našlo dost ludi z blizkeho okolia co sa im oplati vybehnut aj v tyzdni(ci ide len o soboty?)

Este ma zaujima ci aj v tom case tam su zachranka,hasici,dalej traktor(trhac naraznikov).

A este ci aj v takomto pripade musim uvadzat v registracii v akom aute pridem.



Zatial pripadaju do uvahy: pondelok, utorok, stvrtok a nedela. Da sa aj piatok a sobota, ale tam bude urcite cena vyssia. Agentury maju vzdy vyssiu cenu prenajmu okruhu piatok, sobota.

Samozrejme, zachranky, hasici, traktory, odtahovky, pneuservis, benzinka... vsetko bude plne k dispozicii ako obvykle.

Co sa tyka uvedenia typu auta pri registracii vopred, treba to uviest. Ale ak prides na inom, staci nahlasit v agenturnej miestnosti zmenu auta a je to vybavene. No problem.

duddox napísal:
..a za taku cenu by sa urcite našlo dost ludi z blizkeho okolia co sa im oplati vybehnut aj v tyzdni..


To by si sa mozno cudoval. Niekomu ako Ty sa to zda byt dobra cena, ale je stale vela takych, co ine nevedia rozpravat, len to, ze ake strasne prachy za to vsetci pytaju... ale bodaj by si mal pravdu a mali by sme zavazne 40 aut. To by sa to organizovalo.. Preto prave potrebujeme co najviac ludi zaplatenych vopred. Tazko sa podpisuje zmluva - napr. na 4000 EUR, ked clovek nevie, ci od ludi dostane vobec 3 tis.
My nepotrebujeme ziadne enormne zisky, kazdy z nas ma iny hlavny prac. pomer... chceme len, aby si ludia zajazdili za rozumne ceny a robime pre to vsetko.

edit: oprava chyb.


Naposledy upravil HMT dňa 13.04.2010, 16:59, celkom upravené 2 krát.

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
patrick
Zaslal: 13.04.2010, 15:20 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1788
Bude mozne pocas jazdenia prehodit sa v autach???Napr.ked budem chciet ist na otcovom a on trebars zatial pojde na mojom???

_________________
DRIFTGARAGE PNEUSERVIS

PROTECT ME FROM WHAT I WANT
Pre klub 10%zlava na vyrobky Millers Oils
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
HMT
Zaslal: 13.04.2010, 16:59 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
patrick napísal:
Bude mozne pocas jazdenia prehodit sa v autach???Napr.ked budem chciet ist na otcovom a on trebars zatial pojde na mojom???


Jasne, akurat to tiez treba nahlasit, aby sme vedeli, kto kedy jazdi. Pokial budu nahlasene a zaplatene obidve auta, obidvaja jazdci budu mat podpisane vyhlasenie, nevidim v tom problem.

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
romanza
Zaslal: 13.04.2010, 18:01 Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2006 Príspevky: 301 Bydlisko: Pezinok 2009 Honda Civic
Ja by som tiez znovu isiel a zohnal by som mozno dalsieho cloveka, ktory by sa tiez rad pridal, vlastne on bol aj teraz so zltym novym meganom.

_________________
Civic FN2 TypeR DOHC i-VTEC K20Z4
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu MSN Messenger

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 3
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist