Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  13.1.07, Stara IKEA BA, 14:00 + Fotky & Video(3.strana)

pa1ec
Zaslal: 08.01.2007, 23:09 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
zahlasujte kedy dame dokopy nejake to logo...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
2Bera
Zaslal: 08.01.2007, 23:57 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
este ti chyba ze kde ma byt to stretko bo zas bude chaos Very HappyVery HappyVery HappyD a jedno misto pls Smile) ale asik ikea bola goood hlavne ta strieska Smile)) aj keby prsalo
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
pa1ec
Zaslal: 09.01.2007, 0:27 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
naco pisat miesto ked nevieme ani kedy...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
2Bera
Zaslal: 09.01.2007, 0:37 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
a kedy by si to chcel pisat??sobotu vecer? :PPPP
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
morloq
Zaslal: 09.01.2007, 7:57 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
pa1ec napísal:
naco pisat miesto ked nevieme ani kedy...

jasne, miesto treba urcite, jedno Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Tomáš
Zaslal: 09.01.2007, 10:15 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 774 Bydlisko: Senec
Cim dalej sem chodim tym menej mam chut sa sem vratit. Neviem preco riesite miesto, vsak klasicky pred Kauflandom. Pokial nebude mrznut a prsat a ak ano tak Tesco, podzemak. Pripadne tu vasu Ikeu, tam som este nebol.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
maroz
Zaslal: 09.01.2007, 10:30 Odpovedať s citátom
Založený: 24 december 2006 Príspevky: 382 Bydlisko: BRATISLAVA 1998 Honda Civic
Tomáš napísal:
Cim dalej sem chodim tym menej mam chut sa sem vratit. Neviem preco riesite miesto, vsak klasicky pred Kauflandom. Pokial nebude mrznut a prsat a ak ano tak Tesco, podzemak. Pripadne tu vasu Ikeu, tam som este nebol.


neviem síce perčo totok,,,, nebol som na večerných stretkách pred kauflandom a neviem kolko bolo aut ale jednoznačne sa tu potvrdilo že 6.1. bola navyššia účasť a stretko bolo o 14.00,, by ma zaujímalo ako by si to vyrešil z parkovaním pred kuflandom o 14.00,,,
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
HMT
Zaslal: 09.01.2007, 10:40 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
maroz napísal:
Tomáš napísal:
Cim dalej sem chodim tym menej mam chut sa sem vratit. Neviem preco riesite miesto, vsak klasicky pred Kauflandom. Pokial nebude mrznut a prsat a ak ano tak Tesco, podzemak. Pripadne tu vasu Ikeu, tam som este nebol.


neviem síce perčo totok,,,, nebol som na večerných stretkách pred kauflandom a neviem kolko bolo aut ale jednoznačne sa tu potvrdilo že 6.1. bola navyššia účasť a stretko bolo o 14.00,, by ma zaujímalo ako by si to vyrešil z parkovaním pred kuflandom o 14.00,,,


Suhlasim s tebou Maroz....
Dajme rovno do hlasovania 14:00 a stara IKEA
Strecha tam v pripade dazda je a ked sa vsetci zlezieme, tak sa mozme niekam presunut...ziadne take k*k*tiny, ze v pripade dazda TESCO.
Ja som sa drbal v sobotu do Tesca, lebo prsalo a nikto tam neprisiel - to vies tam prsi, tam neprsi...este ze mi Morloq zavolal, ze su pri IKEA.

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Tomáš
Zaslal: 09.01.2007, 10:42 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 774 Bydlisko: Senec
maroz napísal:
Tomáš napísal:
Cim dalej sem chodim tym menej mam chut sa sem vratit. Neviem preco riesite miesto, vsak klasicky pred Kauflandom. Pokial nebude mrznut a prsat a ak ano tak Tesco, podzemak. Pripadne tu vasu Ikeu, tam som este nebol.


neviem síce perčo totok,,,, nebol som na večerných stretkách pred kauflandom a neviem kolko bolo aut ale jednoznačne sa tu potvrdilo že 6.1. bola navyššia účasť a stretko bolo o 14.00,, by ma zaujímalo ako by si to vyrešil z parkovaním pred kuflandom o 14.00,,,


Nijak kedze som hlasoval za 21:30. O druhej ja nebudem moct chodit skoro nikdy, niekto ma aj povinnosti v sobotu a nie kazdy je z BA.Kaufland? No od pol desiatej je tam prazdne parkovisko.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hondaman
Zaslal: 09.01.2007, 12:20 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 606 Bydlisko: BA 1998 Honda Civic
Mne osobne to je salam parky....Hlavne sa dohodnite aspon do sobotnajsieho obeda Very Happy
A moj nazor.....Jeden z adminov ako capo di tuti capi by mal pevne urcit cas a miesto a hotovo.Kto chce dojst, si to uz nejako vybavy.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
morloq
Zaslal: 09.01.2007, 12:41 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
Zmenene a miesto urcene v hlasovani, cas zostava volitelny, uvidime do konca tyzdna co vyhra, kedze potrebujeme vacsiu ucast, aby sa schvalilo logo. Zaroven by som chcel poziadat vsetkych, ktori prispeli svojim navrhom, aby ho doniesli vytlaceny, alebo si doneste notebooky na prezentaciu svojich napadov. (Budeme vyzerat ako profi tim, ked si tam 10 ludi otvori notebooky a zacne optimalizovat nastavenie RJ, heh)

Dufam, ze sa ujednotime, alebo aspon vyberieme par veci, ktore postupia do dalsieho kola.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
maroz
Zaslal: 09.01.2007, 13:32 Odpovedať s citátom
Založený: 24 december 2006 Príspevky: 382 Bydlisko: BRATISLAVA 1998 Honda Civic
Tomáš napísal:
maroz napísal:
Tomáš napísal:
Cim dalej sem chodim tym menej mam chut sa sem vratit. Neviem preco riesite miesto, vsak klasicky pred Kauflandom. Pokial nebude mrznut a prsat a ak ano tak Tesco, podzemak. Pripadne tu vasu Ikeu, tam som este nebol.


neviem síce perčo totok,,,, nebol som na večerných stretkách pred kauflandom a neviem kolko bolo aut ale jednoznačne sa tu potvrdilo že 6.1. bola navyššia účasť a stretko bolo o 14.00,, by ma zaujímalo ako by si to vyrešil z parkovaním pred kuflandom o 14.00,,,


Nijak kedze som hlasoval za 21:30. O druhej ja nebudem moct chodit skoro nikdy, niekto ma aj povinnosti v sobotu a nie kazdy je z BA.Kaufland? No od pol desiatej je tam prazdne parkovisko.


ja viem že o pol desiatej sa tam budeme mocť zliezť bez problemov no a zatial aj tato hodina vedie,mne je to úúplne jedno v akom čase sa to bude konať lebo naozaj ked si budem chcieť najsť čas tak si ho najdem,,,,a do buducna dufam že sa budu organizovať zrazy aj mimo BA naka opekačka alebo tak nech sa zlezú aj mimobratislavský,, Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
morloq
Zaslal: 09.01.2007, 13:51 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
maroz napísal:

ja viem že o pol desiatej sa tam budeme mocť zliezť bez problemov no a zatial aj tato hodina vedie,mne je to úúplne jedno v akom čase sa to bude konať lebo naozaj ked si budem chcieť najsť čas tak si ho najdem,,,,a do buducna dufam že sa budu organizovať zrazy aj mimo BA naka opekačka alebo tak nech sa zlezú aj mimobratislavský,, Very Happy

Verim, ze budu, len teraz je naprd obdobie, pocko nepraje a je kosa, takze cakame na jar a ked prezujeme auta, bude zurka pod holym nebom na horucom asfalte Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
maroz
Zaslal: 09.01.2007, 16:05 Odpovedať s citátom
Založený: 24 december 2006 Príspevky: 382 Bydlisko: BRATISLAVA 1998 Honda Civic
morloq napísal:
maroz napísal:

ja viem že o pol desiatej sa tam budeme mocť zliezť bez problemov no a zatial aj tato hodina vedie,mne je to úúplne jedno v akom čase sa to bude konať lebo naozaj ked si budem chcieť najsť čas tak si ho najdem,,,,a do buducna dufam že sa budu organizovať zrazy aj mimo BA naka opekačka alebo tak nech sa zlezú aj mimobratislavský,, Very Happy

Verim, ze budu, len teraz je naprd obdobie, pocko nepraje a je kosa, takze cakame na jar a ked prezujeme auta, bude zurka pod holym nebom na horucom asfalte Smile


tak to sa teším ešte vaicej ako na opekačku lebo občas tomu poriadne šlapnúť na plyn sa mi dosť zapáčilo,,hlavne v noci tak okolo 01:00 rozbíjať týpkov s cliami "nadupanými" Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Farookh
Zaslal: 09.01.2007, 19:54 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 54 Bydlisko: Ivanka pri Dunaji 2009 Audi A4
Noo,tak som asi uuplne jediny, ktory by bol radsej keby to bolo o tej druhej pri Ikea,kedze vecer mam partnerske povinnosti Smile ale aj vecer by som dosiel,ale neskor,takze dojdem o hlasovanie o logu Sad
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 5
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist