Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  TDC do vrchu pezinska baba 8.-9.05.2009

babo
Zaslal: 12.05.2009, 0:19 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
no mam dost ako si sa tam smykol stivo. Ale ved tade podobne som isiel aj ja a asi kazdy, az mi je zle. To fakt vyzera na necistoty na trate brutalne. Chod k studenicovi a nech Ti skodu na aute teraz zaplati.... a to si este dobre obisiel Mad
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
stivo
Zaslal: 12.05.2009, 8:09 Odpovedať s citátom
Založený: 22 november 2007 Príspevky: 98 Bydlisko: BA 1998 Honda Civic
babo napísal:
no mam dost ako si sa tam smykol stivo. Ale ved tade podobne som isiel aj ja a asi kazdy, az mi je zle. To fakt vyzera na necistoty na trate brutalne. Chod k studenicovi a nech Ti skodu na aute teraz zaplati.... a to si este dobre obisiel Mad


Palo neblazni , ak ides na zavod s tym musis ratat , ved som strihol iba zvody..... ostatne podrzal plech zo spodu

Ale skoda , no na ale sa nejazdi Very Happy , potom som uz isiel ako sa hovori s prstom v nose a sledoval viac spatne zrkadlo ci sa netaha za mnou daka olejova ciara atd...
Ved v septembri si dame repete

dikes Majo za video
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
babo
Zaslal: 12.05.2009, 19:27 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
stivo napísal:

Palo neblazni , ak ides na zavod s tym musis ratat , ved som strihol iba zvody..... ostatne podrzal plech zo spodu

Ale skoda , no na ale sa nejazdi Very Happy , potom som uz isiel ako sa hovori s prstom v nose a sledoval viac spatne zrkadlo ci sa netaha za mnou daka olejova ciara atd...
Ved v septembri si dame repete

dikes Majo za video


jasne, treba pocitat so vsetkym a fakt to mohlo dopadnut horsie... Ale keby si bol prilis rychly v najazde, OK, alebo spavil chybu. Bud sa Ti ale prehriali uplne tie gumy, lebo ani nepiskli... alebo fakt olej a sorry, o toto by sa usporiadatel preteku mal postarat.

Nieco viem o tom, preco to bolo tak zle, Studenic bol rozculeny, ze casomeiru zobrala nejaka ta ina firma, ked mal na to system a este do niecoho sa vrtali ini ludia, takze mal dost na haku... to ale nie je nas problem, minuly rok to vraj bolo o moc lepsie
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 12.05.2009, 21:48 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Som zvedavy ake to bude buduci vikend na babe ked tam budu majstrovstva...

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
pa1ec
Zaslal: 12.05.2009, 22:34 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
Majo&Rado napísal:
Som zvedavy ake to bude buduci vikend na babe ked tam budu majstrovstva...

to uz tam asi nas amaterov nepustia, co...

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
M&R
Zaslal: 12.05.2009, 22:40 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
jedine sa pozerat Smile

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
babo
Zaslal: 13.05.2009, 11:23 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
pa1ec napísal:
to uz tam asi nas amaterov nepustia, co...


jasne, ze pustia. Pokial viem, idu sa majstrovstava slovenska spolu s amaterskym KW BT. Takze ak sa rychlo prihlasis do KW BT, mozes si zase zajazdit Razz Laughing Lenze len teoreticky, tam treba mat prioritu aspon B, alebo sa prihlasit strasne skoro. Myslim, ze teraz uz nemas sancu sa tam dostat do startovej listiny
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 16.05.2009, 12:41 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
http://www.youtube.com/watch?v=fhH26tzDX9Y - part 1.

http://www.youtube.com/watch?v=IuLLHjm2TdI -part 2.

http://www.youtube.com/watch?v=-zH5ONsA7T8 -part 3.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 10 z 10
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist