Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  LucasOil RW day III 6.11.2010 Racing+tuning

Pridem...

...jazdit...  
40%
  [ 6 ]  40%
 
...len pozriet...  
40%
  [ 6 ]  40%
 
...nepridem...  
20%
  [ 3 ]  20%
 

Celkom hlasov : 15
www.RacingWheels.sk
Zaslal: 31.10.2010, 0:19 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 23 apríl 2009 Príspevky: 72 Bydlisko: SK
Posledna prilezitost si zajazdit na naozajstnom zavodnom okruhu za bezkonkurencnu a neopakovatelnu cenu.

Info na :

http://racingwheels.sk/index.php?page=slovakiaring

Nepotrebujete skolenie a skusky organizovane Slovakiaringom a nemusite nic viac platit.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
aapalo
Zaslal: 03.11.2010, 12:23 Odpovedať s citátom
Založený: 27 október 2008 Príspevky: 664 Bydlisko: Nová Baňa 1999 Honda Prelude
Všimol som si zmenu oproti minulému eventu. Jazdiť sa bude doobeda 2x hodina a nie 4x pol hodina ak tomu dobre rozumiem.

_________________
KRHLA Drag racing Nová Baňa
www.mongolrally.sk
XX blackbird
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 03.11.2010, 12:26 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Ano,ale toto nie je zmena,aj posledny krat to tak bolo a vsetci si to vychvalovali.
Viac casu je na jazdenie,ktory zabijali jazdci striedanim.Mozes ist dole kedy chces a naspat kedy chces a viac vyhod to ma.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 03.11.2010, 16:43 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Ak chcete prist v sobotu na ring pozriet tak vytvorime Honda parkovisko.

Budem tam mat aj nejake honda veci(snukry,salky,dudle ...).

Poobede bude viac aut jazdist,otvorene bude od 8-18.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
LastV8
Zaslal: 03.11.2010, 19:27 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
M&R napísal:
Ak chcete prist v sobotu na ring pozriet tak vytvorime Honda parkovisko.

Budem tam mat aj nejake honda veci(snukry,salky,dudle ...).

Poobede bude viac aut jazdist,otvorene bude od 8-18.

kde sa bude nachadzat honda parkovisko? Alebo sa urci na mieste podla moznosti? pridem okolo obeda....

_________________
Subaru Impreza

exdaily: 04' Honda Civic Coupe 1.7 VTEC
exrace: Honda Prelude 2.2 VTI-S 4WS
exfun: XQUAD X5 LONG SPORT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
duddox
Zaslal: 03.11.2010, 20:05 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 16 júl 2008 Príspevky: 1176 Bydlisko: BA,SC,PN 2000 Honda Accord
ked sa mi podari tak urcite dojdem snad okolo obeda Very Happy

_________________
...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M&R
Zaslal: 03.11.2010, 20:17 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Bude kde poviete Wink ,okrem drahy samozrejme.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
www.RacingWheels.sk
Zaslal: 04.11.2010, 0:11 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 23 apríl 2009 Príspevky: 72 Bydlisko: SK
Predpokladane pocasie na sobotu: Polojasno az oblacno. Bez zrazok. 16 st. Celsia !!! Zdroj: shmu.sk ..pridte si zajazdit na Slovakiaring! Este je par volnych miest!!

Cenník jázd priamo na okruhu v deň akcie - je nutné zúčastniť sa registrácie:
Celý deň: 130,- €
Pol dňa: 70,- € (dopoludnia alebo popoludní)

(transpondér je povinný a je zahrnutý v cene vstupenky )

...,alebo sa pridite len pozriet,ukazat auto.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
aapalo
Zaslal: 04.11.2010, 7:33 Odpovedať s citátom
Založený: 27 október 2008 Príspevky: 664 Bydlisko: Nová Baňa 1999 Honda Prelude
To je tak: všetci kričia: VTEC meeting, VTEC meeting a keď by konečne mohol byť tak nikto nepríde..

_________________
KRHLA Drag racing Nová Baňa
www.mongolrally.sk
XX blackbird
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Semir
Zaslal: 04.11.2010, 17:19 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
aapalo napísal:
To je tak: všetci kričia: VTEC meeting, VTEC meeting a keď by konečne mohol byť tak nikto nepríde..


svätá pravda a ešte k tomu s jedinečnou možnosťou na okruhu !!!! tam sa môžu všetci poriadne vyvetekovať a vyblazniť do sytosti, ale jasne, chapem vtec meeting znamena 400m plnka, pálit gumy na mieste,krutit sa na spiatočkách a fajront Laughing

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 04.11.2010, 18:17 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Aj mna to mrzi,ze vsetci"zavodnici"si to nepridu aspon vyskusat,previest sa,je to neopakovatelny pocit ist na okruhu.Ale jasne,radsej "sprinty"bez casomiery a blbnut ako realne byt chvilu naozaj zavodnik s realnym casom na kolo a trosku potrenovat prejazdy a spoznat auto.
Hlavne ked sa vam tam nemoze nic stat..ked vyletite pokial ste naozaj neni uplne vymeteni ako ten s tym seatom minule.

A mat byt krasne!!!

Cele je to nastavene tak aby ste ai auto neznicili,mohli tam jazdit kedy chcete,ist vychladit kedy chcete a najma bola neopakovatelna cena,ked si to spocitate tak nikde to nie je lacnejsie a uz ani nebude lacnejsie...
Este sme to aj vymysleli a prisposobili aby ste sa mohli v jednom aute striedat...

Este sa da na mieste,ale je to o 10 eur drahsie na pol dna.

Co sa tyka stretka tam tak myslim,ze zaujimavejsie miesto uz ani nemoze byt,bude sa na co pozerat,Mozete do boxov,okukavat aj supersporty,naozajstne sportove auta,proste parada,krasna sobota...idealne aspon na stretko,pokukat.


Este ma napadlo,ze bude pitie zadarmo od sponzora v registracnej miestnosti,nejake malinovky,dzusy a tak.Kto bude smedny tak registracna miestnost.Bude sa tam dat kupit aj Lucas veci.
Ak by niekto chcel nejake Honda blbosti a podznacky tak mi volajte 0948636666 Majo.

Uz fakt neviem cim to zlepsit pre vas Confused ,mozno keby to bolo zadarmo Laughing ,ale kazda tato akcia je pre nas stratou a ceny sa nedaju uz naozaj nizsie,sme skoro o polovicu lacnejsi ako v Brne jazdenie.

Tak snad sa tam vidime.

Tymto chcem podakovat vsetkym ,ktori nam pomahaju najma pa1ecovi.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Semir
Zaslal: 04.11.2010, 20:29 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
M&R napísal:
ked vyletite pokial ste naozaj neni uplne vymeteni ako ten s tym seatom minule.


ha! alebo ten *** na starej Celice vlani Laughing

M&R napísal:
Este ma napadlo,ze bude pitie zadarmo od sponzora v registracnej miestnosti,nejake malinovky,dzusy a tak


a pivo ??? Laughing

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Marek BB
Zaslal: 04.11.2010, 22:04 Odpovedať s citátom
Založený: 28 október 2008 Príspevky: 1729 Bydlisko: Banska Bystrica 1998 Honda Civic
len nechapem, z akeho dovodu ste sem zaplietli vtec meeting, ktory ani z hondaclubom nema v podstate nic spolocne Very Happy
nechajte ich nech sa tesia z coho sa tesia a vy sa teste z okruhu.
co sa mna tyka tak chcem prist urcite, aj ked nie jazdit. tak dufam ze mi to vyda...

_________________
Accord CL9 K24A3 Type S
CRV RD1 B20Z
ex: Accord CL7 K20A6
ex: S2000 AP2 F22C1 Turbo
ex: Civic EJ9 D14A4
ex: Civic EJ9 D14A3/B18C4/K20A-R swap
ex: Civic Type R 7G EP3 K20A2
ex: Accord 5g F22Z2
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
www.RacingWheels.sk
Zaslal: 05.11.2010, 2:05 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 23 apríl 2009 Príspevky: 72 Bydlisko: SK
Výhercami sutaze sú Karol Kollar a Peter Mihálik. Gratulujeme!

Kedze by malo byt pekne pozyvame aj ostatnych ludi sa len pozriet,ukazat auto,proste spravit si peknu sobotu.


Vidime sa na ringu Wink .
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
aapalo
Zaslal: 05.11.2010, 7:40 Odpovedať s citátom
Založený: 27 október 2008 Príspevky: 664 Bydlisko: Nová Baňa 1999 Honda Prelude
Marek BB napísal:
len nechapem, z akeho dovodu ste sem zaplietli vtec meeting, ktory ani z hondaclubom nema v podstate nic spolocne Very Happy
nechajte ich nech sa tesia z coho sa tesia a vy sa teste z okruhu.
co sa mna tyka tak chcem prist urcite, aj ked nie jazdit. tak dufam ze mi to vyda...


VTEC meeting by kľudne mohol byť na Slovakiaringu..Poriadne stretnutie honďákov s možnosťou zajazdiť si, pokecať, stretnúť sa..Alebo henten dedinský zraz má zaregistrovanú značku VTEC meeting? Ja som len použil príklad, všetci chcú honda zraz a keď je tu jedinečná možnosť tak nikto nič. Škoda, no..

_________________
KRHLA Drag racing Nová Baňa
www.mongolrally.sk
XX blackbird
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 7
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist