Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Jarny VTEC Meeting

novco
Zaslal: 08.05.2010, 11:24 Odpovedať s citátom
Založený: 01 apríl 2009 Príspevky: 84 Bydlisko: Orava
tak a je to tu DEFINITIVNY DATUM: 06.06.2010 ako vzdy letisko Jakubovany

http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=123884730962282&ref=ts
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sallo
Zaslal: 08.05.2010, 11:42 Odpovedať s citátom
Založený: 27 máj 2009 Príspevky: 618 Bydlisko: Žilina 1998 Honda Civic
pekne pekne ideme Exclamation

_________________


EK4 98 pred-face Black Phantom
EJ9 00 po-face red
EJ9 97 pred-face black
EK4 99 po-face black pearl
EK4 98 po-face white EK9 style
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
novco
Zaslal: 08.05.2010, 12:24 Odpovedať s citátom
Založený: 01 apríl 2009 Príspevky: 84 Bydlisko: Orava
Jarny Vtec Meeting, 06.06.2010 cca o 11:00 ...letisko Jakubovany, pri LM
vstup: free, alebo 1€ za zrazovú nálepku

stretnutie účastníkov ako zvyčajne o 10:00 pred predajňou Honda v Liptovskom Mikuláši, odkiaľ sa celá kolóna presunie spanilou jazdou na letisko. Na programe sú voľné šprinty, meraný slalom. Na letisku je možné gumovať, driftovať, grilovať Smile

Tešíme sa na Vašu účasť
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
666potky
Zaslal: 08.05.2010, 12:30 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
tesime sa, dufam ze bude pocasicko ako minuly rok a este vacsia ucast

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tunerkoBB
Zaslal: 08.05.2010, 12:32 Odpovedať s citátom
Založený: 27 apríl 2008 Príspevky: 786 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
tesim sa) vidime sa tam:P
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Performance
Zaslal: 09.05.2010, 12:31 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 4195 Bydlisko: okres PD 1996 Honda Civic Coupe
Dajte to aj na český HC, isto aj odtiaľ niekto príde...
Ja dúfam, že tento rok už na svojom Smile

_________________
coupe EJ6 /// CRV RE6
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
pepo crx
Zaslal: 10.05.2010, 15:47 Odpovedať s citátom
Založený: 18 jún 2008 Príspevky: 149 Bydlisko: zilina 1991 Honda CR-X
jj, jak píše novco, prípravy na jarný VTEC Meeting už začali a dúfame že bude aspoň tak dobrý ako vlaňajší jesenný.
Oficiálnu pozvánku nájdete aj v mojej garáži Cool

určite sa pak budú riešiť aj nejaké spoločné odchody, Žilina, BB, Prievidza... tak ako vlani, ale to má ešte všetko čas...

_________________
enjoy vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
pepo crx
Zaslal: 10.05.2010, 15:51 Odpovedať s citátom
Založený: 18 jún 2008 Príspevky: 149 Bydlisko: zilina 1991 Honda CR-X
Tak a rád by som ešte hneď na úvod doplnil, že sa nejedná o žiadny komerčný zraz organizovaný za účelom finančného zisku, teda neočakávajte hip-hopové koncerty, Db drag, strip show ani nič podobné, taktiež celý program je v podstate voľný, určite tak ako vlani budú šprinty aj slalom. Jedná sa o stretnutie nadšencov značky Honda, ktorý to robia pre dobrý pocit a nič navyše, s omedzenými organizačnými možnosťami (aj my sa chceme baviť a nie tam pobehovať ako policajti), očakávame teda že sa každý na letisku bude správať tak ako by bol sám organizátorom a že tam neostane bordel tak ako vlani... Modré vrecia na odpad budú na letisku nachystané Wink

a aby som len nemoralizoval a trošku vás aj nalákal, vlani sa na našom zraze stretlo cca. 90 áut, z čoho cca. 70 boli hondy a zišlo sa tam naozaj hodne krásnych kúskov, jak šprintérov tak lešteniek. Očakávame účasť cca. 70-90 áut, teda aspoň toľko čo vlani Twisted Evil
No a ak všetko klapne, budú nachystané aj nejaké tričká, spravili sme nejaké návrhy na triko v štýle VTEC Meeting, tak snáď sa to podarí všetko zrealizovať Cool Taktiež je nachystaný refresh zrazovej samolepky, ktorá bude nepovinne na letisku zakúpiteľná Very Happy

_________________
enjoy vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
CTR01
Zaslal: 10.05.2010, 19:59 Odpovedať s citátom
Založený: 24 marec 2009 Príspevky: 165 Bydlisko: Dúhová 7,Košice 2010 Honda Civic
Ahoj Pepo. Vychod sa uz tesi na jarny Vtec meeting Pepo, vela ludi sa ma uz pytalo, ze co,kedy a podobne, som rad ,ze je uz definitivny termin , s Jozom sme zvazovali viac moznosti, myslim,ze ste to nakoniec idealne naplanovali, aj ked je to tyzden po rudne asi ,ale verim ,ze ucast bude silna ako na jesen, plagat je super a tesime sa na nalepky a tricka Very Happy
A dufam,ze uz prides na svojej crx-ke Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
pepo crx
Zaslal: 10.05.2010, 20:14 Odpovedať s citátom
Založený: 18 jún 2008 Príspevky: 149 Bydlisko: zilina 1991 Honda CR-X
CTR01 napísal:
Ahoj Pepo. Vychod sa uz tesi na jarny Vtec meeting Pepo, vela ludi sa ma uz pytalo, ze co,kedy a podobne, som rad ,ze je uz definitivny termin , s Jozom sme zvazovali viac moznosti, myslim,ze ste to nakoniec idealne naplanovali, aj ked je to tyzden po rudne asi ,ale verim ,ze ucast bude silna ako na jesen, plagat je super a tesime sa na nalepky a tricka Very Happy
A dufam,ze uz prides na svojej crx-ke Very Happy


Ahoj Jaro, jasné, CRX je podmienka, inak ma tam neuvidíte, termín na začiatku júna som chcel schválne ja, aby bolo crx-o už určite nachystané v top- forme, VTEC Meeting je pre mňa otvárací zraz sezóny a po dvoch rokoch konečne aj s CRX, rudno žiaľ vynechávam, ale neva, už sa teším pod Tatry Twisted Evil

_________________
enjoy vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
CTR01
Zaslal: 10.05.2010, 20:21 Odpovedať s citátom
Založený: 24 marec 2009 Príspevky: 165 Bydlisko: Dúhová 7,Košice 2010 Honda Civic
Ty fiskal Very Happy Dufam,teda ze to budes stihat,rad by som ta tam konecne videl v plnej parade Very Happy Ja tiez Rudno vynechavam, tolko volna by som nemal, takze vsetky sily smerujeme na jarny meeting Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Performance
Zaslal: 10.05.2010, 20:32 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 4195 Bydlisko: okres PD 1996 Honda Civic Coupe
Rudno už aj tak nie je to čo bývalo, stretneme sa všetci na Vtec meetingu Smile

_________________
coupe EJ6 /// CRV RE6
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
666potky
Zaslal: 10.05.2010, 21:00 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
ja len dufam, ze to uz budem doma, velmi velmi nerad by som to vynechal
Wink
nezabudnite poriadne fotit

dufam, ze vyjde kraaaaaaaaaasne pocasie, tesime saaaaaaaaaaaaa

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
CTR01
Zaslal: 10.05.2010, 21:17 Odpovedať s citátom
Založený: 24 marec 2009 Príspevky: 165 Bydlisko: Dúhová 7,Košice 2010 Honda Civic
666potky napísal:
ja len dufam, ze to uz budem doma, velmi velmi nerad by som to vynechal
Wink
nezabudnite poriadne fotit

dufam, ze vyjde kraaaaaaaaaasne pocasie, tesime saaaaaaaaaaaaa

Tak ja dufam,ze uz budes mat nalozene aj turbo ..ci? Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
666potky
Zaslal: 10.05.2010, 22:10 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
musim ta sklamat jaro este ee az na jesennom meetingu

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 16
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist