Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Inzercia - ostatné  ~  Zimne gumy

Lucia Hrtusova
Zaslal: 15.10.2010, 18:46 Odpovedať s citátom
Založený: 13 september 2010 Príspevky: 90 Bydlisko: Korna-Cadca-Zilina 2005 Honda CR-V
Ahojte,neviete neaku stranku kde su lacnejsie zimne gumy ?Rozmery 215,65,R16..su to netypicke rozmery a je ich problem zohnat troska lacnejsie:D
Dakujem
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
neophyte
Zaslal: 15.10.2010, 19:17 Odpovedať s citátom
Založený: 31 december 2006 Príspevky: 313 Bydlisko: Nitra
Skus google. Ja som dneska riešil na 99 cr-v 205/70 R15 cez www.najlacnejsiepneu.sk Ale nové v tvojom rozmere rátaj okolo 100,- za kus.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lucia Hrtusova
Zaslal: 15.10.2010, 19:40 Odpovedať s citátom
Založený: 13 september 2010 Príspevky: 90 Bydlisko: Korna-Cadca-Zilina 2005 Honda CR-V
neophyte napísal:
Skus google. Ja som dneska riešil na 99 cr-v 205/70 R15 cez www.najlacnejsiepneu.sk Ale nové v tvojom rozmere rátaj okolo 100,- za kus.

Dakujem za radu,ale google je vyhladavac,a to napadne asi kazdeho:D...ja som myslela neaku konkretnnu stranku...no nasla som za 80 eur barumy.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
neophyte
Zaslal: 15.10.2010, 19:48 Odpovedať s citátom
Založený: 31 december 2006 Príspevky: 313 Bydlisko: Nitra
O.k. Ja som skusil aj najnakup, ked vieš konkretny model tam ti vyhodí aj predajcov.
Najlepšie je zamerať sa na konkretny model, a zapisovať kde je a za kolko lebo za chvilu už nevieš kde čo je Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lucia Hrtusova
Zaslal: 15.10.2010, 19:51 Odpovedať s citátom
Založený: 13 september 2010 Príspevky: 90 Bydlisko: Korna-Cadca-Zilina 2005 Honda CR-V
neophyte napísal:
O.k. Ja som skusil aj najnakup, ked vieš konkretny model tam ti vyhodí aj predajcov.
Najlepšie je zamerať sa na konkretny model, a zapisovať kde je a za kolko lebo za chvilu už nevieš kde čo je Very Happy


skusim tak,bo nasla som za 80 eur je to fajn cena ale keby sa mi niekde podarilo zohnat este trosku lacnejsie:d....chcela som kuknut ci nemaju v Zubŕi,ale nemozem najst ich stranku
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
peto009
Zaslal: 15.10.2010, 19:54 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 1077 Bydlisko: BA 1993 Honda Prelude
Skus poziet na tieto stranky(pozitivna osobna skusenost):
www.pneumatikypriamo.sk
www.az-pneu.sk
www.pneumax.sk

_________________
.....lude4ever.....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist