Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  8. Tuningový Zraz Čerín Čačín pri BB 23-24.7.2010

tunerkoBB
Zaslal: 21.07.2010, 19:52 Odpovedať s citátom
Založený: 27 apríl 2008 Príspevky: 786 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
viac info na http://www.redzone.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=48&Itemid=55

chysta sa niekto??
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Semir
Zaslal: 21.07.2010, 22:00 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
mi nie, ked zrusil sprinty nemenovany panko...

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tunerkoBB
Zaslal: 21.07.2010, 23:01 Odpovedať s citátom
Založený: 27 apríl 2008 Príspevky: 786 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
ale v piatok maju byt nemerane v "bombastickom" style:D vraj... skoda ich je veru...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
sallo
Zaslal: 22.07.2010, 8:18 Odpovedať s citátom
Založený: 27 máj 2009 Príspevky: 618 Bydlisko: Žilina 1998 Honda Civic
lol to co vymyslaju s tym sprintom, odpadnem startovanie z kolotocov, namiesto semafora petardy a mozno pride aj pikaču....

_________________


EK4 98 pred-face Black Phantom
EJ9 00 po-face red
EJ9 97 pred-face black
EK4 99 po-face black pearl
EK4 98 po-face white EK9 style
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Semir
Zaslal: 22.07.2010, 13:46 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
tunerkoBB napísal:
ale v piatok maju byt nemerane v "bombastickom" style:D vraj... skoda ich je veru...

hej hej Laughing bombasticky nech si jazdí sám ( najma to co napisal ze prvý krat to budete vidiet v strednej europe - nocne sprinty ) Laughing loooool a madarsko ,rumunsko nič? tam sa tak jazdí bežne. posral cely niekolkorocny brutal zraz mr.Johan

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Branislav
Zaslal: 22.07.2010, 14:04 Odpovedať s citátom
Založený: 23 február 2007 Príspevky: 2661 Bydlisko: mam 2000 Honda CR-V
nerieste ,proste toto je bezna vec ked chces nalakat co naviac ludi. Ja osobne by som ani ten slalom na tom letisku uz nesiel ,dobrie viem ake je to letisko (hlavne co je po stranach) ked som stavial tu drahu na hondazraze co tam bol ,vyletis nahodou trafis tu betonovu haluz co tam je a mozes volat odtahovku ,,ale mozno nebude blb a postavy tu trat aby tam nevletel aj keby ten dotycny chce.
Neva uvidime sa v puchove Very Happy

_________________
Breath the taste of delSol , Make tribute to delSol !
http://kocuriatko.mybrute.com <== Mas namna nervy ? Zbi ma !
Som len Kocurik. Let me be
Bazar dielov A kto si chce zalietat takOnline lietanie
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Marek BB
Zaslal: 22.07.2010, 16:21 Odpovedať s citátom
Založený: 28 október 2008 Príspevky: 1729 Bydlisko: Banska Bystrica 1998 Honda Civic
Semir napísal:
tunerkoBB napísal:
ale v piatok maju byt nemerane v "bombastickom" style:D vraj... skoda ich je veru...

hej hej Laughing bombasticky nech si jazdí sám ( najma to co napisal ze prvý krat to budete vidiet v strednej europe - nocne sprinty ) Laughing loooool a madarsko ,rumunsko nič? tam sa tak jazdí bežne. posral cely niekolkorocny brutal zraz mr.Johan


bavil som sa s nim o tom, ale ma na to svoj nazor (s kt sa mimochodom ani ja nestotoznujem). ale co uz nic nenarobime Sad
a ano, ide o to ze chcu co najviac ludi, takze radsej sa budu venovat lestenkam, meraniu audia atd atd.. Very Happy
tak nech to maju, ak podla nich sprinty su nuda Rolling Eyes

_________________
Accord CL9 K24A3 Type S
CRV RD1 B20Z
ex: Accord CL7 K20A6
ex: S2000 AP2 F22C1 Turbo
ex: Civic EJ9 D14A4
ex: Civic EJ9 D14A3/B18C4/K20A-R swap
ex: Civic Type R 7G EP3 K20A2
ex: Accord 5g F22Z2
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Branislav
Zaslal: 22.07.2010, 20:39 Odpovedať s citátom
Založený: 23 február 2007 Príspevky: 2661 Bydlisko: mam 2000 Honda CR-V
ved sprinty su nuda ked si to zoberies ,ale ked si zoberies tak najlakavejsia divacka atrakcia zrazov Very Happy

_________________
Breath the taste of delSol , Make tribute to delSol !
http://kocuriatko.mybrute.com <== Mas namna nervy ? Zbi ma !
Som len Kocurik. Let me be
Bazar dielov A kto si chce zalietat takOnline lietanie
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
CTR01
Zaslal: 23.07.2010, 17:15 Odpovedať s citátom
Založený: 24 marec 2009 Príspevky: 165 Bydlisko: Dúhová 7,Košice 2010 Honda Civic
Marek BB napísal:
Semir napísal:
tunerkoBB napísal:
ale v piatok maju byt nemerane v "bombastickom" style:D vraj... skoda ich je veru...

hej hej Laughing bombasticky nech si jazdí sám ( najma to co napisal ze prvý krat to budete vidiet v strednej europe - nocne sprinty ) Laughing loooool a madarsko ,rumunsko nič? tam sa tak jazdí bežne. posral cely niekolkorocny brutal zraz mr.Johan


bavil som sa s nim o tom, ale ma na to svoj nazor (s kt sa mimochodom ani ja nestotoznujem). ale co uz nic nenarobime Sad
a ano, ide o to ze chcu co najviac ludi, takze radsej sa budu venovat lestenkam, meraniu audia atd atd.. Very Happy
tak nech to maju, ak podla nich sprinty su nuda Rolling Eyes

Jasne Marek ze su pre nich sprinty nuda ked vsetky ceny vezmu hondy Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
peter.249
Zaslal: 25.07.2010, 15:05 Odpovedať s citátom
Založený: 01 október 2008 Príspevky: 218 2004 Honda Civic
Uz len to vstupne ma prekvapilo Laughing a program uz ani nespominam. Tento zraz nesiaha ani po paty napr. Caratu, kde bolo vstupne podobne(aj ked tento rok bol Carat slabsi) Very Happy Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist