Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Organizacia HondaClub zrazu 2011

Kedy?

9.-10.4.  
21%
  [ 7 ]  21%
 
14.-15.5.  
12%
  [ 4 ]  12%
 
11.-12.6.  
65%
  [ 21 ]  65%
 

Celkom hlasov : 32
MAT49
Zaslal: 12.01.2011, 23:04 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 25 október 2008 Príspevky: 1339 Bydlisko: Prešov
Som za...tiez navrhujem hodit hlasovanie o termin konania (napr.do konca februara) tie dva datumy ktore boli navrhnute aby ludia nemuseli bars spekulovat a medzitym najst nejake ubytovane,ktore by sa po zverejneni terminu zacalo riesit sposobom aky ste navrhli...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
satan
Zaslal: 13.01.2011, 9:34 Odpovedať s citátom
Založený: 17 apríl 2007 Príspevky: 23 Bydlisko: Jaslovské Bohunice 1993 Honda Prelude
M&R napísal:
Boze chlape,prestan uz snivat,maju rezervacie na skoro vsetky vikendy v sezone od ludi co im zaplatia cennikovu cenu bez problemov,lebo je tam tlacenica na vikendy a caka sa na uvolnenie nejakeho dna cez vikend.

Chod tam,vyzisti a sam uvidis aka je realita,vela krat som uz sedel s obchodnym riaditelom SK,ale mozno tebe spravi ustupok a prenajme ti to za reklamu tu a pride o cca pol melona sk kvoli nasemu webu...,ktory mu nic neponukne,teda ponukne 2900 neaktivnych uzivatelov z celeho slovenska a z tych aktivnych 90% nemaju peniaze tam chodit jazdit,uzasny obchod pre nich ked im hocikto z cakajucich co sa uvolni da za ten jeden vikendovy den da 14000 eur kedze je to uz vychytane na vikendy,aj my mame problem s terminom tam riesit nasu akciu.

Sa konecne zamysli,to co ti pise je bezna pozitivna strategia aby ste sa stretli a nie len tak hocikomu pisali hned podmienky kto ma takyto scifi navrh.

Mozno ti dovolia mat max na nejakej niekoho ineho akcii HondaClub zraz u nich na parkovisku,ale to je tak vsetko...takych zrazov sme tam uz mali parkrat dost a to sa mozeme stretnut aj inde a aj na nasej akcii co tam organizujeme.


Vieš čo, ukludni sa a ako vidím, tak s tvojím prístupom budeme tak maximálne niekde na dialnici predávať pirohy.
Mám vlastný web a si predstav sponzoruje mi ho firma, ktorá mesačne prichádza o nejakých 1500€ a to je len to, že bežíme a majú u nás 1 banner.

Takže to že si to oni odpíšu z daní, je len ich výhoda. Ale ako hovorím, s takýmto prístupom tu nebude 90% neaktívnych ale 99% neaktívnych.

Takže týmto pádom ti seriem na celý zraz, radšej sa zbuchneme tu z Trnavského kraja niekde na Ilegali, jak s tebou organizovať niečo.
Bavte sa tu a môžte ma deletnúť z Userov, lebo toto tu nemá ani úroven ani perspektívu. Kto sa bojí hovno má.

A nezamyslel si sa prečo ti 90% ľudí na takéto zrazy nechodí??
Skús sa zamyslieť prečo Smile

HOWK a nerobte hanbu s názvom HondaClub Slovensko ....

_________________
Japan cars ONLY !!!!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
PaloMFC
Zaslal: 13.01.2011, 9:49 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 19 február 2008 Príspevky: 1746 Bydlisko: Bratislava
satan nebud ako maly chlapec, ved ti povedal, ved tam skoč, a uvidis.
taketo trapne vylevy si ale nechaj.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Milos
Zaslal: 13.01.2011, 9:58 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 13 jún 2007 Príspevky: 2988
satan napísal:
Ale ako hovorím, s takýmto prístupom tu nebude 90% neaktívnych ale 99% neaktívnych. ... A nezamyslel si sa prečo ti 90% ľudí na takéto zrazy nechodí??
Bohuzial, casto sa stava, ze tu pride niekto novy, napise nieco, s cim nesuhlasime, potom sa urazi, stane sa neaktivnym a z trucu ani na zrazy nechodi..

_________________
Pravidla fora
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
satan
Zaslal: 13.01.2011, 12:21 Odpovedať s citátom
Založený: 17 apríl 2007 Príspevky: 23 Bydlisko: Jaslovské Bohunice 1993 Honda Prelude
Založený: 17 apríl 2007


Naposledy upravil satan dňa 13.01.2011, 16:28, celkom upravené 1 krát.

_________________
Japan cars ONLY !!!!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
PaloMFC
Zaslal: 13.01.2011, 12:47 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 19 február 2008 Príspevky: 1746 Bydlisko: Bratislava
jo a ešte neprečitane pravidla.. necituj zbytočne posledny prispevok.. novy v tom čo sa tyka aktivit, počet prispevkov 18, z toho kolko 4 v tejto téme? akym prínosom si bol ty v HC okrem toho ze sa teraz stazuješ? nik ti predsa nezakazal ist s nimi na jednanie, máš vobec nejaku ideu ktoru im chces predostriet? dokazeš tam ist sam a zistit vysledok?
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M&R
Zaslal: 13.01.2011, 12:57 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Neviem co napisat,ale asi len to,ze kde si bol doteraz,co si zorganizoval doteraz a co si spravil pre club doteraz ked si tu uz tak dlho...a my robime hanbu clubu...,pozeram ,ze ani si toho tu moc ludom nepomolol podla prispevkov,neporadil,len cital a cital skoro 3 roky to tu a nic.
Pisal som ti ,ze skus,pisal som ti ako to je v realite kedze aj vcera som tam bol pripravovat nejake veci.
O veciach ako partneri,odpisovanie z dani ,sponzoring sa nebudem vyjadrovat kedze podnikam od 96 a ani neviem v com vsetkom a viem ake je to tazke zasponzorovat akciu na ktoru ani nevies ci niekto pride a je lokalna na clenov nejakeho fora .

Napisem ti to naopak ako ti to pisal Milos a co si spravil ty.
Keby sme sa mali urazit ako ty,zabalit to hned tak ako ty to chces tu vzdy ked s nami niekto nesuhlasi tak by sme boli podla teba kde a aki...sa prenes nad svoju hrdost a skus,uvidis,my to denne robime.

Ja som ten posledny clovek,ktory by zabijal snahu kedze sa uz par rokov denno denne snazim,pisem,riesim a keby to bolo aspon na 1% realne,len proste po skoro troch rokoch vyjdes z diery na svetlo(myslene,ze si to tu len sledoval aby si sa zase neurazil)a skusas davno vyskusane,ides nam hovorit,ze ked s tebou nesuhlasim tak sme hanba clubu a podobne.

Ja by som bol prvy kto ti pomoze ak by to bolo len trosku realne,ale mas pravdu,nemal som ta odbit a nechat ta.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 13.01.2011, 13:28 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Podme riesit terminy,padli tu tusim dva,mate este nejake navrhy nech sa posunieme dalej?

Ked sa dohodneme na termine mozeme riesit miesto a hladat co je v tomto termine volne.

edit:hups,asi som porusil pravidlo Crying or Very sad .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
MAT49
Zaslal: 13.01.2011, 14:00 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 25 október 2008 Príspevky: 1339 Bydlisko: Prešov
Prvykrat mas odpustene,lebo si sa priznal dobrovolne Laughing

Majo mohol si to spravit formou hlasovania a nevymyslat dalsie terminy,lebo to bude natahovania do nekonecna
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Semir
Zaslal: 13.01.2011, 14:03 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
súhlasím ,treba dať 2hlasovania termínov, apríl a jún či júl či čo to bolo písané

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
turanza
Zaslal: 13.01.2011, 15:01 Odpovedať s citátom
Založený: 04 apríl 2010 Príspevky: 84 Bydlisko: SB 2007 Honda Civic
suhlasim s Matom!!!dajte hlasovat o tie dva terminy:-)
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Satikk
Zaslal: 13.01.2011, 15:27 Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 978 Bydlisko: Bratislava 1993 Honda Civic
No hura,konecne sa to hybe nejakym smerom.Preco? Majo na to ide spravne...pyta sa na nazor na terminy,aby sa niekto neurazil.Vsetci vieme co bude nasledovat,takze este maju ludia prilezitost sa vyjadrit.Z toho,kto co uvedie sa daju terminy do hlasovania,zatial su dva,mozno budu 4,alebo 6 a kazdy si zahlasuje,za co chce.po tyzdni sa to uzavre a za termin zrazu sa bude pokladat ten,co ma logicky najviac hlasov.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 13.01.2011, 16:32 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Takze:

11-12. jun
a ake boli tie dalsie terminy?

TatoHP toho 11.9.-13.9. si myslel vazne ? Wink ci to zaradit do hlasovania Wink

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tatoHP
Zaslal: 13.01.2011, 18:22 Odpovedať s citátom
Založený: 12 november 2007 Príspevky: 1249 Bydlisko: bardejov
Majo skus zaradiť,čo to bude za reakciu Very Happy Very Happy Very Happy
9.-10.apríl
14.-15.máj
11.-12.jún
všetko je to sobota-nedeľa tak že si pripočítajte k tomu piatok Wink

_________________
„Každý, kto je pomalší než ty, je idiot a každý, kto je rýchlejší, je maniak.“
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MAT49
Zaslal: 13.01.2011, 22:27 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 25 október 2008 Príspevky: 1339 Bydlisko: Prešov
Spustite hlasovanie Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 7
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist