Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  LucasOil RW day III 6.11.2010 Racing+tuning

Pridem...

...jazdit...  
40%
  [ 6 ]  40%
 
...len pozriet...  
40%
  [ 6 ]  40%
 
...nepridem...  
20%
  [ 3 ]  20%
 

Celkom hlasov : 15
LastV8
Zaslal: 08.11.2010, 15:14 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
aapalo napísal:
LastV8 napísal:
ludia hlaste sa na zapis do tabulky na okruh, nech je to pestre, ved tam bolo dost hond aj nejake zname mena (Monika Weissova) a pod....

Monika bola na Mazde.

na svojej Mazde2? co chodi na slalom?

_________________
Subaru Impreza

exdaily: 04' Honda Civic Coupe 1.7 VTEC
exrace: Honda Prelude 2.2 VTI-S 4WS
exfun: XQUAD X5 LONG SPORT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
aapalo
Zaslal: 08.11.2010, 16:07 Odpovedať s citátom
Založený: 27 október 2008 Príspevky: 664 Bydlisko: Nová Baňa 1999 Honda Prelude
Ano na tej., Výborné autíčko.

_________________
KRHLA Drag racing Nová Baňa
www.mongolrally.sk
XX blackbird
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 08.11.2010, 17:09 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Takze konecne trosku viac casu.

Chceme podakovat vsetkym co prisli nielen jazdit ,ale aj sa pozriet.

Nabuduce by sme chceli nejako viac nas tam spojit,napr.grilovat vsetci,previest sa s niekym aby aj ti co nejazdili a nechceli ist zazili pocit na drahe v aute a podobne.

Dakujem za vsetkych.
Dakujem brigadnikom,svojim chalanom na brane(SBS) a najma Palcovi v pitline.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
pa1ec
Zaslal: 08.11.2010, 18:50 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
M&R napísal:

Dakujem za vsetkych.
Dakujem brigadnikom,svojim chalanom na brane(SBS) a najma Palcovi v pitline.

nie je za co... bez mojho ROZUMU by to az tak neslo a hlavne KED JE DOBRA ORGANIZACIA NIE JE TO PRACA ALE RADOST Cool takze ja dakujem skor vam, ze som mal prilezitost prezit fakt, ze kraaasny den... a aj pocasie celkom vyslo...
ten kto neprisiel koli pocasiu, moze lutovat...a teda riadne...

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Branislav
Zaslal: 08.11.2010, 20:39 Odpovedať s citátom
Založený: 23 február 2007 Príspevky: 2661 Bydlisko: mam 2000 Honda CR-V
M&R napísal:

...Chceme podakovat vsetkym co prisli nielen jazdit ,ale aj sa pozriet..

Neni zaco ,rado sa stalo Very Happy

M&R napísal:

Nabuduce by sme chceli nejako viac nas tam spojit,napr.grilovat vsetci,previest sa s niekym aby aj ti co nejazdili a nechceli ist zazili pocit na drahe v aute a podobne.

To by si nemohol byt stale v agenturnej miestnosti pri sympatickej slecne Very Happy Hazdat nanu vinu nebudem (rozptilovanie organizatora) ,ale rovno na teba Very Happy Very Happy Ale napad to neni spatny ,konecne budem robit na okruhu nieco ineho ako jazdit ,pracovat a kukat sa Very Happy

LastV8 napísal:
ludia hlaste sa na zapis do tabulky na okruh, nech je to pestre, ved tam bolo dost hond aj nejake zname mena (Monika Weissova) a pod....

Ja svoj cas nebudem priznavat ,lebo som musel vypustat v troch zakrutach lebo odlievalo benal Very Happy fakt si pripadam ako keby moje auto bolo kripel Sad

_________________
Breath the taste of delSol , Make tribute to delSol !
http://kocuriatko.mybrute.com <== Mas namna nervy ? Zbi ma !
Som len Kocurik. Let me be
Bazar dielov A kto si chce zalietat takOnline lietanie
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
matoxba
Zaslal: 08.11.2010, 20:48 Odpovedať s citátom
Založený: 19 august 2007 Príspevky: 898 Bydlisko: Bratislava
jaj ludia,zavidim vam ucast na akcii...ja som musel pekne krasne do prace,a to som uz mal vybaveny aj kvalitny fotak Confused
Tak sa budem tesit na jar,dufam ze bude RW day IV Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
peto009
Zaslal: 10.11.2010, 23:05 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 1077 Bydlisko: BA 1993 Honda Prelude
Satikk v drift care pred jazdou na okruhu:)

_________________
.....lude4ever.....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Satikk
Zaslal: 10.11.2010, 23:07 Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 978 Bydlisko: Bratislava 1993 Honda Civic
Hehe dik Peto,fajn foto,ani som nevedel,ze som tak pekne zarasteny Very Happy
Inak jazda bola paradna...uzasny pocit,zacal som auto stavat na okruhy,neda sa na to zabudnut
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 11.11.2010, 0:11 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Som to pisal,kto to skusi ten pochopi Wink .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Satikk
Zaslal: 11.11.2010, 9:11 Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 978 Bydlisko: Bratislava 1993 Honda Civic
JJ,treba to skusit,ta rychlost,ten rev,tie pretazenia,postupne sa rozsvecujuce kontrolky,teplo,piskajuce gumy,to vazne stoji zato....akoby sa zastavil cas a clovek mysli len na to,aby ako spolujazdec ukontroloval svoj zaludok a nemal ho az v krku Very Happy Inak vazne pecka! stoji to za to,bombovy pocit,od vtedy na nic ine nemyslim Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
LastV8
Zaslal: 11.11.2010, 9:16 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
Satikk napísal:
JJ,treba to skusit,ta rychlost,ten rev,tie pretazenia,postupne sa rozsvecujuce kontrolky,teplo,piskajuce gumy,to vazne stoji zato....akoby sa zastavil cas a clovek mysli len na to,aby ako spolujazdec ukontroloval svoj zaludok a nemal ho az v krku Very Happy Inak vazne pecka! stoji to za to,bombovy pocit,od vtedy na nic ine nemyslim Very Happy

Twisted Evil
mne to hovor...som na kazdej akcii RW(boli tri), menim platnicky, kotuce, gumy, ide to do penazi, ale nemozem si pomoct Smile

_________________
Subaru Impreza

exdaily: 04' Honda Civic Coupe 1.7 VTEC
exrace: Honda Prelude 2.2 VTI-S 4WS
exfun: XQUAD X5 LONG SPORT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Satikk
Zaslal: 11.11.2010, 9:36 Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 978 Bydlisko: Bratislava 1993 Honda Civic
No to ti verim...ja som sa este nikdy neodhodlal so svojim najprv nebol podvozok,ted neboli brzdy,naprava,stabiky,ale robim vsetko pre to,aby som sa na jar uz objavil.klima musi ist von,chladic oleja jednoznacne,dobre platnicky,brzdovka a odlahcit a toyo r888 a snad sa uz ukazem...zima je dlha,tak snad uz vse dokoncim....inak vzdy po tejto akcii ma chyti taky dlhodoby osial Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
LastV8
Zaslal: 11.11.2010, 9:41 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
Satikk napísal:
No to ti verim...ja som sa este nikdy neodhodlal so svojim najprv nebol podvozok,ted neboli brzdy,naprava,stabiky,ale robim vsetko pre to,aby som sa na jar uz objavil.klima musi ist von,chladic oleja jednoznacne,dobre platnicky,brzdovka a odlahcit a toyo r888 a snad sa uz ukazem...zima je dlha,tak snad uz vse dokoncim....inak vzdy po tejto akcii ma chyti taky dlhodoby osial Very Happy

tak drzim palce. nech to vyjde...je to motoristicky zazitok, ktory sa tazko porovnava s niecim, ak si bezny vodic a nejazdis nejake preteky...

_________________
Subaru Impreza

exdaily: 04' Honda Civic Coupe 1.7 VTEC
exrace: Honda Prelude 2.2 VTI-S 4WS
exfun: XQUAD X5 LONG SPORT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
patrick
Zaslal: 11.11.2010, 10:40 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1788
Pokial nemas kolesa R19 tak je to stale v pohode:D
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Satikk
Zaslal: 11.11.2010, 12:33 Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 978 Bydlisko: Bratislava 1993 Honda Civic
LastV8 napísal:
Satikk napísal:
No to ti verim...ja som sa este nikdy neodhodlal so svojim najprv nebol podvozok,ted neboli brzdy,naprava,stabiky,ale robim vsetko pre to,aby som sa na jar uz objavil.klima musi ist von,chladic oleja jednoznacne,dobre platnicky,brzdovka a odlahcit a toyo r888 a snad sa uz ukazem...zima je dlha,tak snad uz vse dokoncim....inak vzdy po tejto akcii ma chyti taky dlhodoby osial Very Happy

tak drzim palce. nech to vyjde...je to motoristicky zazitok, ktory sa tazko porovnava s niecim, ak si bezny vodic a nejazdis nejake preteky...


JJ urcite,tak dakujem,zatial som bol iba na dvoch akciach a stale ako spolujazdec,aj ked zajazdit si planujem uz tri roky,ale stale nemam auto v takom stave,ze by som sa odhodlal...proste nechcel som ist dovtedy,dokym nebudem vediet,ze je auto na to pripravene,aby to bol o to vacsi zazitok....snad to potom hned nerozflakam Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 6 z 7
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist