Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Motocykle  ~  Honda XL-600RM

stevo119
Zaslal: 07.05.2010, 17:42 Odpovedať s citátom
Založený: 07 máj 2010 Príspevky: 1 Bydlisko: dedina
Potrebujem surne poradit... Mam hondu xl-600rm,a mam jeden dost zufaly problem.Po nastartovani mi v motore klepe akoby som kladivom klepal po kovadline. Ak sa motor zohreje uz to klepe menej ale stale to pocut. Motor bol komplet rozhodeny,vsetko vyzera byt v norme ojnica,kluka,piest vahadka,rozvodova retaz a aj napinacia kladka su v poriadku ventyli som trosku prebrusil su tiez dobre. Som uz z toho trosku zufali ak sa niekto s tymto problemom stretol prosym poradte mi. Vopred vam dakujem....
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Ing.Dziwy
Zaslal: 01.06.2010, 15:39 Odpovedať s citátom
Založený: 02 december 2009 Príspevky: 78 Bydlisko: Košice-Kavečany Slovensko 1998 Honda Civic
stevo119 napísal:
Potrebujem surne poradit... Mam hondu xl-600rm,a mam jeden dost zufaly problem.Po nastartovani mi v motore klepe akoby som kladivom klepal po kovadline. Ak sa motor zohreje uz to klepe menej ale stale to pocut. Motor bol komplet rozhodeny,vsetko vyzera byt v norme ojnica,kluka,piest vahadka,rozvodova retaz a aj napinacia kladka su v poriadku ventyli som trosku prebrusil su tiez dobre. Som uz z toho trosku zufali ak sa niekto s tymto problemom stretol prosym poradte mi. Vopred vam dakujem....

Nestretol som sa s tym,ale tiez mam taku masinu a nemas tesne nastavene ventily,alebo ja som mal problem ze sa mi uvolnily voditka ventilov a tam bol taky zvuk,ale nerobil som nic ale kupil som motor XR600.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
ivo36
Zaslal: 02.06.2010, 21:27 Odpovedať s citátom
Založený: 15 apríl 2010 Príspevky: 7 Bydlisko: Zilina
Cauko kukni si hlavne ventilove vôle a potom ci tam mas dost oleja mne to stvarala take ostre tukanie a mal som tam malo oleja ma tam ist 2,5 litra.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist