Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  www.pixmania.com B/W?

PuLo
Zaslal: 20.06.2007, 10:15 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1614 Bydlisko: BA, Nove Mesto
Hi all

Dnes som si trochu zasurfoval po nete a nasiel som tuto spolocnost ktora ponuka predaj roznej elektroniky cez net ... zrovnanal som ich ceny napr. s tym co ponuka NAY .. i ked asi cokolvek ine bude lacnejsie ako u nich Smile a su to fakt pekne rozdiely v cenach.

No mna by zaujimalo ci si uz niekto z vas od nich nieco objednaval a ako bol spokojny s vybavovanim? Diiik.

_________________
Honda Accord 2.4 AT (2010)
Suzuki DL650 (2010)
ex: Toyota Corolla 1.8 TS (2003)
ex: Kawasaki ER-6F (2009)
ex: Suzuki Swift 1.3 GS (2005)
ex: Honda Civic EG4 (1992)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
mishenko
Zaslal: 20.06.2007, 13:03 Odpovedať s citátom
Založený: 10 december 2006 Príspevky: 636 1995 Honda Civic
Ja odtial mam autoradio, spokojnost s cenou, aj dodavkou.
Inak ak odtial chce dakto navigaciu, tak to ma radsej kontaktujte .. Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
pcs
Zaslal: 20.06.2007, 15:06 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 926 Bydlisko: Sarfia 1998 Honda Integra
podla mna nie su az tak fasa.
cena je uvedena bez postovneho atd. ked to vsetko zratas tak sa to rovna aj inym eshopom

_________________
ITR & Volvo S60 D5

AHcTT,
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
mishenko
Zaslal: 20.06.2007, 15:14 Odpovedať s citátom
Založený: 10 december 2006 Príspevky: 636 1995 Honda Civic
to moje radio bolo fasa Smile za polovicu oproti SK .. a hadam aj viem pozriet ceny na inych shopoch, ked jeden vlastnim .. Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Petrik
Zaslal: 20.06.2007, 18:36 Odpovedať s citátom
Založený: 12 január 2007 Príspevky: 400 Bydlisko: TN & BA 1992 Honda Prelude
nakupuju vo velkom, takze maju dobre ceny, napr. pri niektorych modeloch autoradii Alpine je cena az polovicna. Cena je bez postovneho, ktore povacsine cini 299,- Sk. Kazdopadne maju velky vyber a dodavka slubena do cca 3 dni az tyzdna (centralny sklad maju vo Francuzsku myslim). Myslim ze by s nimi nemal byt problem.

_________________
Dream as you will live forever, live as you will die today Rolling Eyes
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
BAD-ANGEL
Zaslal: 21.06.2007, 8:03 Odpovedať s citátom
Založený: 25 február 2007 Príspevky: 131 Bydlisko: Bratislava
Tiez som od nich kupovala autoradio a zatial som spokojna, sice som cakala trochu dlhsie na dodavku lebo ho nemali na sklade, ale akonahle doslo na sklad za 2-3 som ho mala doma Smile

_________________
Žijeme len raz, tak žime nadoraz!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
peterf
Zaslal: 28.09.2008, 21:36 Odpovedať s citátom
Založený: 28 september 2008 Príspevky: 6 Bydlisko: Pravenec
Pocul som ze byvaju problemy z reklamaciami...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PeTo
Zaslal: 28.09.2008, 22:15 Odpovedať s citátom
Založený: 18 júl 2007 Príspevky: 211 Bydlisko: BA 1997 Honda Civic
peterf napísal:
Pocul som ze byvaju problemy z reklamaciami...
Aj ja som to počul.


Mne vadilo že som musel platiť vopred a nie na dobierku, rád si veci rozbalím či to tam je a až potom za to platím.

A k výrobkom nedávajú slovenský manuál.

_________________
Civic 6G 1.4iS 3D
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
PuLo
Zaslal: 28.09.2008, 22:29 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1614 Bydlisko: BA, Nove Mesto
Nic proti vam, ale reakcie typu pocul som neberiem, drzme sa osobnej skusenosti Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
peterf
Zaslal: 29.09.2008, 10:02 Odpovedať s citátom
Založený: 28 september 2008 Príspevky: 6 Bydlisko: Pravenec
Je to osobna skusenost mojho suseda-tie navody to je fakt.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Performance
Zaslal: 29.09.2008, 18:47 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 4195 Bydlisko: okres PD 1996 Honda Civic Coupe
peterf napísal:
Pocul som ze byvaju problemy z reklamaciami...


Kdesi som čítal na nejakom fore a myslím,že to majú uvedené aj priamo na ich stránke, že v prípade reklamácie musíš tovar poslať na vlastné náklady až do Francúzka (preplatia ti to len v prípade,že ti reklamáciu uznajú...)
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
niio
Zaslal: 29.09.2008, 22:03 Odpovedať s citátom
Založený: 28 november 2007 Príspevky: 1612 Bydlisko: Trencin 1997 Honda Civic
ja som kupoval navigaciu odtial. je pravda, ze vsetko je tam odost lacne. jedine mi vadila dlhsia doba dodania, takmer dva tyzdne, lebo to islo az z francuzska. inac spokojnost a ked bude prilezitost, tak nevaham nakupovat znovu.
Inac na internete je X nespokojnych ludi s pixmaniou...toto netreba riesit, staci si pozriet, kolko je nespokojnych ludi s Tcomom a aj tak to vsetci vyuzivaju. Pixmania je inet obchod ako kazdy iny a kto si odtial kupuje, tak berie aj pripadne rizika na seba (hlavne obtiaznejsia reklamacia)...

_________________
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
BEGINNER
Zaslal: 30.09.2008, 11:52 Odpovedať s citátom
Založený: 26 máj 2008 Príspevky: 102 Bydlisko: SENICA (Haytown) 1997 Honda Civic
Uplne suhlasim s Niiom. Kazdy e-shop proste ma aj urcite negativa. Teraz som si kupoval ALPINE radio z pixmanie, predtym fotoaparat a tiez bez problemov. Dodanie do 3 dni. To ze tam nebol SK navod mi az tak nevadi. Len teraz zobrazuju na product photo ALPINE radio s cervenym podsvietenim a prislo so zelenym. Cervene podsvietenie je pre US trh, len si tam nahodili nespravne foto - to som zistil tesne po tom, ako som potvrdil objednavku.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
jopal
Zaslal: 01.10.2008, 9:43 Odpovedať s citátom
Založený: 25 júl 2007 Príspevky: 2541 Bydlisko: Zlaté Moravce
Tak to zhrnme: Poslat reklamovany tovar na vlastne naklady - to robi vacsina velkoobchodov a ani v pripade opravnenej rekl. peniaze nevratia. Uznam, do Francuzska je to asi drahsie ako v SR. Ale ked to maju uvedene v podmienkach, je to OK. SR navod ze chyba? Ja som u PC dakedy nemal nikdy SR navod, vynimky uz zacinaju... Ine podsvietenie- nepotesi, ale osobne som zazil na SR VO, kde udavali parametre, ktore vyrobok vobec nemal, neudaval ich ani vyrobca. Stava sa...Nemozme chciet pomaly VO ceny (niekdy aj lepsie) a maloobchodne vyhody. Kazdy musi z niecoho zit...Ja si ho tymto radim medzi oblubene polozky... Smile
Predsa len mi nedalo, porovnal som narychlo: http://www.pixmania.sk/sk/sk/1401718/art/lg/prehravae-rekorder-dvd-rh.html
s VO je tam pre pixmaniu rabat cez 3t! +postovne. Tak toto by som si asi z tade kvoli cene nekupil... Crying or Very sad

_________________
Lada 2102, r.v.1973, zelena skoro metaliza, takmer plna vybava Smile Ex SadSad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
VladaLFT
Zaslal: 01.07.2009, 12:17 Odpovedať s citátom
Založený: 27 apríl 2009 Príspevky: 1 Bydlisko: Chynorany
kupovla som z tade radio alpine skoro o 2 tisic lacnejsei ako na sk prist my to prislo do tizdna vadilo my to ze som musel platiti dobredu.a teraz sa modlim aby sa radiu nic nestalo ale tak zase alpine by malo cosi vydrzat inak velka spokojnost
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist