Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  LucasOil RW day III 6.11.2010 Racing+tuning

Pridem...

...jazdit...  
40%
  [ 6 ]  40%
 
...len pozriet...  
40%
  [ 6 ]  40%
 
...nepridem...  
20%
  [ 3 ]  20%
 

Celkom hlasov : 15
patrick
Zaslal: 11.11.2010, 16:04 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1788
Satikk napísal:
LastV8 napísal:
Satikk napísal:
No to ti verim...ja som sa este nikdy neodhodlal so svojim najprv nebol podvozok,ted neboli brzdy,naprava,stabiky,ale robim vsetko pre to,aby som sa na jar uz objavil.klima musi ist von,chladic oleja jednoznacne,dobre platnicky,brzdovka a odlahcit a toyo r888 a snad sa uz ukazem...zima je dlha,tak snad uz vse dokoncim....inak vzdy po tejto akcii ma chyti taky dlhodoby osial Very Happy

tak drzim palce. nech to vyjde...je to motoristicky zazitok, ktory sa tazko porovnava s niecim, ak si bezny vodic a nejazdis nejake preteky...


JJ urcite,tak dakujem,zatial som bol iba na dvoch akciach a stale ako spolujazdec,aj ked zajazdit si planujem uz tri roky,ale stale nemam auto v takom stave,ze by som sa odhodlal...proste nechcel som ist dovtedy,dokym nebudem vediet,ze je auto na to pripravene,aby to bol o to vacsi zazitok....snad to potom hned nerozflakam Very Happy

Pre teba nebude nikdy dokonale...Uz 3krat si mohol jazdit...Len ty chces ist hned na 10000%
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Satikk
Zaslal: 11.11.2010, 16:13 Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 978 Bydlisko: Bratislava 1993 Honda Civic
To Patrick: tak to je pravda ale vies...ked si ma viezol v ITR tak som nenmal ani podvozok a to je podla mna zbytocne ist bez toho...teraz som nemal este stabiky,prehodene brzdy a navyse mi nedrzi dobre tesnenie pod vekom a to mi za to nestoji,aby som tam stale drzal motor na hranici a mal ho potom cely od oleja,ak nie zadrety.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Branislav
Zaslal: 11.11.2010, 16:19 Odpovedať s citátom
Založený: 23 február 2007 Príspevky: 2661 Bydlisko: mam 2000 Honda CR-V
satikk ,ale to nieje vzdy otom ist na hranici. Vid mna ja som teraz naposledy isiel tak na 70% moc som netocil a este ktomu som mal eco prejazdy asi troch lavotocivych zakrut. Ide oto spoznat to ako tak naucit sa trat a spravanie auta.

mimochodom ,tuto nedelu sa na slovakiaringu jazdi znova. Very Happy
Skopcene zo stranky Skringu. Ked ti to bude M&R v klude to zmaz ,kedze viem ,ze cisto teoreticky to do tejto temy nepatri.
Vážení priaznivci auto a motoršportu!
Vzhľadom na priaznivé počasie, v nedeľu 14.11.2010 sme pripravili pre vás voľné jazdy auto aj moto - striedavo po pol hodine.
Ceny:
- moto celý deň: 80 eur, pol dňa 40 eur.
- auto celý deň 90 eur, pol dňa 50 eur.

Tešíme sa na Vašu účasť!

Team Slovakia Ringu

_________________
Breath the taste of delSol , Make tribute to delSol !
http://kocuriatko.mybrute.com <== Mas namna nervy ? Zbi ma !
Som len Kocurik. Let me be
Bazar dielov A kto si chce zalietat takOnline lietanie
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Satikk
Zaslal: 11.11.2010, 16:34 Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 978 Bydlisko: Bratislava 1993 Honda Civic
Nooo cena je to opat dobraa,ale asi pockam do jari aj ked teraz su podmienky fajn,teplota este raltivne ok,co sa tyka vozovky a aj vzhladom na dobru teplotu nasavaneho vzduchu,

Je mi to jasne,jasne ze si to treba minimalne zotrikrat prejst v klude a nie sa hned vymlatit v tej prudkej lavotocivej ci v tej hned za horizontom ale predsalen,clovek ma lepsi pocit ked ide na pripravenom aute,ako ked ide nasilu so zmiesanymi pocitmi len aby si mohol povedat,bol som tam.

Inak uz asi dost zahlcujeme temu off topicmi.Ked tak,kludne to zmazte alebo dajte nejaky presun na temu kde sa da o takychto veciach diskutovat
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
2Bera
Zaslal: 11.11.2010, 19:43 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
RacingWheels napísal:
Tato sanca za taku cenu sa uz nikdy nebude opakovat !


M&R napísal:

Celodenne jazdenie(4hodiny) 99,-eur
Poldenne jazdenie(2hodiny) 60,-eur

Nikdy a nikde si lacnejsie nezajazdite Wink .

Ceny po 25.10.2010 a na mieste:

Celodenne jazdenie(4hodiny) 129,-eur
Poldenne jazdenie(2hodiny) 80,-eur

Registracia onedlho,pocet aut limitovany!


Branislav napísal:

Vzhľadom na priaznivé počasie, v nedeľu 14.11.2010 sme pripravili pre vás voľné jazdy auto aj moto - striedavo po pol hodine.
Ceny:
- moto celý deň: 80 eur, pol dňa 40 eur.
- auto celý deň 90 eur, pol dňa 50 eur.

Tešíme sa na Vašu účasť!

Team Slovakia Ringu


a to se vyplati Very Happy

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
M&R
Zaslal: 11.11.2010, 20:28 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
2b ..tesis sa zbytocne,lebo casovo jazdis kratsie ako u nas teda plati co som pisal,lebo viem co pisem...okrem toho vsetci co tam pojdu musia mat skolenie a skusky aby mohli jazdit t.j.dalsie peniaze...stale prati,ze mame najlacnejsie jazdy v europe na okruhu.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
2Bera
Zaslal: 11.11.2010, 23:05 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
M&R napísal:
2b ..tesis sa zbytocne,lebo casovo jazdis kratsie ako u nas teda plati co som pisal,lebo viem co pisem...okrem toho vsetci co tam pojdu musia mat skolenie a skusky aby mohli jazdit t.j.dalsie peniaze...stale prati,ze mame najlacnejsie jazdy v europe na okruhu.



dik za vysvetlenie Wink

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Branislav
Zaslal: 11.11.2010, 23:10 Odpovedať s citátom
Založený: 23 február 2007 Príspevky: 2661 Bydlisko: mam 2000 Honda CR-V
no neviem ,ci jazdis menej ,skor by som povedal tak isto a mozno aj viac, Zasa je pravda ,ze skolenie tam treba mat ,ale kedze poniektory maju skolenie zasebou aj s kartickou Very Happy tak neplatia nic.
Proste nerieste ,oplati sa kazda prilezitost ist na okruh ci je to verejne skringu alebo racingwheel akcia a podobne

_________________
Breath the taste of delSol , Make tribute to delSol !
http://kocuriatko.mybrute.com <== Mas namna nervy ? Zbi ma !
Som len Kocurik. Let me be
Bazar dielov A kto si chce zalietat takOnline lietanie
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 11.11.2010, 23:40 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Toto mame vyriesene s ringom,vyskusaj,jazdi a uvidis kolko budes jazdit cisteho casu a za kolko penazi.

Okrem toho aj po nasej akcii v nedelu mali tieto volne jazdy na ringu,bolo tam 5 aut za cely den,slovom "pat "aut...preco...lebo je to lacnejsie a viac jazdis...?
Vsetko ma dve tvare,aj s tym skolenim a vstupom s kartickou.

K tomu skoleniu...nase akcie su pre takych co si nechcu a nerobia tie vase(Branislav) testy-skusky,pre sirsiu verejnost.
Preto som pisal,ze su to peniaze naviac,to " naviac "oproti nasej cene,to znamena ich cena+cena na skolenie/skusky.
Nehovoril som o ludoch co uz skolenie maju.Nasa akcia je prave pre tych co nemaju a chcu vyskusat,zajazdit.Zapaci sa im a spravia skolenie a mozu aj na vecerne jazdy a tieto volne jazdy robene SKringom...jedno druhe podporuje a okrem toho tieto specialne dni su len mimosezonna zalezitost aby vyuzili maximalne pekne dni .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Semir
Zaslal: 14.11.2010, 22:42 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
fotto: http://re19v.rajce.idnes.cz/slovakiaring_6.11/

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 25.11.2010, 14:00 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Video na TopSpeede + rozhovor s HMT(Tomas)

http://www.topspeed.sk/video-lucas-oil-racing-wheels-day-3.html

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 7 z 7
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist